Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Blokada konta PayPal

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Czesc,

 

Zablokowano mi konto, i pisze ze musze dodac karte kredytowa (ktorej nie mam...) na paypalu mialem troche pieniedzy a nie moge ich uzyc.

 

Co byscie zrobili na moim miejscu ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Zależy jak ci zablokowali.

 

Jeśli dopatrzyli sie uchybień a miałeś konto niezweryfikowane to musisz przypisać konto lub karte, aby odblokować.

 

Sprawdz czy mozesz przelac kase na inne konto.

 

Zauważ jednak, ze jesli naruszyłeś regulamin PP, to wszystkie operacje po dacie blokady mogą zostać anulowane a środki usunięte z kont docelowych.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualna karta internetowa - prepaid.bzwbk.pl .

Mozliwe,ze będziesz musiał przesłać skany dowodu tożsamości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Konto zostalo zablokowane z powodu, iz maja przypuszczenia ze ktos sie wlamal na moje konto, i wykonywal platnosci (to bylem ja, bo zablokowali po tym jak wykupilem reklamy w adtaily)

 

Nie mam mozliwosci zalozenia karty kredytowej, mam jedynie karte debetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wirtualna karta jest akceptowana przez paypal jak zwykła karta wypukła / kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

A nie da sie obejsc bez karty kredytowej itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro podano Ci ten sposób jako jedyny na zdjęcie blokady konta, to raczej nie da się tego obejść.

A co za problem wygenerować tę kartę na stronie BZ WBK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Trzeba chyba umowy itp podpisywac nie? A ja za granica teraz mieszkam i nie mam za bardzo jak, a nie chce robic karty kredytowej w belgii. (jestem nieletni :P a rodzice nie maja karty kredytowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nic nie zrobisz. Koniec kropka. Chyba, że masz znajomego w PP, a ten znajomy jest jego prezesem. Inaczej - jak chcesz to obejść? To nie sklep z cukierkami, gdzie by mogli przymknąć oko, a serwis finansowy - obraca prawdziwą walutą(-ami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

no ale tyle osob ma pieniadze na paypalu bez karty kredytowej i co? Jakos uzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pytać, przeczytałbyś co nieco: http://prepaid.bzwbk.pl/karty-internetowe/karty-internetowe.html

Ponadto nie musisz podpisywać umowy z Bankiem, ani wypełniać skomplikowanych wniosków. Wystarczy, że zakupisz kartę (karta internetowa bez plastiku) w serwisie, a otrzymasz dane wymagane do realizacji płatności w Internecie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

skoro masz karte debetowa, to mozesz przypisac konto paypal do konta bankowego (kara debetowa jest do konta, wiec takowe musisz posiadac). PP nie blokuje konta za w/w rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam mozliwosci zalozenia karty kredytowej, mam jedynie karte debetowa.

 

To jest ta sama karta, po prostu często się używa to zamiennie nazwy. Możesz do konta przypisać zarówno kartę kredytową, jak i debetową.

 

Karta kredytowa to taka w które bank przypisał Ci limit na wykorzystanie w formie jakby pożyczki, karta debetowa pozwala Ci na wykorzystywanie środków zgromadzonych na koncie np. z przelewów z pracy.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Irek, tylko ze trzeba podac z tylnej czesci karty 4 koncowe liczby, ktorych nie mam... Skad mam je wziac? To chyba CCV2 sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie czytałeś:

W ofercie Banku znajdziesz kartę internetową bez fizycznej obecności plastiku.

 

Fizycznie nie dostajesz plastikowej karty, a jedynie jej numer, datę ważnośc orazi numer CVV2.

Te dane podajesz w paypalu, a wirtualną kartę doładuj sobie za ~10zł. Paypal pobiera przeważnie w celu weryfikacji pewną kwotę, którą następnie zwracają na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, tylko ze trzeba podac z tylnej czesci karty 4 koncowe liczby, ktorych nie mam... Skad mam je wziac? To chyba CCV2 sie nazywa.

 

Twój numer karty kredytowej to 16 cyfr, podajesz ostatnie 4 z tego. Numer CCV2 znajduje się na drugiej stronie, tam gdzie jest ten pasek magnetyczny lub chip, są to ostatnie 3 cyfry.

 

Ale musisz wpisać chyba cały numer karty nie tylko ostatnie 4 cyfry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Twój numer karty kredytowej to 16 cyfr, podajesz ostatnie 4 z tego. Numer CCV2 znajduje się na drugiej stronie, tam gdzie jest ten pasek magnetyczny lub chip, są to ostatnie 3 cyfry.

 

Ale musisz wpisać chyba cały numer karty nie tylko ostatnie 4 cyfry.

 

Jak mowilem wczesniej, nie mam karty kredytowej tylko debetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matmaxalez, to nie ma znaczenia, karta jest karta, zasada jest taka sama.

 

Ale jak masz tą nowo z WZBK, wtedy podajesz tylko ostatnie numery, tak samo jakby mia kartę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

MZone no śmiech mnie bierze.

Jak ty nie odróżniasz karty debetowej od kredytowej to spory problem.

Karta debetowa nie może być przypisana do konta paypal.

Karta debetowa nie posiada zabezpieczenia cvv ani cvv2, jej numer niemoze byc weryfikowany poprzez kodowanie cvv+expires.

Wyrób sobie wirtualna karte kredytowa pre-paid. Otrzymasz numer karty, czas ważności i kod cvv oraz subkonto do zasilania. Taka karta nie jest stricte karta kredytowa, gdyż wartość transakcji ogranicza zasób doładowania, ale można skutecznie dokonywać płatności jak karta kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hdmagc: Skoro nie masz wystarczającej wiedzy, nie nabijaj się z innych.

Karta debetowa wydawana do kont Inteligo może być używana do zasilania konta paypal.

Sam przez długi czas właśnie tę kartę miałem powiązaną z moim paypalowym kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MZone no śmiech mnie bierze. (...)

Chciałeś błysnąć, ale się nie udało.

 

Wszystkie moje karty (6 sztuk ), z czego ani jedna nie jest kartą kredytową, posiadają kody CVV/2.

 

Mało tego - kartę inteligo czy z mbanku z powodzeniem przypisałem do konta PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ta, jeden bank na milion... To pewnie dodatkowa funckcja do karty... bo ja jakos mam w ing, rodzice w ing i w dexii i jakos nigdy tak nie mieli...

 

To sa kilka bankow, z wielu ktore maja unikalne dodatki...

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty nie odróżniasz karty debetowej od kredytowej to spory problem.

To ty raczej mylisz pojęcia.

Karta kredytowa to taka, w której płaci się przy pomocy pieniędzy banku, a później spłaca.

Karta debetowa to taka, która jest podpięta do rachunku i z niego to pieniądze są pobierane.

 

To, w czym cały szkopuł tkwi, to metodologia autoryzacji.

Może być karta Visa, może być MasterCard, które weryfikowane są tylko przy pomocy trójki Posiadacz+Numer+CVV. Dawniej cechą charakterystyczną takich kart była "wypukłość" danych karty.

Może być karta Visa Electron, MasterCard Debit, Maestro, etc - które wymagają oprócz tego pozytywnej odpowiedzi autoryzacyjnej banku (np. dot. limitu środków na koncie).

 

I suma sumarum - może być karta kredytowa w wersji Electron z nałożonymi ograniczeniami MOTO, a może być i debetowa w wersji tradycyjnego MasterCard. Kwestia banku i ograniczeń, które wprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×