Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
traqo

Z: [opinie] Webh.pl

Polecane posty

to dawajcie jakies info na stronie nie kazdy z uzytkowników jest na tym forum

gdybym nie szukał innego kontaktu to bym tu nie wszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej najwyższy priorytet mają odpowiedzi na tematy związane z usterkami itp.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę login na pw i numer zgłoszenia, abym wiedział o jakie konto chodzi.

 

Trochę według mnie zaniedbujesz swoich klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pouczaj mnie. Nie wiesz dokładnie jaki problem ma ten klient to się nie udzielaj.

 

Śledzę ten temat już spory czas i z tego co widzę problemy z Pana hostem ma nie jeden Pański klient ale to tylko moje zdanie :P:P:)

 

My już odpuściliśmy ... szkoda nerwów :P szukamy czegoś innego

 

a to jest tego przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum to miejsce w którym najczęściej wypisuje się negatywne opinie o usłudze. Jak wszystko działa dobrze i ok to nie ma żadnej wiadomości na forum, wystąpi minutowy "pad" od razu zbiera się po 10 wiadomości w każdym temacie.

 

 

a to jest tego przykładem

 

To żaden przykład bo tak się składa, ale Mamuśka jest dalej naszym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce cegiełkie. od 2 dni jest problem z vhostami, tworzenei subdomeny powoduje wyswietlanie informacji o sharingu IP

This IP is being shared among many domains.

To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser.

 

zamiast kierować do strony. OK rozumiem ze moze potrwac zanim wszystko zostanie przeladowane odswierzone itd. Szkoda tyko ze wlasnie przestala mi dzialac domena.

na ftp tez nie mozna sie zalogowac. Nie pisalbym tutaj gdyby telefon nie milczal :P

 

Ogolnie jestem zadwoony z uslug. Jak narazie pierszy raz mam taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ne telefonie nie mamy żadnego nieodebranego połączenia. Odnośnie problemu to proszę o login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne telefonie nie mamy żadnego nieodebranego połączenia. Odnośnie problemu to proszę o login.

sprawa sie wyjasnila, nie wiem czemu ale zmienil sie adres IP serwera.

szkoda tylko ze nie dostalem zadnego info wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa sie wyjasnila, nie wiem czemu ale zmienil sie adres IP serwera.

szkoda tylko ze nie dostalem zadnego info wczesniej

Przepraszam, że się wtrącam, ale z jakiej paki firma ma informować o zmianie IP? Chyba nie jest on dedykowany tylko dla Twojego konta? Poza tym, DNS/hostname się chyba nie zmienił (nie wiem, pytam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wtrącam, ale z jakiej paki firma ma informować o zmianie IP? Chyba nie jest on dedykowany tylko dla Twojego konta? Poza tym, DNS/hostname się chyba nie zmienił (nie wiem, pytam)?

 

Nie wiem, ja sie pewnie nie znam, w sumie po co mi informacja ze zmienil sie IP maszyny. Przeciez rekordy w DNS same sie ustawiaja. O ja niemadry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja niemadry.

 

Nazwałbym to inaczej, ale zaraz mnie zbanują ;) no i to pewnie nie Twoja wina... Choć nie żal mi ludzi, którzy kombinują, a później mają żal do całego świata że wszyscy winni tylko nie oni.

 

Jeszcze raz zapytam: czy kupujesz usługę, w której dostajesz swój własny IP? Bądź masz zapewnione, że IP się nie zmieni, lub gdy się zmieni, zostaniesz poinformowany?

 

Domeny deleguje się albo na firmowe DNS (bez bezsensownego podawania IP) albo tworzy się gdzieś "na zewnątrz" DNS gdzie masz ZAPEWNIONY adres IP (np. na dedyku). A jak uważasz, że jesteś mądrzejszy od ludzi, którzy po coś wymyślili NSy, to już tylko Twój problem. Nigdy w twarz się takiemu klientowi nie śmiałem, ale w głębi ducha śmiać mi się zawsze chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że domena była nie wydelegowana a skierowana na IP - czy jak się to zwie (xxx.pl. A xx.xx.xx.xx)

Jeśli ktoś robi tak, to sam się prosi o problemy.

Bo jeśli ma się dostęp do parent-nameservera, to czym różni się zrobienie wpisów A od zrobienia wpisów IN NS?

A później na dodatek żal do supportu, bo nie działa np. poczta.

A czemu nie działa? Bo user zrąbał na zewnętrznym nameserverze rekord SPF.

Ale winny oczywiście hosting, czy też każdy kto się napatoczy po drodze, a nie taki kombinujący user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×