Skocz do zawartości
Marek607

Duże konto na pliki

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Za około 2-3 tygodnie będę miał około 10 gb danych do przesłania rodzince.

Zamiast bawić się z przegrywaniem tego na płyty i rozsyłaniem pomyślałem ze mógłbym to udostępnić na stronie do pobrania.

 

Szukam więc jakiegoś konta o pojemności około 10 gb, z transferem to już mi trudniej powiedzieć bo nie wiem jak i m się pomysł spodoba.

Ważne by dla mnie było to abynie było żadnych zwiech albo wolnego pobierania - powiedzmy żeby było zapewnione lączne pobieranie do 500 KB/s ,

 

bazy danych i inne pierdoły niepotrzebne - 1 subdomena gdzie zrobie strone w html-u z odnośnikami do plików.

 

Pliki oczywiście legalne - 2 filmy oraz kilkaset zdjęć z wesela.

 

Konto będzie mi potrzebne na około 2-3 miechy.

 

Dodatkowo chciałbym by firma która to udostępni za opłatą wgra mi dane wysłane na płycie na konto.

 

Znajde gdzieś taką firmę??

 

 

A może polecacie jakiś inny sposób na przesłanie takiej porcji danych ??

 

Pozdrawiam

EDIT: zgadzam się na otrzymywanie ofert od firm - przy pisaniu tematu nie ma u mnie tego pola do zaznaczenia

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może jakiś VPS tani? budget pakujesz wszystko a później ktoś pobiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kwestia, która z firm właduje mu to na serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem byłby VPS skontaktuj sie z naszym supportem w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za flaszkę dostaniesz to u mnie na PW;-)

 

Tak w sumie,to ja też mogę się na to pisać :D

Dołożysz tą flaszkę do przesyłki z płytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS przez trzy miesiące trochę będzie kosztowal. W podobnej cenie można dostać jakiś shared o dużym limicie transferu, lub transferze b/o.

Przykladowo na kwartał pakiet TF-15 (za 60 zł netto) http://vihost.pl/hosting-www-nolimit.php

Nawet jeśli wyjdzie kilkanaście zl drożej to nie trzeba będzie nic konfigurować.

Co do uploadu - sprawdź akademiki, albo popytaj znajomych czy w pracy nie mają dobrego łącza :) Chociaż w mieszkaniach też już można spotkać upload rzędu kilku megabitów na sekundę. Pamiętaj, że całosc możesz podzielić na kilka partów i część wrzucisz sam, drugi plik wrzuci siostra, a trzecią teść ;)

 

W ogóle to do ilu osób chcesz wyslać linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Ci odezwać się do @crazyluki, bo mi też kiedyś właśnie w takiej sprawie pomógłcool.gif. Poza tym możesz np. wysłać pojedyncze pliki i spakować je na serwerze, bo wtedy masz mniejsze ryzyko, że zerwie Ci gdzieś połączenie i będziesz musiał wysyłać ogromną paczkę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledze z WHT można oczywiście pomóc. Odezwij się na PW to uruchomię dla Ciebie takie konto za darmo na jakiś okres, na jakieś maszynce nie produkcyjnej w DE.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×