Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kors4r

[zlecę] Pomoc w konfiguracji domeny i binda

Polecane posty

Witam,

 

nie mam czasu szukać w necie rozwiązania problemu z domeną i konfiguracją binda. Potrzebuję kogoś, z kim będę mógł spotkać się na gg (skype/gtalk) i kto pomoże mi skonfigurować domenę i binda.

 

Sytuacja jest taka:

- mam dwie domeny i dwa serwery dedykowane (dwa IP),

- jedną domenę mam po to, żeby tworzyć w niej subdomeny po jednej dla każdego serwera (praktycznie nie będzie na niej ruchu, będę jej używał do logowania do webmina/virtualmina), druga domena jest pod portal, przy czym różne subdomeny mają być na różnych serwerach.

 

Mam małą wiedzę jeśli chodzi o konfigurację binda, ale od kilku lat używam linuksa, więc praca w konsoli nie jest mi obca. Nie jestem jakimś tępakiem :), po prostu nie mogę tracić czasu na szukanie w necie rozwiązania problemu. Przewiduję, że wykonanie tego zlecenia zajmie ok 30 minut.

 

Rozliczenie proponuję przez allegro - płacę z góry, lub bezpośrednio, przelewem, po wykonaniu zlecenia (multibank=mbank=bre bank).

 

Proszę w ofercie podać cenę i godziny (terminy) w których moglibyśmy się spotkać (na gg). Oferty przejrzę jutro rano (02.06) i jeśli będą jakieś, to chciałbym od razu zająć się tematem (mniej więcej o 9 siądę do kompa).

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie zleceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę.

Kosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×