Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
squesh

[wirtualny] Dobry pod hosting kilku stron

Polecane posty

Witam,

 

W ciągu tygodnia przetestowałem 3 hostingi i ciągle szukam dobrego serwera. Fakt wybieram tanie oferty i miałem problem nawet z prawidłową konfiguracją NS`ów (nie wspominając o CNAME, które to admin musiał konfigurować ręcznie bo z panelu lipa)...

 

W każdym razie poszukuje Dobrego i taniego hostingu na kilka stron www, zarządzanie przez DirectAdmin.

Wystarczy ~ 4GB HDD

 

host247.pl ma dobrą 45 zł + vat za 4 GB, lecz słyszałem, że w marcu, kwietniu mieli parę padów po 24h i nie wiem czy faktycznie tak źle z nimi.

 

Będę wdzięczny za wskazanie dobrego hostingu w korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skali roku do 100zł (z vat) z racji, że ani pojemnościowo ani transferowo nie mam dużych wymagań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na polskiej lokalizacji to polecam UnixStorm.org, NetDC.PL (jeśli chcesz okres testowy napisz na maila do firmy) lub Hekko.pl, jeśli nie to Mzone-net.eu i Grand-Host tylko tam masz cPanel :)

Edytowano przez Dawid Sz. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skali roku do 100zł (z vat) z racji, że ani pojemnościowo ani transferowo nie mam dużych wymagań ;)

Podobnie jak moi przedmówcy polecę unixstorm. Pakiet Biznes-1 (Pojemność:5 GB, Limit transferu:30 GB, Bazy MySQL:bez limitu, Konta E-mail:bez limitu, Cena za rok:98,40 PLN). Panel posiada opcję zarządzania DNS.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, polecam serwer MZ TWO w promocji 50%:

 

Parametry konta:

MZ TWO + DA

  • Installatron
  • 5 GB powierzchni dyskowej
  • 60 GB transferu na miesiąc
  • obsługa DNS
  • Parkowanie domen, CRON itp.
  • .htaccess oraz php.ini
  • Support 24/7 (helpdesk, chat, telefon)

Cena bez promocji 144 złote

Cena z promocją 50%: 72 złote/rok

Kod zniżkowy: 50%

 

Link do produktu: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww_da

 

W przypadku pytań zapraszam na nasz chat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzucacie ofertami a tak naprawdę nic nie wiadomo czego squesh szuka,

4 GB hdd to nic nie mówi, dyski akurat to jeden z najtańszych składników oferty,

nie wiadomo ile transferu, nie wiadomo co to za strony, na jakich skryptach, a już zapraszacie chętnie do siebie (lub w dobrej wierze do znajomych firm nie wiedząc czy nie robicie niedźwiedziej przysługi :) )

 

może warto najpierw zapytać:

co squesh chcesz hostować ?

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

rzucacie ofertami a tak naprawdę nic nie wiadomo czego squesh szuka,

4 GB hdd to nic nie mówi, dyski akurat to jeden z najtańszych składników oferty,

nie wiadomo ile transferu, nie wiadomo co to za strony, na jakich skryptach, a już zapraszacie chętnie do siebie (lub w dobrej wierze do znajomych firm nie wiedząc czy nie robicie niedźwiedziej przysługi :) )

hcesz okres testowy napisz na maila do firmy) lub Hekko.pl, jeśli nie to Mzone-net.eu i Grand-Host tylko tam masz cPanel

może warto najpierw zapytać:

co squesh chcesz hostować ?

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

 

 

Własnie ;-) Jaki cms, odwiedzalnosc itp ;-)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

CMS`y jakie używam to tylko PHP-Fusion oraz Wordpress, strony lekkie.

+ kilka stron czysty html.

 

Na pewno nic, co by "zawaliło" serwery.

A jeśli chodzi o transfer to z zupełnością wystarczy taki jaki w tych ofertach podajecie, czyli 30 / 20 GB a nawet i mniej.

 

Dziękuje bardzo za odpowiedzi, przeglądam właśnie oferty jakie tu podano :) Chociaż wiem gdzie szukać.

Poprzedni mój hosting "znikł" po niecałym roku, dlatego nie chcę brać w ciemno już serwerów w "mega promocji" od nowych firm

na krótki czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fusion i wp chyba do lekkich cms-ów nie należą :) kwestia wtyczek zainstalowanych i aktualizacji w tym przypadku na pewno dużo zdziała,

z tego co wcześniej pisałeś to u nas takie konto 129 zł. rocznie, więc chyba się w Twoim portfelu nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Generalnie to zależy od tego co chcesz osiągnąć. Swoje zdanie powiedziałem w temacie. U Nas transfer bez ograniczeń także nie widzę problemu z unikalnymi odwiedzinami ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to zależy od tego co chcesz osiągnąć. Swoje zdanie powiedziałem w temacie. U Nas transfer bez ograniczeń także nie widzę problemu z unikalnymi odwiedzinami ;) Pozdrawiam.

 

squesh za bardzo się nie orientuje o co chodzi, więc pisząc że:

"U Nas transfer bez ograniczeń także nie widzę problemu z unikalnymi odwiedzinami"

nie pomagasz mu, bo on się nie zapyta: co zrobisz jak mu na fusionie naraz wejdzie 500 osób ?

napisałeś tylko że ma super oferte bez limitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB
nie pomagasz mu, bo on się nie zapyta: co zrobisz jak mu na fusionie naraz wejdzie 500 osób ?

Dam mu cały rdzeń procka, albo porządnego VPS'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam mu cały rdzeń procka, albo porządnego VPS'a ;)

 

no ok, a jak się skończy kasa z ... to też będziesz robił za caritas lub inną fundację ? ;)

 

oczywiście żart, ja nikomu po garnkach nie zaglądam

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Nikt nie mówi że za darmo. Jeśli chcesz przyklejać mi etykietkę w związku z dotacją to odpuść sobie te dziecinne dygresje, a nawet bym powiedział "grypsy" bo szczerze mówiąc nie dbam o Twoją aprobatę. Dużo Firm korzysta z dofinansowania nawet: http://www.atm.com.pl/ Swoją drogą gdybyś uzyskał takie dofinansowanie to już byś nikomu nie sygał że "wyżebrał" tylko byś działał. No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma albo się kradnie co popadnie. Zresztą jak jeden Polak nie może to drugiemu pozazdrości że mu się udało i przyklei etykietkę... Znieczulica naprawdę ;) Oczywiście żart przyjmuję ;)

 

Wracając do autora tematu to zapraszam do zapoznania się z ofertą: Blue - http://grand-host.pl...ograniczen.html

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GrandBB

Przestań się już tak w każdym temacie spinać, gdzie ktoś Ci coś wytknie albo pożartuje.

Zamiast prowadzić merytoryczny temat zawsze dorzucone jest kilkanaście bajtów propagandy marketingowej czy innego rodzaju żali ( ew. informacji, o której i tak wszyscy wiedzą, ale trzeba się jakoś obronić przed krytyką ).

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

No przecież nic nie mówię... To była jedynie mała dygresja, adekwatna do żartu Edart,a. Mam znieczulicę jak już pisałem :) Dotacje nie są złe tylko trzeba je solidnie zainwestować żeby nie być stratnym to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GrandBB,

chyba jesteś przeczulony na punkcie dotacji tongue.gif

Ja akurat uważam że jak ktoś daje to trzeba brać ile się tylko da udźwignąć, a dostać dotację to nie jest tak hop i jest - Ci co się starali doskonale to wiedzą.

nie uważam tych co dostali dotacje za żebraków.

Ja chętnie sam bym przyjął dotacje i na pewno by mi z tego powodu nie było wstyd, a co ktoś gada to mnie nie interesuje

 

koniec offtop

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×