Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
whatdefak

[zlecę] konfiguracje apache2

Polecane posty

Witam,

 

Szukam osoby która potrafi skonfigurować apache2 pod mój serwis, od razu mówię że nie mam zamiaru wydawać ponad 50 zł za konfiguracje jednego pliku czy dwóch.

 

Chodzi o dobranie konfiguracji apache2.conf i httpd.conf.

 

więcej informacji na pw.

 

cena która mogę oferować za wykonanie do 40 zl za dobranie/optymalizacje/konfiguracje apache2, bo nie wiem co jest objawem

 

objawy ktore posiadam: apache2 zjada caly ram na maszynie vps 512 mb ram.

 

nginx odpada gdyż muli i nie ma modu ktorego jednak potrzebuje moj serwis.

chodzi o mod_cache, zeby curl nie przechowywał plików w ram, a na dysku.

 

(uwaga, wolalbym nie dawać danych do serwera, wiec prosiłbym o osobe ktora by mi to po prostu wylumaczyla live, ja komendy bede wpisywal i co zwraca... gdyz mam wazne pliki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby która potrafi skonfigurować apache2 pod mój serwis, od razu mówię że nie mam zamiaru wydawać ponad 50 zł za konfiguracje jednego pliku czy dwóch.

cena która mogę oferować za wykonanie do 40 zl za dobranie/optymalizacje/konfiguracje apache2, bo nie wiem co jest objawem

(uwaga, wolalbym nie dawać danych do serwera, wiec prosiłbym o osobe ktora by mi to po prostu wylumaczyla live, ja komendy bede wpisywal i co zwraca... gdyz mam wazne pliki)

 

Śmieszna oferta, poprawiła mi humor po całym dniu :-)

 

1. Nie wydaje się pieniędzy za konfigurację jednego pliku, czy dwóch. Wydaje się je za wiedzę zleceniobiorcy. To ona kosztuje.

2. Nie podawanie danych do serwera ukazuje tylko niepoważność całej propozycji. Moi klienci mają ważne pliki również - od tego jest NDA (porozumienie o zachowaniu poufności), by móc pracować normalnie.

 

Znajdź sobie jakiegoś licealistę, który chce dorobić, skoro nginx Ci nie odpowiada, to polecam lighttpd. Poza tym, skoro nginx Ci mulił, to musiałeś mieć spieprzony config, ot, tak przy okazji dodam. Poza tym od kiedy to używa się mod_cache do forsowania przechowywania plików na dysku przez curl? Oryginalne podejście.

 

Reasumując:

-Jesteś sknerą.

-Nie wiesz o czym piszesz.

-Masz ważne pliki i srasz w gacie ze strachu.

 

Ciekawe czy ktoś Ci odpowie na ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do przedmówcy. Dokładnie to samo chciałem napisać po przeczytaniu "zlecenia".

Tyle tylko, że ja poprawiłem sobie humor z rana - na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra nie aktualne, za 1000 zł znalazłem człowieka który to wykonał, i śmiga ;)

Wiemy. Już nam dał wjazd na Twój serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

I teraz jakiś burak robi mkfs, akurat jak się wbiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×