Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
regdos

Wiedźmin 2

Polecane posty

Grałem sobie dzisiaj w wiedźmina 2 i w pewnym momencie jest dialog pomiędzy czarodziejką Filipą oraz Wiedźminem i Elfem Iorwethem

Filipa mówi, że żeby kogoś odtruć trzeba zdobyć jakieś zioło i krew króli oraz dodaje, ze przydałby się jeszcze jakiś geniusz żywiołu i magiczny pierścień mocy, Elf na to rzuca tekstem: "Jeden Pierścień z dwudziestu, by je wszystkie zjednoczyć" na co zrezygnowany Wiedźmin szybko ripostuje, że pierścień odpada bo on nie ma zamiaru biegać na bosaka po gorącym wulkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Wiedźmin to bardzo zajmująca gra. W dwójeczkę jeszcze nie miałem przyjemności zagrać...

Z własnego doświadczenia wiem, że pierwsza część przybijała na bardzo długie zimowe wieczory przed klawiaturą, aczkolwiek nie ukrywam że chciałbym już skosztować klimatu drugiej części.

 

Tomku, interesujesz się tylko takimi gatunkami gier tzn. czy tylko takie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę książki a gry to faktycznie jeżeli już to w takich klimatach choć względnie mało gram, ostatnie tytuły w jakie grałem to Fallout New Vegas, Two Words II, Dragon Age (jedynka z dodatkiem), Mass Effect I (kiedyś grywałem w przygodówki ale trochę mi się znusziły i nic nie doścignie Broken Sworda).

 

W Wiedźminie cieszy to, że nie polegli jak polegli na serialu i filmie a nawet odnieśli sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

seria gothic była bardzo dobra ale tylko do dodatku noc kruka... później się popsuło :(

 

Słusznie przytoczona wypowiedź. Dokładnie tak było no ale co poradzić jak zachciało im się silniku BioWare przy współpracy z nVidia.

 

W MassEfect grałem w jedynkę i dwójkę aczkolwiek czekam na trójkę bo czuję niedosyt, swoją drogą ciekawe jak to będzie wyglądało aczkolwiek boje się patrzeć na to żeby nie zobaczyć takiej samem porażki o której mówi Tomek.

 

Ostatnią książkę którą czytałem to teoria obwodów i sygnałów na zaliczenie na studia a jeszcze wcześniej starą jak świat prozaicznie napisaną (bez sensu) książkę pt. Komputer Ortmana. A od czasu do czasu czasopismo Newsweek, gazety regionalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×