Skocz do zawartości
Kimi2007

Przenosiny Unixstorm do nowego DC

Polecane posty

Ja powiem tak, jak się komuś nie podoba, że unix przechodzi do innej serwerowni to zmieńcie na takiego hosta, który jest w ATMANie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) przesadą byłoby ostrzeganie na np. 2 miesiące wcześniej.

Co racja to racja.

 

Dziękuję. ;-) Gdzieś się minęliśmy dzisiaj?

Co najwyżej na przejściu dla pieszych w Szczecinie, ale raczej tamtędy nie jeździsz ;) Z ciekawości sobie wygooglalem i trafiłem na fotki z GHT (przyznawać się, łapki w góre kto jeszcze zerkał na fotki :> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kafi no o tym też piszę. Wiadomo, że jak nie ma napisane w regulaminie, to dobra wola.

Ja mówię od strony klienta, nie od strony ministra sprawiedliwości. Trochę wyluzuj czasem... przysłowiowy spacerek polecę...

 

Chodzi mi o czysto marketingowy wydźwięk sprawy, że jednak jest możliwość, że można na to zwracać uwagę.

Ja osobiście bym reagował, gdyby z Atmana do Zimbabwe mi przenieśli hosting u ISP.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za wersja Speed?!?

 

Amerykańska wersja MPS'a: http://www.rsportscars.com/mazda/2007-mazda-mazdaspeed6/

 

 

 

 

Ale myślę, że tych, którzy mieli w umowie wpisaną lokalizację ATM S.A. Warszawa Grochowska, średnią latencję z łącz polskich operatorów nie większą niż 50 ms. i inne dziwne gwarantowane umownie parametry, to ten temat nie dotyczy, bo pewnie dostaną propozycję migracji i jeśli się zgodzą to się zgodzą, a jeśli się nie zgodzą, to zostaną tam gdzie są.

 

Dokładnie tak. Klienci, którzy mają w umowie zagwarantowaną lokalizację (dedykowane/VPS), otrzymają możliwość przejścia do nowego DC na podstawie pisemnego aneksu do umowy lub rozwiązania jej z 1 miesięcznym wypowiedzeniem. Nikt tutaj nie będzie przenoszony na siłę.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj podstawę prawną. Czy gdzieś ktoś ci gwarantował, że twój IP to będzie w.x.y.z, albo że maszyna, na której stoisz siedzi w DC Atmana w pokoju 123, szafie A.13, module 4U?

Oczywiście, że trywializujesz. Firmy internetowe mogą głównie komunikować się z klientami poprzez strony internetowe, które są ofertą handlową. Nigdzie na Unixstorm nie masz wyłączenia jakiś danych spod oferty handlowej, więc wszystkie informacje na stronie są ofertą handlową (w przypadku firm hostingowych trudno, aby było inaczej). Z resztą jeśli strony internetowe firm hostingowych nie byłyby ofertą handlową to nie miałbyś obowiązku umieszczania danych firmy. A wystarczy taki oto zapis na stronie:

 

Cennik zawiera poglądowe ceny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×