Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kero

[wirtualny]Hosting + tania domena

Polecane posty

Witam !

Szukam taniego serwisu z domenami .pl, domeny będę używał prawdopodobnie nie więcej niż rok. Chodzi mi o jak najlepszą cenę, jasność co do warunków i usługi na przyzwoitym poziomie. Domenę chciałbym podpiąć pod jakiś serwer, lecz jeżeli trafi się od razu z jakimś najmniejszym hostingiem a będzie dosyć tanio to ok. Moglibyście coś polecić ?

Pozdrawiam

Edytowano przez kero (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Szukam taniego serwisu z domenami .pl, domeny będę używał prawdopodobnie nie więcej niż rok. Chodzi mi o jak najlepszą cenę, jasność co do warunków i usługi na przyzwoitym poziomie. Domenę chciałbym podpiąć pod jakiś serwer, lecz jeżeli trafi się od razu z jakimś najmniejszym hostingiem a będzie dosyć tanio to ok. Moglibyście coś polecić ?

Pozdrawiam

 

Niska cena rejestracji i ewentualnie odnowienia jezeli bedziesz domene uzywal wiecej niz rok mozesz znalesc w ofercie ovh, masternet i premium.pl

 

Do czego ten serwer bedziesz wykorzystywal? Ile przestrzeni potrzebujesz - jaki skrypt, ile transferu - jaki budzet posiadasz etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Tak też myślałem o ovh

Budżet do 60zł na rok, nie wiem ile to może kosztować, najlepiej jak najtaniej. Kilka małych własnych skryptów php, baza mysql, będę to wykorzystywać jako wizytówkę niedużej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas masz w promocji konto za 30 złotych na rok, pamiet MZ ONE +DA. Na początek w zupełności wystarczy:

http://mzone-net.eu/index.php?d=kontawww_da

 

Cennik domen i odnowień znajdziesz tutaj:

http://mzone-net.eu/index.php?d=cennik

 

Jeszcze w tym roku przewidujemy obniżenie ceny za odnowienie domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kero - kup domenę w OVH albo Masternet a hosting to już do wyboru do koloru - setki firm za nieduże pieniądze, możesz nawet na takie coś za darmo dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pakuj się w takie jak mzone, gdzie przy niskich cenach limitują co się da

ze swojej strony polecę linuxpl.com, tam takich limitów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

nie pakuj się w takie jak mzone, gdzie przy niskich cenach limitują co się da

ze swojej strony polecę linuxpl.com, tam takich limitów nie ma

 

No ale przy llimitowaniu masz większą jakość usługi. Tam gdzie każdy może pchać co się da serwery są "przymulone" i rozkładane przez użytkowników na łopatki.

 

Możesz sprawdzić jeszcze ofertę Głowy (* Firma nie uzyskała akceptacji WHT *) byłem tam dwa lata ale przeniosłem się na własny serwer, jedynie domeny regionalne tam rejestruje :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pakuj się w takie jak mzone, gdzie przy niskich cenach limitują co się da

ze swojej strony polecę linuxpl.com, tam takich limitów nie ma

 

Najlepiej zaoferuj autorowi postu oferty z Allegro, tam nie ma żadnych llimitów, a ceny sa jak za pomidory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, Ty chyba nie wiesz ile teraz w Polsce tomatoes kosztują ;)

Co do wypowiedzi użytkownika kori, to kamikadze napisał w zasadzie wszystko co najważniejsze. Ja ze swojej strony dodam, że przy większości masówek typu home, nazwa i im podobnych oferty firm typu głowa czy MZone mają wysoko ustawione limity CPU czy RAMu. A prawda jest taka, że to właśnie te parametry decydują w głównej mierze o cenie i jakości oferowanej usługi (nie licząc oczywiście fachowości ludzi pracujących w danej firmie) - transfer i miejsce na dysku są stosunkowo tanie i można ich napakować od cholery, CPU i RAM są drogie i limitowane ilościowo per serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Warto jeszcze dodać że mały hosting (mzone / głowa i inni) dbają bardziej o swoich klientów niż hłom i nazwa.

 

Dla małego dostawcy usług każdy klient jest ważny i jest zupełnie inne podejście do tego. Mała firma będzie dbała o jakość bo jak straci 3-5 klientów i pójdzie fama po necie że mają do dupy serwery to jest praktycznie koniec ich biznesu. Dlatego małe firmy pilnują się i swoich maszyn i klientów.

 

Klienci głowy wypowiadają się że support działa w różnych godzinach. Zawsze go zastaną online. Jedni dzwonią o 4 rano a inni o 20 i zawsze ktoś zareaguje na ich problemy.

 

 

Duże mają to gdzieś bo mają wyrobioną markę i duży budżet na reklamę. U nich nawet jak odejdzie 20 klientów to minimalnie odczują straty. Zainwestują w kilka reklam i promocję i przyjdzie im 150 następnych klientów i jeszcze będą do przodu.

 

Małych firm często nie stać na jakąś dużą kampanię reklamową. Zauważ że na jakiś portalach to zawsze są reklamy nazwy i home. Nigdzie nie zobaczysz reklamy (płatnej) małego zakładu. No chyba że w ramach sponsoringu ale nie jest ich wiele...

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Witaj, na wizytówkę w HTML wystarczy zwykły pakiet z oferty dla Niewymagających w Naszej Firmie:

http://grand-host.pl/oferta/hosting/dla-niewymagajacych/ - pakiet Music

 

Jeśli natomiast potrzebujesz czegoś większego skorzystaj z oferty bez limitów:

http://grand-host.pl/oferta/hosting/bez-limitow/ - pakiet Red

 

Co oferujemy?

Profesjonalne podejście do Klienta - Pomoc 24/7,

Tanie i stabilne serwery - Francja OVH,

Licencjonowane oprogramowanie - cPanel PL (hosting), WHMCS PL (obsługa klienta),

Bezpieczeństwo - codzienny lokalny i zdalny backup,

Jak mam to zrobić? - obszerna Baza Wiedzy,

Niska Cena - Bez podatku VAT (rozliczenie ogólne),

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu na email - w stopce.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej Wywrocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę ut.pl z własnego doświadczenia. 6 domen, 0 awarii, nigdy!

 

Dziwna strona jakoś nie mogłem znaleść cennika domen a zwłaszcza odnowien ;]

 

O .. poprawka małym drukiem na samym dole strony pod hasłem : regulaminy i dokumenty znalazła się strona http://ut.pl/cennik.php

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×