Skocz do zawartości
saldimo

HyperVM Dodawanie serwera

Polecane posty

Gość Matmaxalez

To forum miało tyle afer

 

że głowa boli.

 

Przypadek :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

freecast.pl - to usuń konto, bo ja widzę, że sam sobie jedziesz w co po niektórych wypowiedziach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sieje ploty? Nie odpowiedziałeś na pytanie, które zadał wood. Myślę, że to wystarczające podsumowanie tych "plot".

 

Zrobiłem mu to o co prosił, temat pisał ze swojego lapka w połączeniu z wifi nie musiał pisać postu lecz nie zamierzam się tutaj tłumaczyć to moje prywatne sprawy .to tak na marginesie jeśli chodzi o ,,ploty:" :)

 

Po za tym to kto z jakiego ip pisze to są sprawy które nie powinny wychodzić na światło dzienne a tu Miloszek zabawił się w detektywa co jak się okazało jego przypuszczenie było niezgodne z faktem.

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak na marginesie @freecast.pl to polecam powrót do podstawówki i zdobycie zasad interpunkcji, bo niewiele zrozumiałem z Twojego wywodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, "Miłoszek" pamięta nieco faktów z historii tego forum. Ja nie jestem może jakoś długo na forum, ale spędziłem tu dostatecznie dużo czasu, żeby pokojarzyć różnych użytkowników i różne dziwne zdarzenia z przeszłości i myślę, że wiesz o czym mówię. Mocniej już kopał nie będę, bo nie wypada. W każdym razie zamiast zgrywać głupa i ośmieszać się, można wyjąć kasę, zadzwonić do znajomego z forum i poprosić, żeby zrobił to, czego samemu zrobić się nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freecast: nie pograżaj się. Pół roku temu pisałeś z innego konta, bo miałeś problem z podpięciem VPS pod WHMCS. Zbieg okoliczności ?

 

Wystarczy powiedzieć - sory chłopaki, nie wiem - myślę ze szybciej znalazłbyś pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, "Miłoszek" pamięta nieco faktów z historii tego forum. Ja nie jestem może jakoś długo na forum, ale spędziłem tu dostatecznie dużo czasu, żeby pokojarzyć różnych użytkowników i różne dziwne zdarzenia z przeszłości i myślę, że wiesz o czym mówię. Mocniej już kopał nie będę, bo nie wypada. W każdym razie zamiast zgrywać głupa i ośmieszać się, można wyjąć kasę, zadzwonić do znajomego z forum i poprosić, żeby zrobił to, czego samemu zrobić się nie potrafi.

 

Skoro umiem sobie sam z czymś poradzić to robie to sam jeśli czegoś nie wiem to pisze do ludzi który się na tym znają ,ale w tym momencie schodzimy z tematu w sumie ja juz koncze te spekulacje.

 

Przedstawiłem wyżej sytuacje jak było i na tym koniec .

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Tylko chodzi o to, ze duzo ludzi lubi sie wysmiewac, i by gadali "czego prowadzisz hosting jak nie umiesz nic robic" "nie zazdroszcze twoim klientom" "napewno cie nie polece nikomu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateusz: mylisz się. Wiele osób docenia fakt że administrator się doucza i że nie wie wszystkiego. Cieszą się że chce pomóc użytkownikowi i że nieustannie poszerza swoją wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro umiem sobie sam z czymś poradzić to robie to sam jeśli czegoś nie wiem to pisze do ludzi który się na tym znają ,ale w tym momencie schodzimy z tematu w sumie ja juz koncze te spekulacje.

 

Rafał, ja raczej proponowałbym Ci zatrudnienie admina. Takie posty na forum (bez różnicy z Twojego czy kolegi konta) nie rozwiążą żadnych problemów. Po prostu często teoria i praktyka chodzi różnymi drogami. Ja również nie posiadam dużej wiedzy na temat Linux/Unix, lata spędziłem w serwisie przy Windows i sprzęcie komputerowym, a to całkiem inna działka niż hosting. Po to się ma administratora, aby wyjaśnił pomógł i przede wszystkim naprawił daną usterkę.

 

Na forum jest kupę ludzi chętnych do pomocy, poszukaj kogoś godnego i zaufanego, podpisz umowę z ta osobą, i więcej już nie będzie takich głupich sytuacji. Forum oczywiście jest od tego aby pomagać i to robi, ale prowadząc firmę nie można testować, ja się nie tykam konfiguracji o których nie mam zielonego pojęcia, a brak mi czasu na siedzenie i szukanie rozwiązań na forach. Po to płace administratorom aby pomagali mi właśnie w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze ze luki ma racje, startując z hostem musiałem mieć pojecie jakieś o administrowaniu serwerem itp bo tak to by już to wszystko upadło tak robią tak zwane ,, krzaki" albo nie mają budżetu na utrzymanie serwera itp albo mają za słabą wiedzę i nie potrafią sobie z czymś dać rady.

 

Ja również przez 3 lata dużo się dowiedziałem i nauczyłem, zawsze tak jest, że jeśli jest jakaś usterka człowiek się uczy rozwiązania problemu :)

 

EDIT mam swojego administratora jeśli chodzi o shared z reszta serwerów sobie sam radze to tyle

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze ze luki ma racje, startując z hostem musiałem mieć pojecie jakieś o administrowaniu serwerem itp bo tak to by już to wszystko upadło tak robią tak zwane ,, krzaki" albo nie mają budżetu na utrzymanie serwera itp albo mają za słabą wiedzę i nie potrafią sobie z czymś dać rady.

 

Ja również przez 3 lata dużo się dowiedziałem i nauczyłem, zawsze tak jest, że jeśli jest jakaś usterka człowiek się uczy rozwiązania problemu :)

 

EDIT mam swojego administratora jeśli chodzi o shared z reszta serwerów sobie sam radze to tyle

 

Weź się chłopie nie pogrążaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No zdecydowanie lepiej by wyglądało napisanie z konta firmowego, wtedy wiadomo,że ktoś czegoś nie umie czy nie potrafi i się dowiaduje, zamiast zgrywać wszechwiedzącego i zakładać konta-duchy, celem dowiedzenia się tego czy tamtego, co na prawdę pokazuje firmę i jej poziom w takim a nie innym świetle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×