Skocz do zawartości
STALKEY

Własny hosting www

Polecane posty

Gość dmho

Hej tez myślałem o nagiosie

Ten Munin fajna sprawa pluginy ma które sie przydadzą

 

Do munina też bardzo łatwo samemu napisać pluginy, jak to przy pluginach do rrd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

backupów* nie pisz tego jak się ten wyraz czyta.

 

Przepraszam ale chory jestem i głowa boli ledwo przyswajam info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Wrzucaj praktycznie wszystko co związane z telekomunikacją i ogólnie informatyką. Wpisać nie zaszkodzi, a późniejsze dodawanie będzie kosztowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj praktycznie wszystko co związane z telekomunikacją i ogólnie informatyką. Wpisać nie zaszkodzi, a późniejsze dodawanie będzie kosztowało :)

 

No wiem ale już mam wpisane teraz chciałem rozszerzyć o hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj praktycznie wszystko co związane z telekomunikacją i ogólnie informatyką. Wpisać nie zaszkodzi, a późniejsze dodawanie będzie kosztowało :)

 

Nie wiem jak w innych miastach ale w Poznaniu teraz zmiana PKD, zmiana danych firmy itp. jest darmowa (rok temu robiłem i nic nie zapłaciłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

@regdos, a to nie wiem, ja swoją zakończyłem rok temu, więc już się nie orientuję, jak zakładałem, to mówili mi żebym wpisywał na przyszłość, bo później będę musiał płacic :) Widać, coś się wreszcie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych miastach ale w Poznaniu teraz zmiana PKD, zmiana danych firmy itp. jest darmowa (rok temu robiłem i nic nie zapłaciłem).

 

Jest już za darmo od dawna:)w całej polsce

Edytowano przez Jnks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Mnie tylko ciekawi po co się fatygujecie i dajecie kolejne oczywiste (przynajmniej dla kogoś kto choć trochę interesuje się webhostingiem) porady i odpowiedzi na te żenujące pytania. Niebawem będzie reklama jego ksshhhaka a od września pełno pytań "jak odzyskać pieniądze od w/w "firmy".

Edytowano przez finlandia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi po co się fatygujecie i dajecie kolejne oczywiste (przynajmniej dla kogoś kto choć trochę interesuje się webhostingiem) porady i odpowiedzi na te żenujące pytania. Niebawem będzie reklama jego ksshhhaka a od września pełno pytań "jak odzyskać pieniądze od w/w "firmy".

 

Bynajmniej stać mnie na własna serwerownie która moge postawić w PL, a nie na jakis zagranicznych serwerach gdzie jak cos nie działa to w polsce nawet tel nie odbierają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej stać mnie na własna serwerownie która moge postawić w PL, a nie na jakis zagranicznych serwerach gdzie jak cos nie działa to w polsce nawet tel nie odbierają :)

To buduj, buduj. Jak skończysz to się pochwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To buduj, buduj. Jak skończysz to się pochwal :)

 

Kupiłem Bladecenter H + 10 mieczy hs21, dwie macierze do 64T SATA, wszystko będzie stać na VMWARE, ale też przetestuję rozwiązanie cytrixa. Dzisiaj pierwsze testy z klimatyzacja czy wyrabia. Światło już dialog uruchomił, wezme do tego BGA i z pixem muszę pogadać ale to we wrześniu. Mam nadzieje, że się uda ale większy nacisk kładę na sieć czyli dostawcę internetu tel .

Edytowano przez kaju007 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Kupiłem Bladecenter H + 10 mieczy hs21, dwie macierze do 64T SATA, wszystko będzie stać na VMWARE, ale też przetestuję rozwiązanie cytrixa. Dzisiaj pierwsze testy z klimatyzacja czy wyrabia. Światło już dialog uruchomił, wezme do tego BGA i z pixem muszę pogadać ale to we wrześniu. Mam nadzieje, że się uda ale większy nacisk kładę na sieć czyli dostawcę internetu tel .

 

Co to jest BGA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest BGA ?

Może BGA - Ball Grid Array?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×