Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ToFFiK

VPS w Niemczech budżetowy

Polecane posty

Mam prośbę, ponieważ szukam budżetowego VPSa w Niemczech pod serwery SA:MP.

Procek myślę że ponad 1.5Ghz, min 1GB (+) gwarantowanego RAM, dysk właściwie obojętne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej idę w stronę sprzedawania ich, ale ponieważ na razie chcę uruchomić coś takiego w granie znajomych więc wolę VPSa niż dedyka.

Do wydania myślę że ~50zł ale czekam na interesujące oferty, nawet jeśli miały by wykroczyć trochę poza mój budżet :D

Na razie zainteresowała mnie oferta wyżej, ale zadałem co do niej parę pytań bo nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W spacerich zależy na jaki node trafisz. Może być tak, że będzie śmigało jak ta lala, a może być tak, że vim będzie uruchamiał się 10 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tyle ze samp ma minimalne wymagania. Bardzo dużo slotów postawisz na vps3 z budgetvps.pl ja na pierwszym serwie mam 50 slotow, i przy 10 graczach mam około 7% procka i 30mb ram

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak na tym serwerze ma też być apache2+mysql, więc już trochę gorzej. Poza tym budget kiedyś zaliczał pady chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP ja mam u nich kilka miesięcy VPS i ani razu mi nie padł. Były jedynie emaile że tego dnia o tej godzinie będzie przerwa techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to:

 

http://www.hostfolks.com/hosting/vps/

(z tego nie korzystalem, ale nawet OK opinie są)

 

http://availablevps.com/ (średnio polecam, bo tylko 1GHz procka w tym pakiecie za 10$, poza tym support słaby i kaleczy angielski strasznie)

 

http://itexperts.mu/ (prawdziwy hardkorowy lowend, ale o dziwo jest świetny : D bardzo dobre parametry za tą cenę, tylko pamiętaj o backupach tam, bo raz juz utracilem u nich dane, ale za 3 euro/mc z unlimited trafficem czego mozna sie spodziewac)

 

A w spacerichu mialem juz 3 serwery i zawsze bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz wybrać budgetvps chyba, że zależy ci na supporcie. Tu masz top z mojego serwa (VPS1) http://img859.images...9/6885/topw.jpg

(nie patrz na uptime bo musiałem restartować)

 

Masz proces samp03svr i to jest właśnie serwer do samp i zobacz ile pobiera (grają dwie osoby)

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli można to podłącze się pod temat. Od wczoraj jestem posiadaczem VPS'a ze Spacerich (Unmetered 100mbit/s w Manchesterze, za 4,99$). Na forum czytałem kilka dobrych opinii o tym usługodawcy, tymczasem ja od pierwszego dnia jestem zniesmaczony. Przy pobieraniu pliku testowego poprzez wget prędkość wynosi ~70kb/s, podobnie jest przy instalowaniu skryptów (php, mysql itp.) z FTP Debiana. Postawiłem TorrentFluxa, przy ściąganiu torrentów najwyższa prędkość jaką widziałem to 5,1 mb/s. Jednak w ofercie zagwarantowano mi łącze 100mbps, więc coś jest chyba nie tak? Oczywiście zdaje sobie sprawę, że takich prędkości nie uzyskam, ale te 20-30 mb/s chciałbym zobaczyć na torrentach.

Behemoth, mówiłeś o "node". Nie bardzo się orientuje co to znaczy (i tu prosiłbym o wyjaśnienie), jednak w moim panelu widnieje: "carbon" - co to oznacza?

Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam.

Edytowano przez KondzikS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie trafiłeś na tak obciążony serwer.

Na jesień przenosiłem klienta, to przeniesienie ok 40 GB danych zajeło 3 czy 4 dni. Oczywiście cały czas usługodawca twierdził, że jest ok. Ostatnią odpowiedź na ticket o problemach odpisał, że jak się nie podoba to ma się wynosić. I klient też tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Unmetered 100mbit/s w Manchesterze, za 4,99$).

 

No niestety, ale nie licz na to, że za tą cenę dostaniesz nielimitowany transfer na porządnym serwerze.

Takie oferty zawsze są z oversellingiem i to bardzo dużym.

Napewno te 100 Mb/s nie było gwarantowane lub przekroczyłeś dozwolony limit opisany w regulaminie.

Zawsze są jakieś kruczki, tak jak w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale nie licz na to, że za tą cenę dostaniesz nielimitowany transfer na porządnym serwerze.

Takie oferty zawsze są z oversellingiem i to bardzo dużym.

Napewno te 100 Mb/s nie było gwarantowane lub przekroczyłeś dozwolony limit opisany w regulaminie.

Zawsze są jakieś kruczki, tak jak w Tesco.

 

No kruczek był - transfer jednak jest limitowany, ale wynosi prawie 10TB, póki co mało z tego wykorzystałem. A te 70kb/s z wgeta to jakaś parodia, w domu mam 240kb/s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pewnie nie jesteś jedyny. Tam może pół Polski używać tego łącza i dlatego tak słabo.

Spróbuj w różnych godzinach i porównaj wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy polak ...

Nikt nigdy nieda niczego za darmo, to że łącze ma 100Mbit to znaczy,ze jest to przepustowość maksymalna , nie gwarantowana na osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×