Skocz do zawartości
Spajder

Nowy telefon. Co kupić?

Polecane posty

Coś czuję, że decyzję już podjąłeś a tutaj szukasz tylko jej potwierdzenia. Zatem moja rada: i tak zrobisz, jak uważasz, więc nie kieruj się naszymi subiektywnymi opiniami tylko kup co Ci pasuje. Nam oszczędzisz czasu, a Ty będziesz mieć 'wymarzony' sprzęt na andrucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez tydzień bawiłem się se x10 mini pro i za bardzo mi się nie podoba. Strasznie napakowana, za mały ekranik no i ta nieszczęsna nakładka od se na andka (mnie tylko denerwowała). Jak chcesz zerknac na opinie to polecam Ci: forum.android.com.pl

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś jestem uczulony na punkcie dotykowych telefonów .Kiedyś miałem LG KU990i użytkowałem go około 5 miesięcy po czym wysiadł wyświetlacz .

Po wymianie wyświetlacza na nowy telefon działał 2 tygodnie po czym to samo. Dlatego z mojego punktu widzenia nie polecam dotykowych.

 

Obecnie mam nokie C5 i jestem bardzo zadowolony :) Polecam

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wzasadzie nie wyobrażam sobie telefonu bez dotykowego ekranu, bardzo ważny jest system operacyjny no i dla mnie klawiaturka qwerty.

 

Android bardzo fajny system, bardzo ładnie można go sobie ustawić do swoich potrzeb i bardzo ładnie się prezentuje. Jest ogrom aplikacji i to bezpłatnych do wyboru, łatwa instalacja i konfiguracja systemu.

 

Windows Phone 7, dla mnie totalna klęska, miałem HTC7 Pro przez kilka miesięcy, telefonik super, ale Windows jak zwykle padlina, nic dodać nic ujać. Nie polecam, brak pełnej konfiguracji, personalizacji i drogie oprogramowanie. Nawet moja żona nienawidzi ten Windows :) . Nie polecam wcale.

 

W tej chwili przesiadłem się na Nokia E7, naprawdę miło jestem zaskoczony. Nowy Symbian działa bez problemów, nie zawiesza się i chodzi płynnie. Dużo bezpłatnych programów, ale też płatne programy potrafią być drogie. Telefon i system sprawuje się idealnie w mojej pracy, gdzie często jestem w podróży. Naprawde polecam, chociaż wiem że telefon może być dużo droższy niż te 600 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×