Skocz do zawartości
Bananas

[Sprzedam] Licencja Kaspersky Anti-Virus 2011/12

Polecane posty

Witam, mam na sprzedaż 5 licencji programu Kaspersky Anti-Virus 2011 / 2012. Klucze licencyjne są nowe, nie używane i trwają 12 miesięcy / 1 rok. Naliczanie 365 dni rozpoczyna się od aktywacji klucza przez klienta. Czyli ja wysyłam licencję na e-mail i można antywirusa aktywować na przykład za miesiąc/rok lub jeszcze dłużej :)

 

Cena za 1 licencję na 365 dni: 15zł

Kontakt:

 

E-Mail: ka-17@o2.pl

GG: 511555

Kaspersky Anti-Virus to podstawa systemu ochrony Twojego komputera PC. Program oferuje automatyczną ochronę w czasie rzeczywistym przed szeregiem zagrożeń IT:

 

- Skanowanie plików, stron WWW i wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym

- Podstawowa ochrona przed kradzieżą tożsamości Udoskonalono!

- Oznaczanie kolorami odnośników do niebezpiecznych stron WWW Nowość!

* Blokowanie odsyłaczy do szkodliwych stron WWW

- Blokowanie podejrzanych programów na podstawie ich zachowania Udoskonalono!

- Ochrona przed przechwyceniem Twojego komputera PC przez hakerów

- Autoochrona przed szkodliwym oprogramowaniem

- Regularne i krytyczne uaktualnienia zapewniające ciągłą ochronę

 

 

Kaspersky Anti-Virus oferuje wiele nowych i udoskonalonych funkcji oraz unikatowych technologii ochrony, które pozwalają na zwalczanie najnowszych zagrożeń online, umożliwiają płynne działanie Twojego komputera PC i dostosowanie ochrony do Twojej aktywności:

 

- Narzędzie Kaspersky Toolbar dla przeglądarek internetowych ostrzegające użytkowników przed zainfekowanymi i niebezpiecznymi stronami WWW Nowość!

- Zaawansowana ochrona przed kradzieżą tożsamości, w tym ulepszona Wirtualna klawiatura Udoskonalono!

- System UDS umożliwiający powstrzymanie szybko pojawiających się zagrożeń Udoskonalono!

- Ochrona proaktywna nowej generacji przed atakami zero-day i nieznanymi zagrożeniami Udoskonalono!

- Profil gracza pozwalający na wstrzymanie ostrzeżeń, uaktualnień i skanowania podczas gry Nowość!

Edytowano przez Bananas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie jesteś przypadkiem z Lublina? Był tam już jeden sztukmistrz, może to Ty? Cena na stronie Kaspersky.pl 115 zł, u Ciebie tylko 15 blach... No, no, ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja jestem z Poznania. Radzę sprawdzić w serwisie allegro po ile chodzą klucze licencyjne. Oraz jest to Kaspersky Anti-Virus, a nie Kaspersky Internet Security.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencje otrzymałem za darmo za wykupienie usług w jednej firmie IT, dlatego sprzedaje w wysokości 15zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencje otrzymałem za darmo za wykupienie usług w jednej firmie IT, dlatego sprzedaje w wysokości 15zł za sztukę.

Nie wiem czy Kasperski byłby zadowolony z tego Twojego postu. ;)

 

Są klucze które działają na kilka komputerów, takie mamy u nas w sklepie np. Być może to chodzi o taki typ licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są klucze które działają na kilka komputerów, takie mamy u nas w sklepie np. Być może to chodzi o taki typ licencji.

 

Klucze licencyjne są nowe, nie używane i trwają 12 miesięcy / 1 rok. Naliczanie 365 dni rozpoczyna się od aktywacji klucza przez klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×