Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
anex

direct admin szablon

Polecane posty

Mam pytanie. Chciałabym zmienić szablon wyświetlanego panelu direct admin na koncie. Mam na koncie menadżer szablonów, ale nie wiem w jakim programie mogę stworzyć własny szablon lub jak to zrobić. Prosze forumowiczów, którzy są w temacie o pomoc gdzie co i jak. Czy może są graficy, którzy wykonanują takie szablony ? Jeśli tak to jaka to jest orientacyjna kwota jeśli chciałabym tylko w sumie zmienić główny baner (top) panelu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian ale bzdury piszesz.

 

Odnośnie szablonów http://www.directadmin.com/skins.html a w przypadku samej podmiany headera to pliki są w katalogu images w danym szablonie. Jeżeli używasz mojego tłumaczenia Enhanced na PL to podmieniasz plik pl/images/header.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za darmo to tego raczej nikt nie powie

Damian, forum jest po to aby wymieniać informację i doświadczenie na różne tematy.

Bez takich "Wolontariuszy pomocy" jakich znajdziemy tu na forum, forum w ogóle by nie istniało i nie miałoby sensu

Wyobraź sobie forum, gdzie płacisz za link do manuala instalacji DA. :).

 

Równie dobrze firmy mogą zabronić informacji o instalacji panelu, serwerów, poczty itp. bo może się "urodzić" konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian ale bzdury piszesz.

 

Odnośnie szablonów http://www.directadmin.com/skins.html a w przypadku samej podmiany headera to pliki są w katalogu images w danym szablonie. Jeżeli używasz mojego tłumaczenia Enhanced na PL to podmieniasz plik pl/images/header.jpg

 

Mam dostęp do takiego panelu z szablonami dla DA jak widać na zdjęciu więc nie mam możliwości raczej podmienić bezpśrednio pliku pl/images/header.jpg Więc jak można to zrobić żeby podmienić header.jpg ? Muszę mieć cały szablon przygotowany do wstawienia ? Jeśli tak to gdzie mogę zapukać po zrobiony szablon jaki bym chciała ?

 

post-9605-0-81023000-1305182334.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może znajdzie się ktoś kto wykona mi taki szablon jak opisywałam powyżej ? Proszę zainteresowanych w wykonaniu szablonu o wiadomości na PW z podaną ceną brutto za usługę. P.S nie potrzebuję faktury za takie dzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×