Skocz do zawartości
mateusz232

BlueCash.pl Pare pytan

Polecane posty

Potrzebuje jutro zrobić przelew na szybkiego z Pekao SA do Mbanku, żeby był przed 15.

Znalazłem na forum informacje o BlueCash.p, moje pytanie to czy osoba do ktorej robię przelew musi cos potwierdzić ?

I czy dobrze rozumiem o co chodzi tej płatności, to ja robię im przelew z mojego konta + prowizja a oni przelewaja odrazu do konta osoby ktorej podałem dane ?

Może głupie pytania ale chciałem się upewnić :) Bardzo zależy mi na tym przelewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jutro zrobić przelew na szybkiego z Pekao SA do Mbanku, żeby był przed 15.

Znalazłem na forum informacje o BlueCash.p, moje pytanie to czy osoba do ktorej robię przelew musi cos potwierdzić ?

I czy dobrze rozumiem o co chodzi tej płatności, to ja robię im przelew z mojego konta + prowizja a oni przelewaja odrazu do konta osoby ktorej podałem dane ?

Może głupie pytania ale chciałem się upewnić :) Bardzo zależy mi na tym przelewie.

 

Nie osoba której wysyłasz przelew zostaje tylko poinformowana mailowo. że taki przelew poprzez BC został wysłany.

 

BlueCash- pobiera opłatę 2 zł przelew ten idzie do nich i gdy tylko zaksięgują wpłatę na ich koncie to kasę odbiorca ma na koncie wszystko trwa maksymalnie do 30 minut :)

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał freecast. Jeśli podasz maila tej osoby to zostanie poinformowana. Przelew od 5 minut do 30. :)

 

jak pierwszt raz zakładasz konto na bluecash to nie płacisz prowizji przy pierwszym przelewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji: Bluecash obsługuje też m.in. szybkie doładowania kont PayPal i kart płatniczych prepaid BZ WBK. Korzystam z ich usług często i zawsze pełne zadowolenie, jeszcze nie zdarzyło się, żeby przelew szedł dłużej niż 10 minut, bez względu na porę, no chyba, że działo się to w godzinach nocnych, kiedy bank odbierający nie przeprowadzał transakcji (mój robi to całą dobę), wtedy szło natychmiast z samego rana. mBank też działa z tym całą dobę, a Pekao ma przerwę w godzinach 2:00 - 4:00, więc spokojnie możesz przelewać, pójdzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy przelewie do PKO BP czasem wyskakuje informacja, że przelew nie może być odrazu zrealizowany. Ale pomimo tego pieniądze dochodzą w kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×