Skocz do zawartości
Oszukista

[wyrtualny] Jaki serwer wybrac

Polecane posty

Witam, mam zamiar stworzyc siec serwerow CS 1.6. Przegladajac internet natknalem sie na kilka firm oferujacych serwery www. Moje pytanie jest takie - ktora z firm oferuje najlepsza oferte dla postawienia forum na silniku phpbb by przemo? Zalezy mi aby firma nie byla droga, transfer wystarczal i aby byla mozliwosc stworzenia bazy MySQL.

Myslalem nad:

Livenet - oferta Big

1and1.pl - oferta dual starter

WEBD.pl - Large

 

 

 

Prosze o porady - Oszukista

Edytowano przez Oszukista (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

@up

 

Wasz hosting sms za 1,23 nawet nie jest podobny parametrami do pakietów pokazanych przez autora wątku czy to transferowo czy miejscowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to do webd.pl jestem uprzedzony. Livenet tak średnio mnie przekonuje, podobnie jak 1and1. Gdybym miał wybierać z tych trzech to chyba zdecydowałbym się na livenet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wybrałbym żadnej z podanych propozycji. Lepiej jak podasz ilu przewidujesz użytkowników dziennie/jednocześnie, jaki mniej więcej transfer i ile dysku bo stwierdzenie "żeby transfer wystarczał"... no cóż, jak tankujesz auto korzystając z obsługi to nie mówisz "lej tyle żebym do Francji dojechał". Jaki budżet na to przeznaczasz?

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 20zl miesiac, na poczatku to bedzie 10gora 20 uzytkownikow. Z czasem mysle 200/500. Przestrzen dyskowa 1gb mysle ze wystarczy, transfer tak aby wystarczyl (nie znam sie) i przedewszystkim mozliwosc tworzenia baz MySQL i podpiecia domeny.pl (o ile nie jest gratis/do kupienia od razu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to się mieści w Twoich funduszach:

 

Serwer MZ FOUR:

 

http://www.mzone-net...p?d=kontawww_da

 

Edit:

 

Jak nie masz dużego serwisu na początku możesz zacząć od MZ TWO i zmienić w razie potrzeby.

 

Do 20 złotych MZ THREE: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww_da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domenę najlepiej sobie kupić np. w OVH.

 

Co do hostingu, to polecam pakiet Start-3 z unixstorm.org

Pojemność:2 GB, limit transferu:15 GB, bazy MySQL:10, konta E-mail:10, cena za rok: 61,50 PLN (to jest cena bez żadnych promocji)

Na początek w zupełności wystarczy, później też jeszcze długo pociągnie wink.gif. Polecam, ze względu na bardzo dobrą dobrą stabilność, za stosunkowo niską cenę.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

@up

 

Wasz hosting sms za 1,23 nawet nie jest podobny parametrami do pakietów pokazanych przez autora wątku czy to transferowo czy miejscowo.

 

 

EEE xD a gdzie on pisze jakie DOKLADNIE chce parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie zdecyduje na ten pakiet w pdg.pl a dokladnie pakiet medium =) a domene w ovh zakupie, na poczatek nie potrzebuje jakiegos kox hostingu. Dzieki za wszystkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×