Skocz do zawartości
renmaister

Prośba o sponsoring

Polecane posty

StronaMiastaDawniej.pl istnieje prawie dwa lata. Poświęcona jest dawnemu obliczu miejscowości Polski i ich przemianom, a więc tym, co różni je od obecnych czasów. Na stronie gromadzone są zdjęcia archiwalne miast udostępnione przez muzea, urzędy miast i kolekcjonerów, a także sympatyków starych fotografii.

 

My- administratorzy sympatycy starych fotografii szukamy wciąż nowych zbiorów do galerii, nawiązujemy współpracę z urzędami, tworzymy nowe kategorie tak, by przybliżyć wszystkim dawne czasy. Stworzyliśmy stronę, gdyż fascynują nas stare zdjęcia, które posiadają w sobie historię, a więc pokazują to co często jest już zapomniane, nieistniejące, a dla niektórych w ogóle nieznane.

 

Nasza strona ma wielu zwolenników, dostajemy propozycje współpracy. Piszą do nas osoby prywatne, np. studenci, uczniowie, firmy,które zwracają się z prośbą o udostępnienie zdjęć do prac konkursowych, filmów,czy albumów.

 

Chcielibyśmy rozwijać stronę, powiększać ją i pozyskiwać nowe fotografie i pocztówki, aby stworzyć Internetowe Muzeum, które będzie posiadać w swoich zbiorach historię dawnej Polski w fotografii. Zależy nam na pogłębianiu współpracy z muzeami,urzędami i kolekcjonerami, aby dzięki nim pozyskiwać unikalne fotografie,docierać do osób, którzy sympatyzują się w archiwalnych fotografiach miast. Myślimy o nawiązaniu współpracy z historykami, aby pomogli nam w uzupełnianiu wiadomości o fotografiach, ale nie tylko, zależy nam na pomocy ze strony wszystkich osób, którzy znają i wiedza, co przedstawia informacja.

 

Zwracamy się z prośbą o sponsoring, zależy nam na pomocy w opłaceniu serwera i domeny, a w szczególności na dofinansowanie serwera (najlepszym dla naszej strony byłbyVPS lub dedykowany), jeśli jednak znajdą się osoby przychylne naszemu pomysłowii będą w stanie wyłożyć więcej pieniędzy chcielibyśmy kupować fotografie, a także na promocji strony – reklamie. My ze swojej strony możemy zaproponowaćreklamę na stronię, polecenie firmy osoby, która pomoże nam w utrzymaniuMiastDawniej.pl

 

Niestetysami nie jesteśmy w stanie zapewnić dalsze istnienie strony, ponieważ jesteśmyosobami bezrobotnymi., wciąż poszukujących pracy. Bardzo zależy nam, by strona,którą stworzyliśmy istniała i przynosiła korzyści, nie tylko dla nas, lecz również dla wszystkich sympatyków. Mamy nadzieję, iż znajdziemy również tak jak my sympatyków staroci w fotografii,którzy pomogą nam rozwinąć stronę, nie tylko pod względem galerii, lecz ciekawych informacji. Zachęcamy wszystkich do zajrzenia na stronę www.MiastaDawniej.pl i podzielenia się opinią, czy sugestią mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja w imieniu autora tematu chciałbym dorzucić małe sprostowanie.

Nawiązałem już wcześniej kontakt z @renmaister, w związku z jego postem wdziale prośby. On tutaj napisał o dedykowanym/VPS. Właściwie to nie ma takiej potrzeby. Serwis cały czas znajduje się na serwerach w AZ i jak na razie administratorzy wykazują dość dużą cierpliwość. Autor tematu nie ma doświadczenia jeżeli chodzi o administrację, dlatego VPS nie będzie dobrą opcją. Tutaj wystarczy,żeby ktoś z własnym dedykiem założył mu konto w DA lub innym panelu, tak żeby mógł sobie pracować jak na zwykłym hostingu. Jedynie wchodzi w grę zwiększona tolerancja na obciążenie, ale jeżeli ktoś ma maszynę tylko dla siebie, to ten serwis nie będzie generował jakiegoś wielkiego obciążenia.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie, po ponad rocznej przerwie :)

 

Postanowiłem odświeżyć mój temat ponieważ, moja strona, niestety straciła swojego sponsora. Ponieważ chciałbym aby moja strona nadal funkcjonowała ponownie uprzejmie zwracam się z prośbą o ponowną inicjatywę z Państwa strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×