Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Velario

Serwer dedykowany pod multigaming

Polecane posty

Witam,

 

Chciałbym się zapytać jaką polecacie firmę która oferuje serwery dedykowane pod serwery gier ?

Ostatnio przeglądałem strony kilku firm i natknąłem się na ofertę Hekko.pl - mają tam dość fajne dedyki w przystępnej cenie, po skontaktowaniu się z nimi zgodzili się na hostowanie serwerów gier na ich dedykach bo niewielkiej doplacie bo domyslnie tam nie mozna, ta promocja 25% ceny przez pierwszy miesiąc też calkiem kusi, szczegolnie iz dopiero zakladam multigaming i na poczatek chcialbym wydac jak najmniej a ich serwery sa w nephaxie w Gdansku wiec ogolnie dobre pingi ( przejechalem sie kiedys na dedykach z sosnowca ). Mozecie mi polecic jeszcze jakies inne firmy oprocz Hekko tak zebym mial dobry wglad na inne oferty i mogl wybrac najkorzystniejsza ? na poczatek beda serwery standardowe CS 1.6, CSS, Wolfenstein: ET, Call of Duty 4 i Battlefield BC2. minimalny spec to jakis w miare dual-core, 4GB RAM, 100mbps i z minimum 1TB transferu, dyski minimum 250GB. Najlepiej zeby nie bylo oplaty instalacyjnej i lokalizacja gdansk nephax albo warszawa atman. Czekam zatem na wasze opinie i polecanie mi dobrych firm, przyjme chetnie takze oferty bezposrednio od firm.

 

Pozdrawiam,

Maciek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield BC2 tego serwera nie postawisz u siebie na maszynie! Pliki serwerowe mają tylko niektóre firmy. hostingowe. Zobacz ofertę vipower.pl,vihost.pl( niemiecka lokalizacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli osoba zajmująca się dywizją BC2 się rozczaruje... zawsze zaś BF2 można i pozostałe gry. Z tych ofert co mi daliście to poki co oferta Hekko.pl wydaje sie najbardziej przystepna, sa jakies inne firmy ktora daje znizke na 1 miesiac ? gdzies czytalem ze jakas firma za 1zl miala ale szybko poszly i to chyba nie byl nephax ani atman. W hekko ta oferta dedykow jest nowa z tego co wyczytalem w innym topicu na forum, ma ktos juz jakies doswiadczenia u nich z dedykami albo VPS ? czekam tez nadal na kolejne oferty i propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu ty patrzysz na jeden miesiąc ? Sprawdź czy taniej nie wyjdzie ci kupienie na rok lub pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca - na vipower mozliwe ze 1 pakiet troche tanszy od tego co hekko, ale na hekko mam 2 razy wiecej transferu, ramu, lepszy procek no i 1 miesiac prawie za friko, moge sprobowac ich i jak cos bedzie zle to za wczasu sie przeniesc, nie tracac przy tym jakiejs ogromnej gotowki. hekko ma tez kvm - osobiscie srednio sie na tym znam, ale jak w google patrzalem to fajny taki patencik :) na vihost zas wyglada mi to na serwerki hetzner, to dobra opcja ale dla multigaminow i klanow ktore graja z klanami z europy glownie, wiec to jak juz to w przyszlosci. w sumie nephax tez ma ta fajna promocje na serwerki i to bezposrednio od serwerowni jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nephax tez ma ta fajna promocje na serwerki i to bezposrednio od serwerowni jest

Niby fajna promocja, ale posiada małe ale...

Informacje dotyczące promocji

Warunki umożliwiające skorzystanie z promocji:

Klient nie korzystał z usług CIS NEPHAX przez ostatnie minimum 6 miesięcy

Serwer nie będzie wykorzystywany do streamingu oraz masowego hostingu serwerów gier

Promocja ograniczona ilością serwerów. Cena promocyjna ważna przez cały czas trwania umowy.

( pogrubienie moje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×