Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Saguaro

[Wirtualny] Porządny hosting

Polecane posty

Witam.

Poszukuję dobrego stabilnego hostingu pod stronę WWW z ok. 1000 uu dziennie. Do tego potrzebuję co najmniej kilka baz mysql.

Najważniejsze jednak to aby nie było jakiś większych ograniczeń co du zużycia procesora. Gdyż nie chcę otrzymywac co chwila maili o optymalizację konta, ze względu na zużycie procesora.

Dodatkowe parametry jakie mnie interesują to:

-Miesięczny transfer ok. 30GB.

-Możliwosc tworzenia subkont ftp.

-Pojemnosc dysku wystarczy mi kilka GB.

-Nieograniczony mailing

 

Proszę o Wasze opinie oraz oferty.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zerknij do mojej sygnaturki. Powinieneś tam znaleźć to czego oczekujesz za nieduże pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kontach współdzielonych różnie to bywa z obciążeniami procesora i wszystko zależy od tego jaką masz stronę i co przez pryzmat tego rozumiesz jako brak większych limitów. Z mailingiem 'nieograniczonym' na kontach współdzielonych też bym uważał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kontach współdzielonych różnie to bywa z obciążeniami procesora i wszystko zależy od tego jaką masz stronę i co przez pryzmat tego rozumiesz jako brak większych limitów.

Tak, rozumiem to. Tylko jakie 'wielkie' obciążenia procesora może generowac forum phpbb, które odwiedza góra 1000 uu. W tym jest kilka drobnych modów (właściwie podstawowych).

Przecież nie będę do malutkiego fora inwestował w dedyka.

Akurat trafiłem na taka słabą ze względu na jakosc firmę. Teraz chciałbym zmienic uslugodawce, nie popelniajac tego samego błedu.

 

Jaki masz budżet?

 

Do 150zł na rok.

Edytowano przez Saguaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozumiem to. Tylko jakie 'wielkie' obciążenia procesora może generowac forum phpbb, które odwiedza góra 1000 uu. W tym jest kilka drobnych modów (właściwie podstawowych).

Przecież nie będę do malutkiego fora inwestował w dedyka.

 

A gdzie wcześniej napisałeś jaki masz skrypt? Nigdzie. Dlatego napisałem, że wszystko zależy od tego jaką masz stronę/forum. Owszem pakiety na G łowaNet powinny sprostać Twoim wymaganiom ale ważnym też jakie masz zainstalowane dodatki, ilu użytkowników, jakie obciążenie. C do mailingu, musisz się określić ile maili tygodniowo, miesięcznie.

 

EDIT

 

rozważ też pakiety UnixStorm.org

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wcześniej napisałeś jaki masz skrypt?

Fakt. Mój błąd. :)

 

Co do mailingu to tak naprawdę niewiele - najwyżej 20tys. maili miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mailingu to tak naprawdę niewiele - najwyżej 20tys. maili miesiecznie

 

Średni limit dla kont to 2400 maili na dobę (w zależności od pakietu), ale jak będziesz jednak spamował to każda firma Ci podziękuje.

Trochę za mały budżet masz na takie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×