Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Akasan

[wirtualny/vps] Wordpress

Polecane posty

Witam Was wszystkich.

Chciałbym prosić Was o pomoc. Mianowicie chodzi i o wykupienie vps lub wirtualnego serwera pod wordpress. Chciałbym abyście mi doradzili, który lepszy. Mogę przeznaczyć 30 zł miesięcznie (płatność tylko miesięcznie, opcjonalnie przez paypal).

 

W proponowanych serwerach wirtualnych zależy mi na php memory limit (min 128mb) i czy radzi sobie z tzw. digg effect.

 

A jeśli chodzi o VPS to w ogóle nie wiem czym to się je. ;(

 

Najlepiej żeby były to serwery na DirectAdminie

Edytowano przez Akasan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co od razu wyskakiwać z serwerem VPS. Najpierw wybierz sobie jakiś hosting współdzielony. Jak będziesz przekraczał limity, to wtedy przejdziesz na coś mocniejszego. Na początek polecam jakiś pakiet biznes z Unixstorm. Jeżeli wyższa półka to dobry będzie najmniejszy pakiet z dhosting.pl, wydaje się mały, ale udźwignie słonia rolleyes.gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również popieram kolegę VPS na rozpoczęcie działalności bloga to zbędny wydatek. Odpowiednio skonfigurowany WordPress z dodatkami o których wspomniał Tomasz radzi sobie na porządnych kontach wirtualnych naprawdę dobrze. Weź sobie konta z okresami testowymi we wcześniej wspomnianych firmach. Sprawdź szybkość ładowania stron oraz wydajność kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam konto Biznes-1 z firmy Unixstorm pod wordpressa. Sam mam stronkę opartą o ten silnik u nich i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przejrzę oferty i jednak póki co zdecyduję się na shared hosting.

 

I czy może wiecie, który serwer spełniałby te wymagania:

PHP 5.2+

MySQL 5+

Apache 2.2+

mod_mysql

mod_xml

mod_zlib

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowano przez Akasan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×