Skocz do zawartości
ar4

[dedykowane/VPS] SEO

Polecane posty

Witam,

poszukuję serwera SEO. Co mogą mi Państwo zaoponować. Dodam, że nie znam się na obsłudze dedyków, a vps jakoś pójdzie jak będzie jakichś panel administracyjny. Interesuje mnie coś co ma dużo IP, dużo dysku i ram, spory procek. Jakieś wsparcie mile widziane. Podczas składania propozycji proszę uwzględnić, że będę stałym klientem i płatność za rok z góry. Na tych serwerach będą stawiane głównie blogi wordpress, bez spamu, a każdy artykuł unikatowy. Myślę, że warto również uwzględnić jakie są limity, bo mnie najchętniej nie interesowałyby limity, głównie na transfer. Może to być oferta progresywna, a więc jak będę miał coraz większe zaplecze to większe wymagania ...

Pozdrawiam i czekam na oferty,

Tomasz

Edytowano przez ar4 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładniejsze wymagania.... Ile tych IP , jaki dysk,jaki transfer,jaki procek.

Dobrym serwerem może być zarówno VPS z 1Ghz prockiem.oraz 1GB ram ,jak i dedyk z kilkoma wielordzeniowymi procesorami ,kilkudziesięcioma GB ram,oraz przestrzenią dyskową kilka TB danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad:

- od 100 do 1000 IP

- około 80-200 GB dysk

- Około 10 GB RAM

- Procek 4-8 rdzeni

Wiadomo, że jak oferty przekroczą mój budżet to będę musiał wybrać coś z niższej półki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1000 IP... to pewnie jakieś 2000-4000 miesięcznie :D

 

Nie koniecznie :)

Albo opłata miesięczna - pewnie koło 5zł/IP,albo zwiększona opłata instalacyjna - tak jak np. w OVH - wyjdzie koło 6 tys. opłaty instalacyjnej za lekko ponad 1 000 adresów.Trzecią ewentualnością jest napisanie wniosku do RIPE o przyznanie bloku adresów ,tutaj było by to za darmo,ale nie zrobisz tego u każdego operatora. Z mojej strony mogę zaooferować:

Intel Bi Xeon E5504 8x 2.00+ GHz

24 GB DDR3

2x 1500 GB - SATA2

Opłata miesięczna w przypadku płatności za rok z góry : 1100zł/brutto

W pakiecie 1020 adresów IP oraz panel Direct Admin

Dowolny system operacyjny

Lokalizacja : Francja

Łącze : 1Gbit / 10TB transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy z przyjemnością rozdają po 1000 adresów IP :D Zweryfikuj najpierw czy tyle możesz kupić, sądzę, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę wielką, jak już przypiszecie te 1000 adresów do jednego kompa to chciałbym zobaczyć jak serwer www (a także kernel) radzi sobie z rozbijanie ruchu przy jego większej ilości i większej ilości odświeżeń stron i samych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×