Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Portal regionalny

Polecane posty

Gość

Hello,

 

Szukam skryptu - kombajnu do stworzenia portalu regionalnego.

Czy macie jakieś doświadczenia we wdrażaniu takich rzeczy?

 

Funkcjonalność generalnie wiadoma - mega total wypas CMS:

- newsy

- użytkownicy

- najlepiej zdjęcia użytkowników

- systemy komentarzy itd.

- katalog firm, zgłaszanie docelowo za SMS

- nie musi być forum (za dużo dodatkowej roboty ; )

 

Na razie postawiłem klientce sajta na Joomli (www.cometogdansk.com), ale mam jeszcze jedną fajną domenę i być może postawię sam sobie coś porządnego, bo jest posucha w tym temacie w Trójmieście - a gdzie posucha, tam szansa : )

 

Generalnie anglojęzyczny skrypt, bo sajt będzie po angielsku, najlepiej darmowy, ale jeśli będzie coś w klimatach cenowych Jomsocial/IPB, że w tysiaku zmieszczę się ze wszystkim, to też mogę się zainteresować.

 

Generalnie jak najmniej pracy, jak najlepsze efekty : ) wiem, wiem - trza siać, siać, siać... ale ja nie mam na to aż tak mega dużo czasu.

 

Będę wdzięczny (jak zwykle) za pomoc webmasterskiej braci.

 

pozdro,

 

Miłosz / Sponsi

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Jeżeli chcesz Mega Total WYPAS CMS tutaj jest lista do porównania: http://pl.wikipedia.org/wiki/Por%C3%B3wnanie_system%C3%B3w_CMS

 

Wdrożeniem Joomli mogę się zająć, szablon możesz kupić na TemplateMonster, przerobić go mogę w razie potrzeby.

Czas realizacji to maksymalnie w tydzień bym to załatwił... Wszystko na bieżąco byśmy uzgadniali.

 

Zapraszam na gg: 1499844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba mnie nie zrozumiałeś - ja już Joomlę wdrożyłem, pod w/w adresem. Teraz rozglądam się za czymś większym.

Za chęci dziękuję, ale ja sam stawiam serwisy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodzi o sajt po angielsku, już nawet nie mówiąc o promocji Gdańska ku Euro 2012. Anglojęzyczych wersji stron ciekawych miejsc jest tyle, co palców u niewidomego operatora tokarki.

 

A że jest trojmiasto.pl to co to oznacza? Że jest... posucha. To jest taki już moloch - monopolista, cwaniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Błagam, koledzy, przeczytajcie o co mi chodzi : )

Tak w wielkim skrócie, szukam alternatywnych rozwiązań dla Joomli.

 

WP unikam, a do portalu regionalnego tym bardziej...

 

Tak, jak podpowiedzi były w kwestii serwisu społecznościowego, że Jomsocial albo IPB dodatki albo Socialengine, to chodzi mi o to, czy jest coś w miarę gotowego, jakiś tandem, do serwisu takiego newsowo-katalogowo-portalowo-regionalnego heh.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomaszu... jesteś kolejnym odpisującym tu, który w ogóle chyba nie przeczytał mojego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomasz, no nie wiem... portal regionalny, nie socjalny heh

 

maniack mimo wszystko zapytać nie szkodzi, tak, jak z wieloma skryptami przychodzą ludzie z pomocą, na to miałem nadzieję i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, żle, że unikasz WP korzystając w Joomli ale to już Twoja sprawa, kłócić się nie będę :angry:

Ostatnio robiłem podsumowanie testów stron na WP - średnio po 3min podstrony były już zindeksowane w Google.

PHP-Fusion - tego syfu nawet nie wolno wymieniać, to zło nie tylko ze względu na kiepskie możliwości optymalizacyjne. Jeżeli by Ci przyszło kiedyś skorzystać z pomocy forumowiczów tego supportu najpierw dostałbyś ze 3 ostrzeżenia od niejakiego "pseudo admina" a dopiero potem przeczytałbyś niemiłe słowa typu "nie pomagam..." - Wiem coś o tym, przez 3 lata się męczyłem, dopiero przejście na WP mnie ożywiło. Pełna optymalizacja w ciągu pół godziny, przyjazność z Google itp. itd.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×