Skocz do zawartości
Bananas

[Sprzedam] Serwer bez limitu transferu

Polecane posty

Posiadam zweryfikowane konto na firmę w NetArt, mogę odstąpić serwer Active za kwotę 40zł za 6 miesięcy. Serwer ogółem kosztuje 180zł. Do tego dokładam stronę WWW z systemem zarządzania treści, wygląd można wybrać sobie tutaj: https://www.nazwa.pl...nio-dodane.html Dodatkowo: Active.invoice, Active.blog, Active.photo. Serwera nie trzeba przedłużać, lecz można. Po wpłacie serwer zostanie przeniesiony na konto kupującego w nazwa.pl.

 

 

24355568666811907850.jpg

 

 

Kontakt:

 

E-mail: ka-17@o2.pl

GG: 511555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer, za który nie wydałeś nic bo skorzystałeś z kodu promocyjnego i dlatego jest tylko na 6 miesięcy. Do tego oferujesz tez darmowe licencji Kasperskiego od nazwy.

 

Nie naciągaj bezczelnie ludzi, że coś jeszcze ekstra dokładasz bo to jest domyślnie w nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie naciągaj bezczelnie ludzi, że coś jeszcze ekstra dokładasz bo to jest domyślnie w nazwie.

 

To nie jest domyślne dla osób fizycznych, tylko dla firm. Dlatego nie wprowadzaj innych w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszust, serwera nie ma na stanie po 30 minutach napisał iż nie może przepisać serwera do mnie bo jest w zamówienie w trakcie realizacji.

 

Zero zwrotu wpłaconej kwoty, dobrze iż poszło przez paypal ( napisałem o zwrot do nich ).

 

Jeżeli jest jeszcze ktoś dziś z admnów proszę o informacje na pw.

Edytowano przez szwagier (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×