Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
enderius

Zaufane firmy hostingowe.

Polecane posty

Jakie moglibyście polecić firmy hostingowe z serwerami dedykowanymi i zarazem dużą ilością transferu albo najlepiej nielimitowanym ?

Zastanawiam się nad stroną gdzie byłoby dużo zdjęć więc zależy mi na dużym transferze, dobrym łączu i najlepiej dużej przestrzeni dyskowej.

Patrzyłem na ovh.pl lecz lokalizacja serwerów jest we Francji i nie wiem czy nie byłoby problemu z długą odpowiedzią serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli chodzi o odległość to jest to prawie nie odczuwalne. Puść sobie pingi i tracerty do jakiś serwerów z OVH/Kimsuffi i sprawdz. Bo połączenia są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Tak jak wyzej ;-) Zeby to byly serwery gier gdzie liczy sie ping, to lepiej w polsce by bylo kupywac, ale tak to nie wyczujesz roznicy wiec smialo mozesz brac francja, holandia, uk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżęli preferujesz darmowe rozwiązania to Webmin. Tani z płatnych jest DirectAdmin (i najprostszy).

 

Wszystko robisz przez SSH.

 

Jeżeli się nie znasz to możesz kogoś zatrudnić do zainstalowania podstaw lub guuglować.

Jak będziesz potrzebował bezpłatnej pomocy to pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

OVH bym do zaufanych firm nie zaliczył...

 

Zaufana firma to np MZone, gdzie możesz kupić dobrego VPS/ Dedyka i będziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH bym do zaufanych firm nie zaliczył...

 

Zaufana firma to np MZone, gdzie możesz kupić dobrego VPS/ Dedyka i będziesz zadowolony

Dlaczego nie? Ja jestem zadowolony z ich usług.

 

Mzone jest resellerem dedyków, tak jak ja czy inne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie byłoby problemu gdybym miał domenę na ovh.pl a serwer dedykowany w ionic.pl ?

Bo kiedyś widziałem że ktoś pisał że firmy hostingowe na siłę chcą aby serwer był też u nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz czysty serwer i sam instalujesz potrzebne Ci oprogramowanie lub zatrudniasz do tego administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zastanów się też np. nad zwykłym serwerem shared pod stronę i usługą Amazona dla plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×