Skocz do zawartości
R@fi

Płatnik Sms via DOTPAY Paymedia

Polecane posty

Cześć wam

 

tak jak w temacie znacie jakieś dobre firmy pokroju Doypay, Paymedia?. Obecnie nasza firma ma podpisaną umowę z Paymedia ale firma nie wywiązuje się z zawartej umowy i szukamy odpowiednika co możecie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z cashbill i polecam ich uslugi, z tym, ze jestem obslugiwany przez ich resellera.

 

ile% masz zysku z sms ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa dosyc otwarci na negocjacje :)

Moge podac na pw, oczywiscie jesli chcesz, kontakt do resellera, ktory mnie obsluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Damian i co Ci po darmowym module skoro są ostatnio w tyle z wyplatami zobowiązań - zresztą freecast ( jak ty masz na imię?) napisał że z w/w powodu szuka innej firmy. Składniej wydać 200-300 zł i wiedzieć że x dnia miesiąca dostanie się wyplate niż miec coś za darmo i prosić się o swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z was korzysta z Homepay http://homepay.pl

 

Edit :@Marek607 mam na imię Rafał

 

Akurat dzisiaj tez do nich pisałem w sprawie modułu do WHMCS-a więc zobaczymy kiedy i co odpiszą - dam znać.

 

@finlandia : jak tam współpraca z nimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Jeśli CashBill to tylko przez resellera. Zaczynasz wtedy od dużo większych stawek niż domyślne.

Możesz jeszcze spróbować platnosci-online.pl, nowy twór ale zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisali dzisiaj:

Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale sam Pan rozumie - weekend majowy. Moduł taki będzie gotowy prawdopodobnie w tym tygodniu, lub zaraz na początku przyszłego w zależności od tego jak programiści wyrobią się ze swoją aktualną pracą. .

 

Tak więc zobaczymy czy teraz dotrzymają obietnicy :)

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś powiedział, tylko Płatności lub Cashbill.

Dotpay odradzam bo zdarza im się wypłaty przetrzymywać i po kilka tygodni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Homepay bardzo polecam. Korzystam i bez żadnych problemów. Jeśli chodzi o support też jest świetny i bardzo szybko reaguje na każdą próbę kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homepay posiada jakiś skrypt pod WHMCS ?

 

Rafał przecież Ci napisałem kilka postów wyżej :)

 

Odpisali dzisiaj:

 

Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale sam Pan rozumie - weekend majowy. Moduł taki będzie gotowy prawdopodobnie w tym tygodniu, lub zaraz na początku przyszłego w zależności od tego jak programiści wyrobią się ze swoją aktualną pracą. .

Tak więc zobaczymy czy teraz dotrzymają obietnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu Homepay udostępnił moduł do whmcs-a i podniósł podstawową stawkę prowizji do 50 %.

 

Odważny krok, ciekawe co na to dupaj i płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym temu homepajowi nigdy nie powierzył nawet 2 zł, choćby firmę prowadził sam Jezus. Jednak DG do takich zastosowań się ZUPEŁNIE nie nadaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej powierzyć to jakiemuś zagranicznemu "ogrodowi z o.o.logicznemu", gdzie aby zapewnić sobie spełnienie roszczeń, to trzeba się użerać z zagranicznymi sądami?

 

W przypadku jednoosobowej DG, to właściciel odpowiada całym swoim majątkiem, więc raczej IMO to wierzytelności łatwiej będzie ściągnąć, niż w przypadku (nawet i polskiej) spółki z o.o. z mizernym kapitałem zakładowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nikomu do portfela nie zaglądam, ale niektórzy na te 50k na koncie będą pracować xx lat.

Piszesz o użeraniu się przed sądem dla sp. z o. o. (btw mam na myśli polską spółkę) - a w przypadku upadku DG to masz niby łatwiej? Ciekawe, bo pomysłowość jednostek czasami nie zna granic (TV nie oglądasz? ile to już razy sądy, policja, komornicy nie mogli niczego zrobić? :>)

 

Na szczęście rynek płatności online nie ogranicza się do tych dwóch firm (na literki "h" i "d") :) A nawet gdyby tylko one istniały, to oczywiście jest to kwestia priorytetów (dla każdego innych) - ja bym jednak wolał współpracować z firmą, która mnie olewa i opóźnia wypłaty ale jednak istnieje już na rynku x lat, niż z osobą która ma na pewno super chęci, dużo czasu itd. ale jest nowa na rynku. No chyba, że bym wypłaty robił co 2 dni (o ile by były darmowe), to wtedy można przemyśleć sprawę czy nie warto ponieść tego ryzyka i niewielkiej straty czasu. Każdy na pewno wie lepiej co dla niego dobre/lepsze :)

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że w przypadku DotPaya podpisujesz umowę z DotPay S.A.?

 

Bo raczej myk jest taki, że dane i marketingowa ściema jest oczywiście, że to 100% polskie, ale regulamin mówi

Dotpay jest serwisem pośrednictwa finansowego, prowadzonym przez usługodawcę działającym pod

firmą Dotpay Ltd., z siedzibą w Londynie, (SW1V 1BZ London, UK), przy ulicy 95 Wilton Road

Suite 3, zarejestrowanym przez Companies House, pod numerem 5898623, posiadającym numer

identyfikacji podatkowej Corporate Tax ID 5717 3267827 436A. Niniejszy regulamin określa zasady

świadczenia usług drogą elektroniczną. Usługodawca świadczy usługi zgodnie z niniejszym

Regulaminem.

 

A spółka Ltd. to takie coś w rodzaju właśnie z o.o.

 

Dlatego podtrzymuję - łatwiej będzie chociaż część należności ściągnąć od Polaka-osoby fizycznej, niż od takiego mało sprecyzowanego bytu gdzieś tam na jakiejś wyspie.

 

Edit:

http://slawomirwilk.pl/dotpaypl-co-innego-na-stronie-co-innego-w-regulaminie/

Widzę, że przez półtora roku w tym temacie się nic nie zmieniło :)

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, kwestia podejścia do tematu (co dla kogo jest ważniejsze). Ja zawsze wystawiałem faktury Eurokoncept sp zoo z Krakowa (o ile pamiętam, to było jakiś czas temu). A dla mnie - z punktu widzenia człowieka, który nie jest prawnikiem (czyt. nie jest biegły w prawie) ważne jest np. to:

 

DotPay S.A. kapitał zakładowy 4.000.000,00 złotych

(....)

Akcjonariuszem Dotpay S.A. jest Eurokoncept Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

 

Nawet jeśli umowę mam z inną spółką, to przynajmniej wiem, że nie mam do czynienia z - za przeproszeniem - gołodupcami :)

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale dają więcej jak dotpay.......

 

i już leżą... serwer gdzie strona leży odpowiada

 

Nie uzyskano połączenia z serwerem

 

Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, lub spróbuj wyszukać witrynę.

Szukaj używając Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×