Skocz do zawartości
Life

Skromny VPS za niewielkie pieniądze

Polecane posty

Poszukuję serwera VPS jako magazynowanie backupu, zapasowy DNS i pod pocztę (zapas).

 

Konfiguracja jaka mnie zadowoli to: 256MB RAM, procesor wystarczy 500 MHz (jak jest więcej to ok ale nie musi być), powierzchnia dysku tak powiedzmy 10-20 GB (zależy od ceny) no i dostępność (wystarczy SLA 95%).

 

Lokalizacja bez znaczenia, transferu dużego też nie potrzebuję, łącze wystarczy 5/5Mbit.

 

Jeżeli znacie coś budżetowego to dziękuję za linki/propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci dać coś takiego w cenie ~17zl brutto miesięcznie.

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję z naszej oferty VPS10H:

  • dysk 10 GB
  • Transfer 300 Gb na miesiąc
  • CPU 1GHZ
  • RAM Gwarantowany 512 MB
  • Burst RAM 1GB
  • Cena promocyjna to 25.50 zł/miesiąc (nie doliczamy podatku do podanej ceny)

http://www.mzone-net...index.php?d=vps

W przypadku pytań zapraszam na chat do konsultanta.

 

Mamy jeszcze ze starej oferty VPS5H, jednak ten nie jest w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

jak lwy ;)

 

skupcie się na powaznych klientach lepiej, potem bedziecie za 14 PLN jak hostdell w opiniach nasmarowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że hostdell (z tego co wygląda przestał świadczyć swoje usługi bez poinformowania o tym klientów). Ja z kolei do backupu nie potrzebuję VPS z 1GB RAM i 3GHz procesora, do tego mam VPS który w pełni pokrywa zapotrzebowanie a ten budżetowy potrzebuję w innej serwerowni niż mam na trzymanie codziennych kopii i utrzymania dodatkowych DNS i poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS.

 

VPS Basic z konfiguracją:

 

Prędkość procesora przyznana: 1,2 GHZ

RAM gwarantowany: 256 MB

Pamięć SWAP: 512 MB

Przestrzeń dyskowa: 20 GB

Miesieczny transfer ruchu: 1000 GB

Lokalizacja: Niemcy

Wirtualizacja: Xen

Ilość IP: 1

 

Koszt miesięczny: 20 zł/m-c

 

7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

 

http://www.fiberhead.pl

support@fiberhead.com

 

Z poważaniem

 

Albert Horyza

Edytowano przez fiberhead (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgodzę się z kissi-m. Jak ja szukałem konkretnej specyfikacji za sporo większą kaskę, to niewielu chętnych było, dokładnie dwie firmy się zgłosiły (onevps i vihost). Widać klienci wydający kilkanaście złotych są lepsi od takich, którzy chcą wydać stówkę lub więcej miesięcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Ja za 13zl miesięcznie mogę załatwić 256MB RAM gwarantowanego, 384 maksymalny, 25GB dysku, łącze 10mb/s bez limitu transferu. Niemiecka lokalizacja, uptime 99,5%+ Jeśli jesteś zainteresowany pisz na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finlandia - jak rozumiem masz na myśli Spacerich i ich VPSy w Hetznerze? Cóż, odradzam, uciekłem od nich szybciej, niż się zapisałem - bardziej zamulonych serwerów dawno nie widziałem, gigantyczny overselling się mści okrutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgodzę się z kissi-m. Jak ja szukałem konkretnej specyfikacji za sporo większą kaskę, to niewielu chętnych było, dokładnie dwie firmy się zgłosiły (onevps i vihost). Widać klienci wydający kilkanaście złotych są lepsi od takich, którzy chcą wydać stówkę lub więcej miesięcznie...

 

Myśle że tu może też chodzić o wymagane SLA - 95%. Ty pewnie wymagałeś większego? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano wymagałem. Od każdego hostingu wymagam, aby przynajmniej w godzinach "roboczych", czyli od 6-7 rano do 1-2 w nocy nie działy się dziwne rzeczy. Rozumiem kilkuminutową czkawkę, ale kilkugodzinnych przestojów nie zniesę, szczególnie, że chodziło o projekt e-learningowy, a tutaj nie może być mowy o takich jajach, bo czasem terminy gonią i "studentów" i "kadrę nauczycielską". Poza tym szybko wyłapuję zamulanie sprzętu i łączy wynikające ze złych konfiguracji czy zbytniego oversellingu, więc pewnie to też odstrasza wielu potencjalnych usługodawców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×