Skocz do zawartości
Shalwia

Hetzner vs. Server4You

Polecane posty

Dlaczego znakomita większość przedsiębiorstw hostingowych korzysta z serwerowni Hetzner, a nie z Server4You? Koszt dzierżawy serwera dedykowanego w tej drugiej firmie jest dużo mniejszy, nie ma tam też opłat instalacyjnych. Czy jakość usług Server4You zwiększyła się w jakiś widoczny sposób po zmianie datacenter na Datadock końcem zeszłego roku? Czy ktoś ma z tą firmą jakieś dłuższe doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam serwer w server4you i powiem może tak... Nie ma szału, ale jeszcze nigdy się nie zawiodłem. W hetznerze jednak spodziewałbym się lepszego łącza oraz supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego znakomita większość przedsiębiorstw hostingowych korzysta z serwerowni Hetzner, a nie z Server4You? Koszt dzierżawy serwera dedykowanego w tej drugiej firmie jest dużo mniejszy, nie ma tam też opłat instalacyjnych. Czy jakość usług Server4You zwiększyła się w jakiś widoczny sposób po zmianie datacenter na Datadock końcem zeszłego roku? Czy ktoś ma z tą firmą jakieś dłuższe doświadczenia?

 

 

Dla mnie i firmy najważniejszą rzeczą różniącą Hetznera od S4Y są dodatki profesjonalne , np dyski SAS --- to jest ważny aspekt przemawiający na korzyść Hetznera, sprzętowy raid i kilka innych opcji. Nie wiem jaki jest support w S4Y ale w Hetznerze jest na bardzo wysokim poziomie i bardzo fajnie ustala się z nimi różne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×