Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

Google+

Polecane posty

Hey,

 

gdyby ktoś miał zapro do testowania Google+ to chętnie bym skorzystał - w razie czego PW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili chyba nawet zaproszenia są wyłączone (lub limit został wykorzystany). Pozostaje się zapisać i czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili chyba nawet zaproszenia są wyłączone (lub limit został wykorzystany). Pozostaje się zapisać i czekać...

Szukałem, sprawdzałem i nic. Masz rację, obecnie nawet zaproszenia nie są akceptowane, na razie zostały wyłączone. Z tego co wiem to dobę po otwarciu serwisu (w wersji beta) pojawiły się spore problemy techniczne. Jak będzie coś wiadomo, to dam wam znać, bo sam cały czas poluję na możliwość rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

OMG kolejny próżny syf... szitbook traci, to teraz Google swoje szpiegowskie ciągoty rozszerza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak 'fejsbooka' nie przebije, google buzz się to nie udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

póki co, z dostępnych opisów i recenzji płyną raczej same pozytywy. Pewnie, że jest to zdanie fanbojów i geeków, a o sukcesie będzie stanowić masa, ale osobiście jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się wysłać zaproszenie, a przynajmniej wczoraj nie miałem z tym problemu. Jest tylko trochę kombinowania. Serwis zapowiada się ciekawie, ale długa droga przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać, że projekt rodzi sporo emocji :) Ludzie szukają zaproszeń i chcą wypróbować. serwisy i blogi branżowe, od kilku dnia tylko o tym, a i na forach widać dyskusje nie milkną ;)

 

Ciekaw jestem, czy na rynku jest miejsce dla FB i G+ - myślicie, że się jakoś pogodzą, czy w końcu zostanie tylko 1? Choć istnieje też 3 opcja, w której serwisy takie przestaną być modne, a internauci przeniosą swoja uwagę na zupełnie nowe tory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×