Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
venet0

logout nowe DC?

Polecane posty

Tak, awaria nie trwała dłużej niż godzinę.

A statusy serwerów zniknęły z innego powodu.

 

BH przeniosło serwery i statusy trzeba niestety skonfigurować na nowo.

Statusy serwerów z poprzedniej lokalizacji wywalały błędy ponieważ serwerów już tam nie ma i można było czekać i czekać dlatego zostały wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BH przeniosło serwery i statusy trzeba niestety skonfigurować na nowo.

Czyli przenieśli wszystkie serwery do nowego DC? Czy teraz wszystko stoi na "Perfekt Gaul i wspolnicy sp.j."?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli przenieśli wszystkie serwery do nowego DC? Czy teraz wszystko stoi na "Perfekt Gaul i wspolnicy sp.j."?

 

Nie jestem upoważniony do udzielania takich informacji.

Możesz oczywiście sam to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie jestem upoważniony do udzielania takich informacji.

Możesz oczywiście sam to sprawdzić.

 

Puściłeś informację o zmianie serwerowni to przydała by się informacja. Bo na stronie jest jeszcze stara lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli BH będzie chciało ujawnić tę informacje to na pewno się o tym dowiecie.

Ja sam od siebie nic więcej nie dodam, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to się trochę uśmiałem. Co to za tajemnica. Przecież można to sobie sprawdzić. Kwestia tylko tego, że nie wiem nic co do serwerów klientów, ale widzę zmianę dla samego biznes-host. logout.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to się trochę uśmiałem. Co to za tajemnica. Przecież można to sobie sprawdzić.

 

oooo kurdee ale z Ciebie haker, Ty nie spodziewałem się..

Czytaj co piszę dokładniej..

 

Nie jestem upoważniony do udzielania takich informacji.

Możesz oczywiście sam to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi jakiego upoważnienia potrzebowałeś :lol:. Jak podajesz ceny ze strony biznes-host.pl to też prosisz ich o upoważnienie?

Można sobie wejść w sekcję klienci. Co poniektórzy stoją na ich serwerach. Dochodzimy w końcu do AS j/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ale powiedz mi jakiego upoważnienia potrzebowałeś :lol:. Jak podajesz ceny ze strony biznes-host.pl to też prosisz ich o upoważnienie?

Można sobie wejść w sekcję klienci. Co poniektórzy stoją na ich serwerach. Dochodzimy w końcu do AS j/w.

 

Według mnie, po prostu chciał poczuć się kimś ważnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Według mnie, po prostu chciał poczuć się kimś ważnym :)

 

Czy to ma jakieś znaczenie? W internecie mało co da się ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, po prostu chciał poczuć się kimś ważnym :)

Hehe, no jeszcze jaki z siebie dumny jestem.. do teraz czesze pióra jak paw..

 

Ale powiedz mi jakiego upoważnienia potrzebowałeś :lol:. Jak podajesz ceny ze strony biznes-host.pl to też prosisz ich o upoważnienie?

Można sobie wejść w sekcję klienci.

haha dobre porównanie :D uśmiałem się maksymalnie.

Sam widzisz, że nie jesteś doinformowany. Jeśli sam nie dowiedziałeś się o zmianach to niestety nie jesteś osobą, która powinna o tym wiedzieć lub ta wiedza nie jest Ci do niczego potrzebna.

Wszyscy kliencie BH raczej wiedzą o zmianach więc tajemnica to raczej nie jest..

Edytowano przez romix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To jest forum gdzie ludzie interesują się webhostingiem. Pomimo, że nie jestem specjalistą w tym zakresie, to internet nie ogranicza się dla mnie do przeglądarki internetowej i gg.

2. Nie jestem klientem biznes host, co nie wyklucza tego, że może mnie interesować gdzie mają serwery, a dokładniej ujmując gdzie je przenieśli.

3. BH nie ukrywa takich informacji bo nie ma po co tego robić, poza tym jak miałby to zrobić? Jeżeli tego nie wiesz, to zawsze sobie można sprawdzić trasy, IP, AS dane z RIPE.

4.

haha dobre porównanie biggrin.gif uśmiałem się maksymalnie.

W języku polskim nazywamy to środkami oddziaływania na odbiorcę. Miło mi, że trafnie ująłem absurdalność Twojej wypowiedzi.

5.

Jeśli sam nie dowiedziałeś się o zmianach to niestety nie jesteś osobą, która powinna o tym wiedzieć lub ta wiedza nie jest Ci do niczego potrzebna.

Robiąc jakąś dziwną tajemnicę z lokalizacji nowego DC, w którym kolokuje się BH, wykazałeś zakres swojej niewiedzy wiedzy. Jeżeli nie wiedziałeś, że takie rzeczy można sprawdzić, to mam nadzieję, że już wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Chyba troszeczkę mnie nie doceniasz i nie rozumiesz moich słów.

To czy można wyciągnąć takowe informacje to 3 posty wyżej pod Twoją wypowiedzią napisałem i ironicznie odpisałem 1 post pod Twoją.

Co do mojej wiedzy to nie mam zamiaru Ci niczego udowadniać. Uczę się dla siebie nie dla Ciebie.

Może zarządzam nie jedna Twoją usługą jak działamy w tym samym dziale informatyki więc zastanów się co mówisz.

Nie wiesz gdzie pracuje, czym się zajmuje oraz jaką mam wiedzę i takie komentarze są nie na miejscu.

Jeśli jeszcze nie wiesz co to za DC i myślisz iż ja Cię uświadomię to znaczy, że nie jesteś dobry w tym co robisz.

 

Już z samej mojej wypowiedzi początkowej można wywnioskować o co chodzi ale widać szare komórki nie chcą współpracować.

Do tego wszystkiego wystarczy troszkę poszperać w necie i wiedziałbyś wszystko.

Edytowano przez romix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może zarządzam nie jedna Twoją usługą jak działamy w tym samym dziale informatyki więc zastanów się co mówisz.

 

Raczej wątpię

 

Nie wiesz gdzie pracuje, czym się zajmuje oraz jaką mam wiedzę i takie komentarze są nie na miejscu.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz co to za DC i myślisz iż ja Cię uświadomię to znaczy, że nie jesteś dobry w tym co robisz.

 

Chyba przegapiłeś kilka powyższych postów

 

J szare komórki nie chcą współpracować.

 

tutaj już przeginasz bo podpada pod obrazę użytkownika i świadczy o tobie.

 

 

Edit: dodatkowo warto wydzielić posty praktycznie od 85.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli BH będzie chciało ujawnić tę informacje to na pewno się o tym dowiecie.

Ja sam od siebie nic więcej nie dodam, przykro mi.

Nie jestem upoważniony do udzielania takich informacji.

Możesz oczywiście sam to sprawdzić.

Dla mnie ten sens wypowiedzi jest jasny, co potwierdzają również posty dwóch innych użytkowników w tym temacie.

Nie wiesz gdzie pracuje, czym się zajmuje oraz jaką mam wiedzę i takie komentarze są nie na miejscu.

Twórz więc wypowiedzi tak, żeby nie wprowadzać zamieszania. Jeżeli masz do mnie dalsze uwagi do zapraszam na priv.

Czekamy aż pojawi się ktoś z moderatorów, żeby oczyścić temat.

 

P.S. do postu Kamikadze. Tylko prawda obraża. -Napoleon Bonaparte ;)

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne.. przepraszam, że nie zrozumiałeś ironii.. następnym razem będę tworzył zdania pojedyncze nierozwinięte (dla niedoinformowanych z jednym podmiotem i orzeczeniem BEZ przydawek, dopełnień itd) aby Ci z niedodatnim IQ również mogli ze mną porozmawiać na sensownym poziomie.

 

Również proszę o oczyszczenie tematu.

Dyskusja zamknięta z mojej strony.

Pozdrawiam:)

Edytowano przez romix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

aby Ci z niedodatnim IQ również mogli ze mną porozmawiać na sensownym poziomie.

 

Chyba by musieli się bardziej zniżyć niż mogą aby dorównać Tobie.

 

Jeżeli dla Ciebie co drugi user tutaj to "półmózg" (nie oszukujmy się ale to sugerowałeś w swoim poście) to może warto zastanowić się czy dalsze odwiedzanie tego forum ma jakikolwiek sens i znaczenie w Twoim BIZNESIE.

 

 

Dla mnie osoba która próbuję zmylić US i próbuje zmylić użytkowników nie jest godna odwiedzania tego forum (moje prywatne zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz gdzie pracuje, czym się zajmuje oraz jaką mam wiedzę i takie komentarze są nie na miejscu.

Więc zamknij się w tej swojej bufonowatości i nie zajmuj się takim plebsem... Przecież to nie ta ranga...

No i skoro nie jesteś upoważniony do czegośtam, to nie zaczynaj dyskusji o tym czymśtam.

Bo jak dotąd to właśnie z twoich wypowiedzi wynika zerowa wiarygodność... COŚ mam ALE nie DAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc zamknij się w tej swojej bufonowatości i nie zajmuj się takim plebsem... Przecież to nie ta ranga...

No i skoro nie jesteś upoważniony do czegośtam, to nie zaczynaj dyskusji o tym czymśtam.

Bo jak dotąd to właśnie z twoich wypowiedzi wynika zerowa wiarygodność... COŚ mam ALE nie DAM.

 

Śmiech na sali.

Masz jakąś usługę w BH?

- Nie - wiec temat nie dla Ciebie w ogolę i Twoja wypowiedz jest zbędna.

- Tak - nie interesuje Cię informacja dlaczego usługa nie odpowiada?

Ja nie zacząłem tematu. Poinformowałem grzecznościowo dlaczego BH nie działało widocznie jest to mój błąd.

Macie racje nie otrzymacie ode mnie więcej żadnych informacji. Kultura forum jest na poziomie zerowym.

Jeśli administrator nie zauważył jeszcze ataków na użytkowników to niestety bardzo mi jest przykro.

 

Więcej nie zobaczycie ode mnie odpowiedzi i chwała Bogu za to..

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale wydaje mi się, że to Ty zasugerowałeś moje upośledzenie umysłowe (bo do tego sprowadza się "niedodatnie IQ"). Więc nie wiem kto tu jest niekulturalny i niemiły.

Jeśli administrator nie zauważył jeszcze ataków na użytkowników to niestety bardzo mi jest przykro.
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie racje nie otrzymacie ode mnie więcej żadnych informacji. Kultura forum jest na poziomie zerowym.

Jeśli administrator nie zauważył jeszcze ataków na użytkowników to niestety bardzo mi jest przykro.

 

Jesteś zarejestrowany na forum dopiero kilka dni, robisz zamęt tak samo jak kiedyś robili ludzie z BH (w zasadzie jeden człowiek). On także krzyczał na wszystkich bez powodu, skarżył się na niski poziom merytoryczny forum itd. Jednak jakbyś zauważył to Ty pyskujesz wszystkim, nawet tym co mają po kilkaset postów i posiadają jakiś autorytet na forum. To tak jakbyś przyszedł do kogoś w gościnę i wcale nie respektował domowników. Nieładnie.

 

Forum to prawdziwy świat, wirtualny, ale tak naprawdę prawdziwy. Nie możesz wejść z "butami" gdzieś i pokazywać że tylko Ty masz rację, nawet nie udowadniając tego. Wszystko można napisać, tylko trzeba wiedzieć jak to można napisać, tak więc nie ma się co obrażać na innych, popatrz na lustro i zobacz jak to naprawdę działa: Uśmiechnij się i ten facet z drugiej strony, też się uśmiechnie do Ciebie.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem pluć kwasem?

 

Proszę mi pokazać wcześniej przed postami tych użytkowników gdzie ja kogoś obraziłem albo oczerniłem:

 

Według mnie, po prostu chciał poczuć się kimś ważnym :)

 

1. To jest forum gdzie ludzie interesują się webhostingiem. Pomimo, że nie jestem specjalistą w tym zakresie, to internet nie ogranicza się dla mnie do przeglądarki internetowej i gg.

2. Nie jestem klientem biznes host, co nie wyklucza tego, że może mnie interesować gdzie mają serwery, a dokładniej ujmując gdzie je przenieśli.

3. BH nie ukrywa takich informacji bo nie ma po co tego robić, poza tym jak miałby to zrobić? Jeżeli tego nie wiesz, to zawsze sobie można sprawdzić trasy, IP, AS dane z RIPE.

4.

W języku polskim nazywamy to środkami oddziaływania na odbiorcę. Miło mi, że trafnie ująłem absurdalność Twojej wypowiedzi.

5.

Robiąc jakąś dziwną tajemnicę z lokalizacji nowego DC, w którym kolokuje się BH, wykazałeś zakres swojej niewiedzy wiedzy. Jeżeli nie wiedziałeś, że takie rzeczy można sprawdzić, to mam nadzieję, że już wiesz.

 

Moje posty po w/w postach to odpowiedz na atak, nie jestem marionetką aby ktoś mną "zarządzał" i mam swoje zdanie na ten temat.

Oczywiście ironia to nie obraza(o ile właściwie się ją wyrazi - nie tak jak użytkownik wyżej..) z góry zastrzegam to.

Niestety jak ktoś to odbiera jako atak to nie ma wystarczającego wysokiego IQ aby to właściwie "przetworzyć" jak to już napisałem kilka postów wyżej.

 

Żegnam Państwa.

Edytowano przez romix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale Ty masz ton wypowiedzi na zasadzie

Bo jak dotąd to właśnie z twoich wypowiedzi wynika zerowa wiarygodność... COŚ mam ALE nie DAM.

Przez kilka postów jestem miły i podchodzę do tego żartobliwie, ale w momencie gdy piszesz

Sam widzisz, że nie jesteś doinformowany. Jeśli sam nie dowiedziałeś się o zmianach to niestety nie jesteś osobą, która powinna o tym wiedzieć lub ta wiedza nie jest Ci do niczego potrzebna.

to w końcu mnie trafia

szczególnie że najpierw zrobiłeś z tego tajemnicę po czym piszesz

Wszyscy kliencie BH raczej wiedzą o zmianach więc tajemnica to raczej nie jest..

Zawsze staram się być miły i grzeczny (myślę, że wiele osób na forum może to potwierdzić), ale w pewnym momencie już nie potrafię i przechodzą na ton "grzeczny ale skuteczny", czyli to co zacytowałeś wyżej. Irytować Cię mógł pkt1, ale odniosłem go do siebie, choć przyznam, że może trochę za mocno. Poza tym pkt4, ale dalej uważam, że Twoja wypowiedź była absurdalna. No powiedzmy sobie szczerze. Jakaż to była poufna informacja?!

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak była poufna.

Pewnych informacji nie powinno się ujawniać bo ktoś może sobie tego nie życzyć i to już nie powinno podlegać dyskusji bo nie jest to zbyt kulturalne.

Jesteś w stanie sobie to sprawdzić to zaspokój swoje potrzeby i tyle.

Ja grzecznie informowałem tylko.

Edytowano przez romix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cały czas rozbija się o to, że jest to informacja jawna. Jeżeli uważasz się za specjalistę, który ma administrować moimi usługami, to powinieneś to wiedzieć. To tak jakbyś powiedział, że nie wypada mówić, jaki znak drogowy znajduje się w Krakowie, na ulicy Karmelickiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×