Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Poszukuję serwera dedykowanego, USA FRANCJA NIEMCY w sumie to nie ma znaczenia - chodzi o przystępną cenę.

Wytyczne do serwera:

 

Częstotliwość 4x 2.40+ GHz lub wyższy NIC GigaEthernet Pamięć operacyjna 4 GB ~~ Typ DDR 2 Przestrzeń dyskowa 50-1000GB Transfer /miesiąc bez limitu/ lub limit na 10TB Przepustowość gwarantowana 1 Gbps

 

Mój budżet to 200zł na miesiąc. 2500zł na rok.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Takie ceny są już chyba tylko na Allegro.

 

:)

 

Ewentualnie TuBiedronka, TescoCLUB, LIDL.PL :)

 

 

Albo niska cena albo wysokie komponenty serwera. Musisz zdecydować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem o co kaman, widziałem ovh, ale wiem ze nie jest to najtańsza z opcji, tam wyjdzie 250zł, może zagraniczne jakieś. Płatność z góry więc nie bede płacił za instalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyczepie, ale tak po calosci

W tej cenie nikt nie da ci przepustowosci GWARANTOWANEJ co najwyzej port przylaczeniowy o takiej przepustowosci albo wyrazi ta gwarancje w sposob ktory nadaje sie od razu na papier toaletowy

 

10TB to jakies 50 Mbit lacza, po co ci 1 Gbit tam gdzie wystarczy 100 Mbit?

 

Nie pisz jaki typ pamieci, ddr1 i tak nie dostaniesz ddr3 sobie wyciąłeś po co?

 

Czestotliwosc nie ma sie nijak do moc procesora, napisz minimalny model a nie mHz

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup takiego złomka jakiego będzie chciał mieć to porozmawiamy o kolokacji, nie pchaj się w dedyki bo nawet jak będzie milion lat to i tak nie będzie twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup takiego złomka jakiego będzie chciał mieć to porozmawiamy o kolokacji, nie pchaj się w dedyki bo nawet jak będzie milion lat to i tak nie będzie twój.

 

Z tym że mam taki biznes że za rok-dwa nie będą potrzebował takiego serwera. A płacić za kolokacje serwera kilka tysiecy to mi sie tym bardziej nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci za 5zł serwera nie sprzeda. Ogarnięci użytkownicy napisali Ci ile masz wydać pieniędzy na twoje potrzeby.Ba nawet jeden napisał że potrzebujesz za dużo;) A nawet jak znajdziesz w tej twojej kwocie rozwiązanie to nie pisz później że ktoś coś Ci tam nie działa bo jak widać to jest kwota kompletnie nie rentowna.

 

 

Powodzenia i miłego weekendu biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezmę w server4you coś takiego:

  • Fujitsu PRIMERGY MX130
  • AMD Athlon™ II X4, Quad-Core 64 Bit, 4x 2.3 GHz
  • 8 GB DDR3-RAM
  • 2x 1,000 GB SATA II-HDD
  • OS: openSUSE, Ubuntu, Debian, CentOS
  • Plesk 9.x – 10 Domains
  • Unlimited traffic
  • Free support by e-mail and phone

Tylko że pisza słabe opinie o nich. Łącze 1Gbps nie potrzebne już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam między innymi ten serwer i jestem naprawdę zadowolony. Dobry wybór. Zwróciłbym tylko uwagę na politykę firmy. Ja kupowałem tam serwer za bodajże 38 euro w promocji o 10 euro mniej a teraz sprzedają go za 44 euro w promocji też za 10 euro mniej ;)

 

Cena tam się zmienia jak chorągiewka. Dlatego warto jednak zainwestować nawet w gorszy sprzęt w ovh ale mieć pewność, że oferta będzie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam między innymi ten serwer i jestem naprawdę zadowolony. Dobry wybór. Zwróciłbym tylko uwagę na politykę firmy. Ja kupowałem tam serwer za bodajże 38 euro w promocji o 10 euro mniej a teraz sprzedają go za 44 euro w promocji też za 10 euro mniej ;)

 

Cena tam się zmienia jak chorągiewka. Dlatego warto jednak zainwestować nawet w gorszy sprzęt w ovh ale mieć pewność, że oferta będzie stała.

 

Ale jeśli kupujesz przykładowo za 38 € i zmienią w trakcie twojej umówy to placisz np. 44 ? Czy cena jest stała? - Również się zastanawiam nad dedykiem tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s4y to masówka, więc cudów się nie spodziewaj.

Co do ceny przedłużenia, to poczytaj ich regulamin, konkretnie §4, w szczególności punkty c i d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masówka czy też nie, usługę dostarczają dobrą na sprzęcie jaki sobie wybierzesz. Mimo wszystko zerwanie z nimi umowy to też problematyczne jest. Trzeba dzwonić, bo na maile o takiej treści nie odpisują. Zerwanie kontraktu z nimi do prostych rzeczy nie należy, a jest to utrudnione zapewne nie bez powodu. Wystarczyłby guzik do wypowiadania umowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S4Y jest właśnie stosunkowo małe w porównaniu do innych niemieckich budżetówek. A przede wszystkim używają najciekawszego sprzętu spośród budżetówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli kupujesz przykładowo za 38 € i zmienią w trakcie twojej umówy to placisz np. 44 ? Czy cena jest stała? - Również się zastanawiam nad dedykiem tam :)

 

Przeoczyłem pytanie...

 

Cena jest zmienna. Jak oni zmienią to po 30 dniach właściwie już płacisz nową cenę, ale w regulaminie zabezpieczyli się na inny sposób jeszcze wprawdzie, że mogą po prostu podnieść cenę. Mam serwer 4 miesiące tam i przeżyłem narazie tylko jedną podwyżkę, a zauważ, że jest aktualnie promocja ;) więc promocja na promocji i potem następna promocja, która się kończy np. 30 maja. Po 30 maja kończy się powiedzmy... 30 czerwca i tak w kółko, aż podniosą cenę bądź też nie.

 

Aktualnie cena się zmieniła parę dni temu z ~38 na ~44. Jak wejdzie mi na kartę to będę wiedział którą mi policzyli.

 

Pamiętaj dodać sobie samemu 19% niemieckiego Vatu do ceny co daje za najsłabszy serwer eco ~190zł.

 

Kwota dokupienia dodatkowego ip - 4 euro + vat

Edytowano przez zajacmp3 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi głównie chodzi o ramy i o transfer bez limitu, łącze 100MBit powinno wystarczyć, w ovh mam też dedyka ale ich limity 3 i 5 TB są dla mnie o wiele za małe bo już mam 4,5 TB wykorzystane...

Wracając do S4Y to jak długo trzeba czekać na uruchomienie serwera oraz czy nie ma problemów z fakturami u nich.. ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z fakturami chodzi jak w zegarku.

Uruchomienie serwera jest zależne od tego jaki stan posiadają. Ja miałem zagwarantowane uruchomienie w ciągu 24 godzin jak zakupiłem i miałem uruchomiony w 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mówisz że fakturki dochodzą bez problemów... A trzeba im coś pisać ? czy po płatności automat wysyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mówisz że fakturki dochodzą bez problemów... A trzeba im coś pisać ? czy po płatności automat wysyła?

 

ściągają ci $$ z karty to i od razu automat wystawia FV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×