Skocz do zawartości
Gość Marshall

Hostujemy.eu

Polecane posty

Gość Marshall

Zainteresowała mnie krzakowata oferta.

 

Numer rejestracji Firmy: 382 995 884 CRETEIL ( o ile mnie głowa nie boli to jest to miejscowość.)

Edytowano przez Marshall (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Z ciekawości wysłałem email do SIRNEE - to nasz odpowiednik krajowego rejestru przedsiębiorstw. Prawdopodobnie właściciel wkleił jakiś sobie tam numer działalności i myśli że ma biznes

 

I podejrzewam że go straci :)

 

Te ikonki na ich stronie tych serwerów , jak by były z którejś firmy hostingowej pobrane tzn z ich desingnu.

Edytowano przez Marshall (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

he he.

 

Ciekawe.

 

S.F.P.R - to francuskie stowarzyszenie biur podróży :)

 

Tu macie dane firmy wpisanej do rejestru z podanym numerem. Zajmuje się budownictwem i renowacją wnetrz.

 

http://anonim.co/?http://www.manageo.fr/fiche_info/382995884/55/soc-francaise-de-peinture-et-renovatio.html

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W konfiguracji własnej jest administracja serwerem w cenie 25zł : )

LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devil - zauważ, że na ich stronie jest przecież wyraźnie zaznaczone na jakiej wirtualizacji działają te VPSy.

 

http://hostujemy.eu/vps.php

 

 

Jest, ale zobacz jaką wiedzę ma szef firmy. Co to będzie gdy komuś VPS się posypię? Będzie czekał kilka dni, aż szef znajdzie to w google? On nawet nie wie, na jakiej wirtualizacji VPS sprzedaje.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

ja prawie padłem ja poczytałem regulamin. W szczególności:

 

13. Jeżeli serwer był niedostępny z naszej winy, jego naprawa zostanie wykonana również przez nas w najkrótszym możliwym czasie. W takim przypadku okres ważności zostanie przedłużony o ilość dni równą ilości jaką serwer był niedostępny.

14. W przypadku gdy awaria serwera jest niezależna od nas (np. kataklizm, awaria łącz telekomunikacyjnych, awaria serwerowni, awaria sprzętu, awaria serwerów irc) zastrzegamy sobie prawo do ponownego udostępnienia serwerów w ciągu 3 dni roboczych od momentu ustania wymienionych czynników wyższych. Okres ważności zostanie przedłużony o ilość dni równą ilości jaką serwer był niedostępny.

15. Czas awarii liczony jest od momentu odebrania przez naszego pracownika zgłoszenia odnośnie wadliwego działania sprzetu.

16. Nie uwzględniamy możliwości reklamacji.17. Zgadzasz się na otrzymywanie reklam na emaila.

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
17. Zgadzasz się na otrzymywanie reklam na emaila.

 

Płace i jeszcze czego frytki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, macie rację. Administrator powinien od razu odesłać Was do poprawnego zapoznania się z ofertą lub udzielić Wam informacji, że jest to OpenVZ. Sam chyba nie wie, co oferuje innym.

Edytowano przez Shk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

Kimsufi na promocji jest dlatego też powstają krzaczko hostingi, powinien być wymóg 18 lat na zamówienie serwera dedykowanego + podanie nipu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale mając 18 lat, nie ma wymogu posiadania nipu. Tak samo można mieć w Polsce 16 lat i być pełnoletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

Było się kiedyś samemu młodym ale to jest naciąganie ludzi w butelkę , co to za hosting który będzie istniał 2 miesiące i padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się sprawa potoczy, zawsze można do US i email wystarczy, nad tym posunięciem się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Zobaczymy jak się sprawa potoczy, zawsze można do US i email wystarczy, nad tym posunięciem się zastanowię.

 

Raczej się nie zastanawiaj bo każdy wie ile pieniądz kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

Wyśle e-mail do dotpay z zapytaniem czy dane firmowe zgadzają się z

tymi podanymi na stronie oni resztę już załatwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyśle e-mail do dotpay z zapytaniem czy dane firmowe zgadzają się z

tymi podanymi na stronie oni resztę już załatwią

 

A myślisz ze ci akurat powiedzą - Ochrona danych osobowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślisz ze ci akurat powiedzą - Ochrona danych osobowych ;)

Dane firmy to nie są dane osobowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydałem zydla na konto megaupload, żeby sprawdzić jego wiarygodność, przy okazji uzyskałem dane, także w razie czego wiemy do kogo się zgłosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Najprościej.

W DOTPAY firmy mają inne stawki sms niż osoby prywatne?

 

PS Nie Intel Xenon tylko Intel Xeon :)

 

Takie spece a sie nie znacie na najnowszych trendach i nowinka technologicznych.

Teraz każdy procek intela ma wbudowane mini xenony i przetwornice (energie czerpią z ciepła ręki), aby łatwo było wcelowac w podstawke

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ogólnie to lanserzy ze wsi mają xenony w swoich samochodach oślepiając innych :D

 

 

No, ale ja bym dał tej firmie może trochę pobyć na rynku aby zobaczyli jak to tu jest... 3 miesiące i nie mają na utrzymanie :D Chyba że serwer w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ziemiance...

 

No sorry ale Ty jesteś ostatnią osobą która powinna się udzielać w tym temacie - quod vide " Firma Active Hosting Sebastian Miodek (active-hosting.pl / hsms.pl / roothosting.pl) została przejęta przez Kylos s.c."...

Edytowano przez Vogan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No sorry ale Ty jesteś ostatnią osobą która powinna się udzielać w tym temacie - quod vide " Firma Active Hosting Sebastian Miodek (active-hosting.pl / hsms.pl / roothosting.pl) została przejęta przez Kylos s.c."...

 

A co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejęta tylko sprzedana i nie firma tylko sam hosting bo Działalność Gospodarcza nie była zawieszana ani na 1 dzień, pisałem już na WHT.

Cóż, hdmagc zacytował po prostu kawałek tekstu ze strony... active-hosting.pl

Więc to chyba twoim zadaniem jest prostować informacje zawarte, jak by nie patrzeć, na oficjalnej stronie...

 

Screen: http://prntscr.com/27bs0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×