Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
breja

Dedyk pewnie USA pod WebCrawlera

Polecane posty

Witam!

Szukam taniego dedyka wymagania:

Proc: 2 rdzenie (to prawdopodobnie przesada bo beda tylko regexy uzywane)

RAM: 1GB (lub 2GB jak nie duza roznica w cenia)

Lacze: Jako ze bedzie to tylko pod webcrawlera to bedzie on nonstop cos pobieral a wysylanie to jedynie potwierdzanie pakietow wiec jezeli IN bylo by za free to transferu bedzie potrzeba bardzo malo jezeli nie to 3-5TB mnie zadowoli.

Instalacja: najlepiej ~0

Support ani dostepnosc nie musi byc super bo nic sie nie stanie jak beda drobne przestoje czy nawet utrata dysku nie jest zadnym problemem :)

 

Ze specyfikacji wynika ze serwerownia w USA byla by chyba najlepsza bo niby powinno byc tanio no i pewnie spora czesc stron jest tam hostowana a te co nie sa i tak pewnie bada mialy fajne polaczenie z usa.

 

Sprawdzalem swoja aplikacje na VPSie z serwerydlaciebie.pl (przy okazji dzieki za dobre podejscie i zaliczenie mi miesiaca jako platnego testu bez koniecznosci miesiecznego platnego wypowiedzenia) Linux VPS Pro X4 ale byla porazka ;] moja aplikacja robi tymczasowe pliki z ktorych potem sobie pobiera urle do pobrania i ustawiona max ilosc otwartych plikow i polaczen tcpip nie pozwalala na normalne uzytkowanie mojego webcrawlera.

 

Aktualniy nic lepszego niz w NL leaseweb Intel T2450/2GB/1x160GB (DC4) 5TB za 35euro nie moge znajesc ;]

Edytowano przez breja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webtropia ma limit transferu in/out na 2TB, a potem ucinaja lacze do 10mbps, wiec ciezko bedzie cos wyciagnac sensownego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×