Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Konto usunięte

Stworzenie nowego działu

Polecane posty

Gość hdmagc

Przeglądając to co się dzieje na WHT w ostatnim czasie: pyskowanie, ciągłe awantury, wytykanie, oskarzenia itp mam propozycje utworzenia nowego działu:

 

Żłobek.

Skoro jest piaskownica :) to i żłobek by się przydał.

Jednak nie taki zwykły dział, bo to nie miało by sensu, tylko taki specjalny, a mianowicie:

- dział miałby tylko jeden temat i wrzucać do niego wszystko, co się do tego nadaje. Stworzy to jeden wielki b...l oj sorry bałagan, na wzór tego co robią na WHT piszący takie właśnie posty.

- samo stworzenie działu nie miało by efekty bez dodatkowych elementów, a mianowicie: ograniczyć czasowo (jest to możliwe) dostęp autorom tych wypocin jedynie do tego działu.

Połączenie stworzenia działu i wprowadzenie ograniczenia przeglądania innych tematów pozwoli autorom wypocin na refleksje lub też pluskanie się w bezmiarze zmiksowanych głupot jakie piszą oni i inni autorzy. Może po prostu tego potrzebują zarówno ci pierwsi (refleksja) jak i ci drudzy (pluskacze).

To będzie z pożytkiem dla całego forum jak również pokaże, że załoga forum wychodzi naprzeciw oczekiwaniom.

Z poważaniem

Le Comte de Monte-Cristo (Zmiennicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To może lepiej "Przedszkole" bo w końcu dzieci ze żłobka nie bawią się w piaskownicy a tak to będzie pasować do Piaskownicy :)

 

Później następny Plac zabaw (gry i zabawy) i zrobi się szkolne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weeee!

A jak się rozkręcimy, to może całą Naszą Klasę zrobimy!

 

 

Gwoli wyjaśnienia: powyższa wypowiedź ma charakter ironiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Żal d... ściska, jak widzę podejście osób dających minusy za propozycje. Pomijając juz to, że chyba nie wiedzą do czego zostały stworzone minusy i plusy to najwidoczniej są zwolennikami aby WHT przeistoczyło się w forum towarzysko-rozrywkowe.

Teraz możecie mi minusować do woli.

Poziom mojej motywacji do działania i pomocy na tym forum sprowadziliście do zera.

 

Jako, że jestem autorem tematu, prosze o jego zamkniecie.

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sugeruję nie robić tematu-chlewu czy działu-chlewu na tym forum. To forum branżowe i poważne, nie ma tutaj miejsca na robienie gnoju czy syfu. Ale mam propozycję - zróbcie osobne forum gdzie będzie można zrobić totalny chlew i syf. Będzie to miejsce gdzie będzie można pisać o prawie wszystkim, robić pyskówki i siać zamęt. Tutaj na WHT miejsca na chlew i tego typu inicjatywy miejsca nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jest kategoria Piaskownica i tam jest cały OFF-TOP (wszystko co ma mało wspólnego z hostingiem i serwerami). Nie ma sensu tworzyć działu dla "dzieci" jak każdy chce aby się podniósł poziom na WHT. To nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×