Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cybe

[witualny] Serwer pod 3 strony i kilka domen

Polecane posty

Cześć!

 

Obecnie korzystamy z usług pewnej firmy ale nie jesteśmy zadowoleni. Problemy z poczta. Dlatego zwracam się do was z pytaniem, jaki wirtualny serwer do 200 zł netto na rok polecilibyście? Ja myślałem nad unixstorm.org ale zależy mi na sprawnie działającej poczcie (dobrych filtrach antyspamowych) i przyzwoitej stabilności. Strony jakie będą tam stały to proste strony, w tym momencie statyczne ale może niedługo być potrzebne używanie mysql. srednio ok 2 tyś odwiedzin miesięcznie.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopic, ale:

 

Aimer, czy Ty sam siebie reklamujesz, czy co? Najpierw piszesz, że polecasz pakiet z firmy Hitme i dodajesz:

 

 

"Sam mam tam hosting, pocztę i działa przyzwoicie.

Możliwa płatność roczna, wtedy jest nieco taniej."

 

 

A wtedy piszesz, że:

 

"Mogę udzielić rabatu w wysokości 10% na wszystkie okresy abonamentowe, w takim przypadku prosiłbym o kontakt na PW na niniejszym forum.

Istnieje możliwość testu usługi, po wcześniejszym kontakcie z BOK."

 

 

Czy ja tu czegoś nie rozumiem?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - http://altblue.pl - w podanym budżecie bez problemu mieści się kont business_midi (Pojemność konta - 8 GB i Transfer miesięczny - 80 GB) ale również poniżej tej kwoty dostępne są konta w atrakcyjnych cenach z niewiele mniejszymi parametrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Majka: Aimer chyba tylko w jakimś programie afiljacyjnym Hitme bierze udział (zwróć uwagę, że w stopce ma reflinka).

 

Co do hostingu, to polecę Masternet - konto Professional powinno spełnić wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję d.v. za wyjaśnienie. Ale sam musisz przyznać, że trochę jest to wprowadzające w błąd. Oczywiście nie chciałam nikogo urazić swymi niecnymi podejrzeniami ;)

 

Sorry offtopic

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No problema señorita.

 

Swoją drogą to mógłbyś Aimer oznaczyć, że to reflink - tak jest po prostu bardziej elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Majka: Aimer chyba tylko w jakimś programie afiljacyjnym Hitme bierze udział (zwróć uwagę, że w stopce ma reflinka).

 

Mam dać screen, że sam opłacam usługi a nie mam sponsorowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[za Wikipedią]

Afiliacja, łac. affilatio (usynowienie, włączenie do rodziny) – zachowanie polegające na nawiązaniu i podtrzymaniu pozytywnych kontaktów i współpracy przez jednostkę lub grupę, organizację z innymi grupami i organizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dochodzą do nas maile od klientów i dostają zwrotkę z błędem:

 

"An error was detected while processing a file of BSMTP input.

The error message was:

 

421 SMTP incoming data timeout - message abandoned"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy polecić pakiet PRIME Server, obecnie w promocji za 99 zł + VAT 23% za rok.

Więcej informacji na naszej stronie: http://3it.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×