Skocz do zawartości
Gość Matmaxalez

mSurf.eu oraz mFilmy.com

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Chcialbym zaprezentowac www.mSurf.eu (autosurf). Polega to na tym, ze ogladasz rozne strony innych uzytkownikow, a w zamian dostajesz punkty ktore pozniej mozesz wymienic na wyswietlenia swojej strony lub na pieniadze.

1 odslona strona to 10 punktow.

Calosc stoi na platnym skrypcie, a szablon jak narazie darmowy (gdy sie rozwinie, mam zamiar dac dedykowany)

 

www.mFilmy.com to serwis z filmami online. Codziennie sa dodawane nowe filmy (z megavideo oraz videobb). Nie trzeba sie rejestrowac itp.

Calosc stoi na wordpressie.

 

Oceniajcie ale nie jezdzijcie po mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do msurf.eu to tak:

 

1) Albo jestem slepy albo nie ma tam żadnej informacji ile są warte punkty

 

2) Regulamin:

Nie są akceptowane strony łamiące ramki (iframe).

 

Nie powinno byc zrywające??

 

Administrator może w każdej chwili zablokować konto użytkownika, bez powiadomienia oraz bez podawania przyczyny.

 

Wątpie że z tym punktem znajdziesz jakiegoś chętnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Marek, 10 punktow to jedno wyswietlenie :P Strona dzisiaj wystartowala, wiec powoli bd modyfikowal i ulepszal, dzieki.

 

Tomasz, niestety nie moge go sprzedac bo nie moj :D (nie chce lamac praw autorskich itp) napisz do allegro@topogloszenia.pl (foxx229) on jest autorem, wiec mozesz sie dogadac ;-)

 

PS: co sie stalo, ze temat zostal usuniety i znow przywrocony ;D ?

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

nie nie, msurf to nie na wordpressie :P To w ogole inny ("autorski") cms :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jak napisałem w innym temacie, niedługo szykuje się do wprowadzania nowej wersji mSurf.eu, tym razem bardziej rozbudowane, i w kilku językach.

 

Przedstawię Wam 2 zrzuty ekranu, pamiętajcie ze wszystko może się trochę zmienić wiec dawajcie opinie, co byście zmienili itp.

 

 

83663794906470999155_thumb.jpg

42350052840645322395_thumb.jpg

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Spirala auto-surfów , siedzi człowiek cały dzień jak głupi przed komputerem i poleca tą stronę, czy ogląda reklamy a w zasadzie otrzymuje 1 gr co w miesiącu daje 50 gr maksymalnie kilka osób się w to pobawi i po kilku dniach zrezygnuje a twórca serwisu się będzie cieszył ze trafił na idiotę.

 

 

 

Jasne z tym że ten sztuczny ruch ci nie zapewni wysokiej pozycji oraz użytkowników w twoim serwisie co za tym idzie nie będziesz miał dobrego reklamodawcy tylko programy typu adworks które świetnie sobie radzą z auto-surfami

 

To miało iść tu sory za burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Pomimo tego ży Ty, może to wyśmiewasz, to powiem Ci, że dużo userów (nawet tych aktywnych) z WHT.pl ma u mnie konto, dodaje swoje strony, zbiera punkty...

 

Nie ciesze się że znalazłem idiotę. Jeżeli widzę że ktoś już nie zbiera punktów, a ma ich sporo lecz za mało na wypłatę, to pisze do niego czy chce wymienić te pieniądze, i usunąć konto (napisałem to także do jednego z userów WHT, jeżeli będzię chciał, to potwierdzi, jeżeli nie, to musisz wierzyć na słowo.

 

Jasne z tym że ten sztuczny ruch ci nie zapewni wysokiej pozycji oraz użytkowników w twoim serwisie co za tym idzie nie będziesz miał dobrego reklamodawcy tylko programy typu adworks które świetnie sobie radzą z auto-surfami

 

Tego nie zrozumiałem.

 

Edit:

Już rozumiem, może być atrakcyjniejszy dla reklamodawcy, poprzez zwiększenie statystyk stron, jeżeli chodzi o reklamodawce Google Adsense, to wiele stron które są w surfie mają własnie reklamy AdSense.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnodostępny skrypt z Allegro za dychę... W czym problem?

 

Problem moi drodzy w tym, ze skrypt za dyche ma elementy mojego autorskiego projektu, ktoremu poswiecilem kawalek mojego zycia i nie tylko ja. Widze, ze autor topogloszenia jeszcze dodatkowo sprzedaje "swoje" dzielo.

 

Chyba, ze Wam nie przeszkadza, ze sie kradnie czyjas prace, a potem na niej zarabia to juz inna sprawa. Wczesniej mialem neutralny stosunek do tego incydentu, ale teraz juz troche mnie to zdenerwowalo.

 

Dobrze... Sprawdziłem w webarchive, a dokładniej ich serwis z 10 maja 2009 roku. Teraz moje pytanie...

A czy Ty nie widzisz, że on korzysta z tego samego skryptu? Układ i wszystko macie "takie same" gdyż to ten sam skrypt, nawet linki są takie same... :blink: O co się spinasz? O to, że ktoś używa tego samego skryptu (pewnie darmowego)? Później go zmienił, ma jakiś inny więc nie wiem dlaczego odkopujesz jakieś "brudy" sprzed dwóch lat.

 

Edit:

Specjalnie dla Ciebie poświęciłem mój cenny czas i wygooglowałem jeszcze podobne serwisy. Np.:

- http://www.expresowe.pl/

- http://www.portal-ogloszenia.pl/

- http://www.ofertynatopie.pl/

 

Więc reasumując, nie rozumiem tego jazgotu.

 

On nie korzysta z tego samego skryptu co rozglos.net, bo jego autorem jestem ja. Ukradl tylko elementy layoutu, ktore sa uzywane do dzis.

 

Poza tym prosilbym Cie jendak o nie zanizanie poziomu dyskusji. Ja ta informacje podalem raczej jako ciekawostke niz jakies wyciaganie brudow (?!).

Edytowano przez mcbarlo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już rozumiem, może być atrakcyjniejszy dla reklamodawcy, poprzez zwiększenie statystyk stron, jeżeli chodzi o reklamodawce Google Adsense, to wiele stron które są w surfie mają własnie reklamy AdSense.

 

Zdanie coś ci się nie skleiło do końca.

Otrzymałeś od mnie stosowną odpowiedz na PW , nie udzielaj się w wątku w o którym nie masz zielonego pojęcia.

Chcesz zarobić to w taki sposób nie zarobisz, jeśli interesuje cie reklama w internecie poczytaj trochę o tym marketing to podstawa działania , zainteresuj się też SEO bo to nie jest takie trudne tylko czasochłonne w tedy uzyskasz efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Eee, bardzo przepraszam Szanownego Pana, ale to jest MÓJ wątek jakby Szanowny Pan nie zauważył, więc co najwyżej JA mogę POPROSIĆ Szanownego Pana o nie pisanie w tym wątku (nie będę Szanownemu Panu zabraniał, bo to publiczne forum). Niech się Szanowny Pan nie boi o moją wiedzę na temat SEO.

 

PS: Powiedz mi jescze, jak mogę się nie wupowiadać w wątku o moim serwisie? Jak ja mogę nie mieć zielonego pojęcia o mSurf.eu?

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Strona wygląda całkiem przyzwoicie, chociaż też nie powala na kolana. ps. podlinkuj "Czytaj dalej."

 

Dzięki, tworzone są teksty pod obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Witajcie!

 

Jako że kilku stałych użytkowników tego forum korzysta z mSurf.eu, postanowiłem także tu napisać.

Więc po pierwsze został zmieniony serwer www, dzięki czemu wszystko powinno działać trochę szybciej. Po drugie został zmieniony skrypt na którym działa mSurf.eu. Nowy skrypt jest bezpieczniejszy i wydajniejszy, przynosi on także wiele nowych funkcji!

 

Dodatkowo chciałbym zaoferować użytkownikom tego forum kody voucher na wykorzystanie w serwisie wymienionym powyżej.

Kody na konto VIP (okres 3 dni)

  • 3B2RFHT-GL29V7HQUQY7
  • PQRQOWM-3270CB1JSIJJ
  • W8B1H5D-NMF22XIHJVBD
  • O94RBW0-4A2R84IGZMDD
  • YJ5R7EZ-00KF0FW11NLV

Oraz kody na 5 000 punktów:

  • 0W4AGKE-5GZN5WKW3KJX
  • 68GGSOC-ERR4DM5KW9KS
  • GA6BWGY-Q7EN6KTOZVR3
  • C9YGLTQ-T1QZ1M1OTP5A
  • N9NJK6Y-SG2UFR1QAIOU

 

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Porozdawałem kody na różnych forach, ale nikt nie zużył sad.png .

Czasami obserwuje użytkowników z WHT.pl więc specjalnie dla nich (oraz dla nowych użytkowników, którzy dopiero się zarejestrują) podarować kody których nikt nie użył a już z 2 tyg. istnieją.

 

Pozdrawiam.

 

E4UAKX4-NGLQJUB3VKQM

02W64LY-A36VBS6JR3F4

S5H8T4Q-3BNT49PZKEQL

2CEVTK0-PHHMSD7YK7EE

LFWD48G-2IZICZASN6MY

13WOYHD-17752R5DE0KS

7W9HGAB-LREDL1S98VXZ

TVVLCRO-IY0FLZMR0NJB

0QJ5PU9-I59T2WXAZS8J

6AA70UZ-OVDX8RP300NW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Dzięki, jeden sobie wziąłem tongue.png

I to lubię ;-). Większość userów jak widzi kilka kodów to wszystkie bierze dla siebie dry.png.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×