Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomasz Fiedoruk

Rozbudowa WHT

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Wszystko po to aby nie umieszczać wszystkiego w Piaskownicy oraz poprawiliśmy dział ofert/giełda bo tam też anarchia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

powiem tak

 

o K... ale się tasiemiec zrobił :P

Nie mierzyłem ale mniej więcej powinna być taka sama długość, kilka działów zmieniło swoje miejsce na bardziej logiczne.

 

wht.pl żondzi ;]

Wiemy, wiemy.... natomiast to wszystko i tak ma miejsce na WHT tylko teraz lekki porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

wht.pl żondzi ;]

 

Specjalnie czy na serio tak piszesz :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Specjalnie, żarty sobie robi. Tylko czy nie przeniesie się zaraz cała zgraja z webtips, webhelp, webtits czy innych forów i nie zrobi się śmietnik w stylu mam 16 lat, chodze do gimnazjum, potrzebuję fachowca żeby mi zrobił pro stronę za 50 zeta. No ale spróbować zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie wiem, napisałem to w sensie podobnym do ZUS, KRUS, SRUS. Mam nadzieję że WHT nie zmieni się na WT - WebmasterTalk, NIEMNIEJ działy mogą się okazać przydatne, pod warunkiem że oferty dzieciaków i emo-desperatów będą skutecznie wysyłane w próżnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Postaramy się, żeby było to na poziomie inaczej nie ma sensu. Natomiast pamiętajcie o przycisku "Raportuj" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dajcie tabliczkę: W razie niebezpieczeństwa lub zagrożenia kliknij w przycisk RAPORTUJ. Nieuzasadnione użycie lub nadużywanie będzie karane :P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakiś sensowny podział, bo w piaskownicy to już naprawdę przegięcie było z różnorodnością tematów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale forum i tak wygląda jak "Kabanos" Na FHD. Działa ładnie porobione,ale jakoś ciężko mi się przyzwyczaić jak bym na inne forum zaglądał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Osobiście korzystam tylko z tej funkcji na wszystkich stale odwiedzanych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Twoja, u mnie takie błędy się nie pojawiają. Ale może to tez wynikać z tego, że mam wyłączone reklamy (prawy przycisk myszy w Operze wygrywa ;) )

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Jak się najedzie myszą na FORUM i KALENDARZ to pod menu jest takie same - blogi, użytkownicy, najnowsze na forum, pomocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×