Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Problem z LG M2262D

Polecane posty

Dziś zakupiłem ten monitor i mam problem. Otóż przy graniu na ps3 monitor zaczął przechodzić prawdopodobnie w tryb wygaszania(ekran gasł i niebieska dioda power migała). Jest to duży problem przy graniu przez internet. Po kilku sekundach monitor włącza się z powrotem. W trybie komputera również mi się to zdarzyło bo około minucie bezczynności(dziwne bo były momenty, w której dłużej nic na komputerze nie robiłem i się nie wyłączał monitor). Pogrzebałem w opcjach i wyłączyłem:

- automatyczne wyłączanie

- drzemka

 

Nic innego podobnego w opcjach nie znalazłem. Jakieś rady? :hmm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Może wina kabla? Czym go podłączyłeś? Jak HDMI - to jaka wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wina kabla? Czym go podłączyłeś? Jak HDMI - to jaka wersja?

 

Kabel bym wykluczył raczej. Komputer jest połączony kablem d-sub i też zgasł. PS3 podłączam kablem hdmi 1.4. W prawdzie ze specyfikacji wynika, że monitor ten ma hdmi 1.3, ale ze względu na komputer połączony d-sub jedno drugie wyklucza kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak dla mnie na problemy z zasilaniem wewnętrznym, taki monitor natychmiast skierowałbym do serwisu gwarancyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy dzisiaj coś będzie się działo. Wczoraj wieczorem grałem jeszcze i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie liczyłem, że to problem był z tym, że monitor podłączyłem do przedłużacza, który z kolei jest podłączony do innego przedłużacza. NIestety nie i dzisiaj ponownie 2 razy się to zdarzyło. Wygląda to tak jakby się resetował. Gaśnie całkowicie i zaraz zaczyna dioda power migać identycznie jak podczas uruchamiania się monitora.

Edytowano przez Malas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś argumenty, itp. czy tak tylko sobie klepnąłeś żeby napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

To żeś dowalił, Damian :)

Sam mam monitor LG, który sobie bardzo chwalę. Mój ojciec mi opowiadał, jak wygląda ich fabryka (Wrocław) - to nie jest chińszczyzna, stary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak LG to lodówka/pralka a nie sprzęt typu TV/monitory/nagrywarki itp....

 

Za wszystkie Twoje posty w moich tematach dziękuję. Dzisiejszy traktuje jako prima aprilis bo większej głupoty twojej nie czytałem jeszcze.

 

laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LG za 1 tys zł 40 cali a sharp za 3 tys zł 40 cali to chyba różnica jest tak ? TAK :P

Kolejny raz się kompromitujesz. Weź już w tym temacie nie odpisuj.

Nie ma jak to porównywanie tańszej linii telewizorów z droższą. Porównaj cenowo i calowo podobne produkty LG i Sharpa.

ps.

 

gdzie są 40 cali za 1 tys zł???laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie klepnąłem sobie od tak

 

Po prostu ja nie trawie firm, które robią wszystko i w rzeczywistości robią wielkie G.

Nie żebym się czepiał ale sharp http://www.sharp.eu/pl/ robi również agd i aktualnie większość firm robi produkty z różnych dziedzin i nazywa dywersyfikacja produkcji oraz zwiększenie zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy pomysł to problemy z moją instalacją elektryczną. Wczoraj podczas jednej połowy meczu zgasł 6 razy, a dziś przez cały dzień ani razu. Muszę dorwać jakiegoś ups'a i wtedy się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną przypadłość, tylko z innym modelem - W2452V. Jak można poczytać nie jestem w tym odosobniony. Jakaś wada fabryczna. Podejrzewam, że w Twoim przypadku będzie tak samo. Żałuję teraz, że nie oddałem go na gwarancji, bo problem się nasilił. Monitor podpięty jest pod PC-ta, problem występuje zarówno na kablu HDMI jak i DVI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną przypadłość, tylko z innym modelem - W2452V. Jak można poczytać nie jestem w tym odosobniony. Jakaś wada fabryczna. Podejrzewam, że w Twoim przypadku będzie tak samo. Żałuję teraz, że nie oddałem go na gwarancji, bo problem się nasilił. Monitor podpięty jest pod PC-ta, problem występuje zarówno na kablu HDMI jak i DVI.

 

Jak u Ciebie konkretnie to zdarzenie wygląda?opisz dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W losowych momentach gaśnie na kilka sekund, niebieskie podświetlenie włącznika zamienia się na pomarańczowe. Po chwili wszystko wraca do normy. Dodatkowo jeśli nie odczekam kilku sekund przed włączeniem komputera, na ekranie uświadczam piękne latające zielone i różowe linie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie u Ciebie wygląda to inaczej;) Ja ustawiłem wyłączenie ekranu w win7 na 1 minutę i wtedy mi się pomarańczowe robi. Masz inny problem niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×