Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WojciechMX

Sprzedaż domen przez małą firmę

Polecane posty

Witajcie,

od roku zajmuję się tworzeniem stron www i jest to główny filar mojej działalności - dotychczas domeny dla swoich klientów rejestruje w ovh i korzystam z pakietów reseller odsprzedając konta (zawsze to jakiś dodatkowy pieniądz niż jak bym polecał im unnego usługodawce) ostatnio pomyślałem że to samo może warto by zrobić z domenami - zamiast polecać klientom inną firme która i tak mi za to nic nie daje może można by jakichś pare dodatkowych kopiejek zarobić. Poza tym niektórzy narzekają że nie mogą wszystkiego opłacać jednym przelewem.

Ostatnio dropped uruchomiło dość ciekawy program resellerski gdzie można utworzyć ofertę rejestracji domen pod własną domeną i dodać swoje marże do ich cen hurtowych ale problem tym że musiał bym generować osobne faktury na domeny a osobne na hosting.

Czy jest jakieś opłacalne rozwiązanie udostępnienia rejestracji domen (niewielkiej ilości 100 - 200 rocznie) klientom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takich ilościach jak ja potrzebuje to mają ceny z kosmosu. Jeśli nic innego ni znajdę to chyba przyjże się bliżej dropped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie żartuje natomiast być może źle przeczytałem ale w dinfo przedłużenie domeny pl 99 zł netto a nigdzie nie widzę cennika dla partnerów więc mniemam że obowiązuje ten,

w hrd faktycznie jest taniej przy ilościach jakie mnie interesują na poziomie dropped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Trochę mi to przypomniało:

- Chyba się rozwiodę, zona mi seksualnie nie odpowiada.

- Patrz pan, wszystkim na osiedlu odpowiada tylko nie Panu

 

;) To tak gwoli tego, że znaczna część małych i średnich firm korzysta głównie z 3 firm (zapomniałem co tam jeszcze jest oprócz w/w).

 

A co do dinfo to mają jakąś chorą politykę, że cennik pokazują po podpisaniu jakiś umów przedwstępnych. Rozbawili mnie do łez i ich olałem.

Z tego co wiem są chyba nieznacznie drożsi niż hrd (? może ktoś potwierdzi albo zaprzeczy?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba hrd jest najpopularniejsze z tego, co na forach zauważyłem... kiedyś robiłem prymitywną implementację ich formularza dla kumpla http://otenet.pl (ale to było dawno i nieprawda ; )

z tego, co pamiętam, mają fajne paneliki admina, że sobie dopisujesz ile ma doliczyć do ceny wyplutej w tabelkach / formularzach. Sprytne narzędzie do ściemniania ; )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×