Skocz do zawartości
krbodzio

Szukam zdalnej pracy na wakacje

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuje zdalnej pracy na wakacje (jestem osobą niepełnoletnią). Mam doświadczenie w administrowaniu stron www, serwerów gier (w tym najlepiej Counter-Strike 1.6). Na poziomie podstawowym znam html, javascript oraz system operacyjny linux. Na poziomie zaawansowanym znam Windowsa. Doświadczenie mam także w sprawach biurowych tj. Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Publisher oraz w grafice komputerowej (program GIMP). Przez ponad rok byłem administratorem forum wielotematycznego, jestem właścicielem paru serwerów Counter-Strike więc znam konfiguracje i administracje takimi serwerami. Od 3 miesięcy zajmuje się i uczę administracji serwerami www, jednak nie mam jeszcze wystarczającego doświadczenia w tych sprawach. Pracowałem na różnych silnikach stron www i panelach administracyjnych.

 

W razie pytań proszę przysłać e-maila pod adres: krbodzio@gmail.com

 

Interesuje mnie praca od 12.07 do 08.08 LUB w administrowaniu stron www, forów lub serwerów gier od 12.07 do terminu nieokreślonego.

 

Pozdrawiam!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że ktoś Cię zatrudni, szczególnie, że znasz podstawy Linuxa.

Sam ciągle się dokształcam w podobnych kierunkach i mimo wszystko nie ma możliwości dania mi pracy(choćby wakacyjnej), więc nie licz na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Umiesz skonfigurować na poziomie zaawansowanym AD na windowsie ?

 

Sprecyzuj co znaczy "na poziomie zaawansowanym" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie znam sie na tym aż tak bardzo więc nie będę się wygłupiał. Potrafiłem zainstalować, skonfigurować jednak świadom byłem faktu że ledwo liznałem przez parę zajęć tematyki AD.

 

Nawiązać bardziej chciałem do faktu że wszyscy piszą zaawansowana obsługa windows, a nikt nie zastanowi się że w CV dla firmy informatycznej umiejętność edycji rejestru oraz instalacji routera od neostrady nie jest najwyższą formą zgłębienia komputerowej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nawiązać bardziej chciałem do faktu że wszyscy piszą zaawansowana obsługa windows, a nikt nie zastanowi się że w CV dla firmy informatycznej umiejętność edycji rejestru oraz instalacji routera od neostrady nie jest najwyższą formą zgłębienia komputerowej wiedzy.

 

Ciekawe jakiej wersji to dotyczy :D Nie zdziwię się jak chodzi o obsługę windowsa XP a i np. Windows Server wyczytał tylko w Komputer Świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×