Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
whatdefak

VPS - germany lub uk

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuję serwera VPS o takich parametrach:

procesor nie jest ważny może być 500 mhz

ram 256 mb gwarantowane

transferu powyzej 4 tb/msc, najlepiej wiecej

łącze na pewno nie mniejsze niż 25 mbps

 

lokalizacja, de lub uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

openVZ, budzet zależy.. chodzi o jak najtaniej oczywiscie :D

nie wymagam duzej stabilnosci i dobrej jakosci vpsow.

glowie zalezy mi na laczu, ktore 25 mbps to jest minimum z minimum.

no i ten transfer

bo mam vpsa 100 mbps lacze ale 300gb dziennie generuje ruchu co wychodzi mi 9tb/msc jednak mam 2tb i mi serwer odlaczaja po kilku dniach

i potrzebuje min. 4 tb bo tyle dam rade ograniczyc

Edytowano przez headShot1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież hitme to polska, więc zapłace jak za zborze.

 

tymbardziej że najdrozszy vps 119 zł posiada 500 gb bandwith, a ja potrzebuje 8x tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ale indywidualna oferta, będzie musiała być bazowania na cenach łącz od ich dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Ale cena bedzie nizsza bo nie potrzebuje az tylu zasobow (ram, procek itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
bym napisał ofertę ale wygląda na sprawę nie legalną.

Jak takiś jasnowidz, to może znasz numery na totka?

 

Ale cena bedzie nizsza bo nie potrzebuje az tylu zasobow (ram, procek itp)

Dowiedz się najpierw jakie są ceny transferu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

1. Nie zrozumiałeś widocznie ironii

2. W totku przypadkiem nie ma 6 cyfr?

3. Czy zasadnym jest posądzać potencjalnego klienta o przestępstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: no nie do końca

zobacz na vihost.pl oferta vps no limit, tam masz za 50zł/mc brak limitu transferu i nawet dobry serwerek (za tą cenę), tylko dopytaj sie ile ci dadzą wysycić. Miałem na początku serwa w hosting.tmxp.pl tam też był transfer no limit, nie wiem jak teraz. Musisz popytać bo jak przesadzisz to firma może "podziękować".

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam ze dysk minimum. 5 gb wiec nie zadna torrentownia ;p

budzet?

znajde cos do 60 zl/mc ?

 

nie orientuje sie w cenach

 

Mało za taki VPS, cena około 100-150 złotych na miesiąc.

Transfer nielimitowany da Ci gwarancję łącza na 10 Mbps przy podanej przez Ciebie cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało za taki VPS, cena około 100-150 złotych na miesiąc.

Transfer nielimitowany da Ci gwarancję łącza na 10 Mbps przy podanej przez Ciebie cenie.

Owszem przy takiej cenie 10 Mbps, ale mówisz teraz o hostingu vps która szanuje się i load itp ma w granicach tak aby każdy klient był zadowolony.

A mi to nie jest potrzebne, mi zależy na łączu dlatego lokalizacja USA, wtedy gdy USA ma godziny szczytu u nas nie, a gdy u nas są to u nich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem przy takiej cenie 10 Mbps, ale mówisz teraz o hostingu vps która szanuje się i load itp ma w granicach tak aby każdy klient był zadowolony.

 

Tu nie chodzi o to, jeśli zapłacisz każda firma ulokuje Ciebie na mniej obciążonej maszynie, tak aby wszyscy klienci i Ty byli zadowoleni.

Jednak za wszystko musisz zapłacić, jeśli chcesz mieć łącze 100/100 Mb/s z nielimitowanym trasferem to będzie niestety kosztowało.

Na zwykły VPS możesz otrzymać nielimitowany transfer, ale nikt nie zagwarantuje Ci prędkości 100 Mbps czy nawet te 25 Mb/s za 60 złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmyślamnad Manchester-UK tylko martwi mnie ten unlimited 100 mbps shared, bo wątpie żebym wyciągnał 20 mbps z tego 100 mbps shared.

Również wchodzi w gre: Washington, pakiet Crater 19$, 60~ zł 8TB.

 

Ale transfery do polski z usa są słabe.

 

Co byście polecali ?

Manchester 100 mbps shared unlimited

czy

Washington 1000 mbps 8tb

 

Czy może wyjdzie na to samo ?

Bo z UK będą troche lepsze transfery chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem shared DE 100mbps i było OK, ze 30mbps udalo sie wyciagnac, wieczorami troche gorzej bylo i pod koniec miesiacow. Nie wiem jak w UK, ale skoro w DE tak bylo, to pewnie tam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie spacerich spisywał się bardzo dobrze, ale w 2 dni zjadłem 1500 GB transferu, i bez pytania spacerich mi ograniczył pasmo z 100 Mbit/s do 10 Mbit/s. I jeszcze się do tego nie przyznaje, a głupi nie jestem i nie możliwe żeby przez 24h, skrypt co 30minut sprawdzał mi wyniki prędkości i wychodzi zawsze równe 10 Mbit/s czyli granice 1.25 MB/s.

 

żenada, bo piszą że nie limitują, i unmetered jest. A jednak to robią, i się jeszcze nie przyznają do tego.

 

Myślałem ze to będzie dobry wybór, ale straciłem 19$ tylko. A mój serwis zatrzymał się na granicy pasma 10 Mbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

W sumie spacerich spisywał się bardzo dobrze, ale w 2 dni zjadłem 1500 GB transferu, i bez pytania spacerich mi ograniczył pasmo z 100 Mbit/s do 10 Mbit/s. I jeszcze się do tego nie przyznaje, a głupi nie jestem i nie możliwe żeby przez 24h, skrypt co 30minut sprawdzał mi wyniki prędkości i wychodzi zawsze równe 10 Mbit/s czyli granice 1.25 MB/s.

 

żenada, bo piszą że nie limitują, i unmetered jest. A jednak to robią, i się jeszcze nie przyznają do tego.

 

Myślałem ze to będzie dobry wybór, ale straciłem 19$ tylko. A mój serwis zatrzymał się na granicy pasma 10 Mbps.

 

Wiekszosc firma ma "unmetered *" tylko ze te * wyglada tak: *

 

Wiec najlepiej czytac regulaminy i dopatrywac sie kruczkow :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj nie ma kruczka, nawet pytałem supportu to 100 mbps jest shared, i NIE LIMITUJĄ NIKOGO.

Jednak tam gdzie maja serwery burstnet, to jak bym zjadł te 10 TB miesięcznie to by dopłacali do mnie 25 funtów miesięcznie. Wiec mnie przycieli do 10 mbps i maja spokój. Troche nie fajnie, jeszcze do tego sie nie przyznają.

 

Dodam że to nie mój pierwszy serwer w tej firmie, miałem również 10 Mbps DE, bodajże pół roku temu.

I również chodziło przez kilka dni równiutko 1.25 MB/s, ale zjadłem za dużo i dostałem limit 3 Mbps, i pobierało mi maksymalnie 375 KB/s.

 

cóż...

Edytowano przez headShot1 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Nie myslisz chyba, ze za 20$ miesiecznie ktos da ci 20TB transferu na 100mbps. Zajezdzasz wszystkie podzespoly, glownie lacze, ktore jest drogie neistety. Z takim transferem to trzeba przygotowac 200-300$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×