Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Disip

Konfiguracja w Hitme.net.pl

Polecane posty

Nie wiesz co oznacza taki błąd? Error mounting /dev/acd0 on /dist (...)

??? (LOL)

:)

POLECAM:

http://www.google.pl...256e96506c6512c

Taki z Ciebie PRO, a piszesz:

A można wiedzieć czemu upierasz się przy tej dystrybucji? Jest ich wiele a skoro inne działają prócz tej to po co się w to pchać?

Od kiedy FreeBSD to dystrybucja? Niby czego? Trochę pokory dla samego siebie, nikt nie jest nieomylny i nie wie wszystkiego. Pisząc te "LOL" nikomu nie pomagasz, ale za to ponabijasz sobie ilość postów.

Wykonaliśmy dla Pana nadobowiązkową operację - instalację systemu na HVM. Wybrał Pan obrazy FreeBSD do instalacji przez sieć, a próbował Pan instalować system z płyty CD. To nie mogło się udać.

Może Wam do konfigurować tegp HVM, jak nie wiecie w czym jest problem z instalacją przez sieć? Ten błąd co mu teraz wytykacie rzeczywiście popełnił, ale to nie zmienia faktu, że Wasze vpsy nie nadają się do używania innych systemów niż linuks. Albo, lepiej niech autor wątku Was po prostu oleje.

Tak samo tutaj - jeśli nie jesteś w stanie poradzić sobie z tak elementarnymi pojęciami jak ustalenie hostname czy adresy DNS, to cóż... po co się za to zabierać?

następny mądrala

 

@Disip

Dostałeś instrukcję jak zainstalować na tym wynalazku hitme system. W każdym razie, dokładnie przeczytaj ostatni punkt: przenieś serwer gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku drodze wyjaśnienia - drugie zgłoszenie nie zostało przeniesione do administratora.

Dostawałem odpowiedzi na wszystkie inne zgłoszenia niedotyczące problemu z VPSem,

a gdy prosiłem o odpowiedź na te związane z nim - kontakt milkł.

 

Widocznie grali na zwłokę, albo nie potrafili uporać się z problemem.

Pomoc uzyskałem dopiero od

que_pasa

 

Jako jedyny zauważył, że jest problem z korzystaniem z DNS, i wystarczyło skorzystać z IP serwera FTP a nie domeny.

 

Teraz się posypią komentarze "znawców", że przecież to było oczywiste ;)

Edytowano przez Disip (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Taki z Ciebie PRO, a piszesz:

 

Nie mówie że jest taki świetny we wszystkim...

 

Od kiedy FreeBSD to dystrybucja? Niby czego? Trochę pokory dla samego siebie, nikt nie jest nieomylny i nie wie wszystkiego. Pisząc te "LOL" nikomu nie pomagasz, ale za to ponabijasz sobie ilość postów.

 

Ja nie wnikam co on tam instaluje, chce instalować i co tam ma być...

 

 

Jako jedyny zauważył, że jest problem z korzystaniem z DNS, i wystarczyło skorzystać z IP serwera FTP a nie domeny.

 

Teraz się posypią komentarze "znawców", że przecież to było oczywiste ;)

 

Panowie z Hitme nie powiedzieli jak to zrobić? (nie nabijam się tylko dziwię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff wiedziałem.

 

Dobrze wiesz, że pisałem wiele razy tutaj, że zero odpowiedzi z ich strony,

a teraz się dziwisz, że panowie z Hitme mi nie powiedzieli?

Nie powiedzieli, bo nie wiedzieli, dlatego widocznie unikali odpowiedzi na zgłoszenie.

Edytowano przez Disip (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×