Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Konto usunięte

Dyskusja o wymaganiach Minecraft

Polecane posty

No, to masz się czym chwalić mistrzu optymalizacji... mi sam minecraft zabiera jakieś niecałe 300mb na start

 

 

"mistrzu optymalizacji" o co Ci chodzi? Widzę, że masz jakieś problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Anonim, czemu leczyc kompleksy na innych? To ze do Cb tak koledzy mowia i sie z Cb nasmiewaja to nie znaczy ze Ty tez tak musisz... Swoja ironie trzymaj dla siebie a innych zostaw w spokoju. Wiec przestan tak sie odnosic albo wara stad... nie chcemy takich userow tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GyniO chyba pisząc posta w jednym zdaniu ile twojemu znajomemu zjada miałeś jakieś założenie, więc przyjąłem, że chciałeś się pochwalić... 900MB na start to nie imponujący wynik jak bym chciał to bym tak ustawił, że by i 5GB zjadał na start ;]

 

@Matmaxalez sądzę, że raczej nie chcemy tutaj takich użytkowników jak ty, nic nie wnosisz do tematu tylko trolujesz jak na onecie.

Nie masz pojęcia kim jestem więc swoje marne przycinki o znajomych zachowaj dla siebie i tym bardziej nie mierz innych własną miarą.

Jesli kompleksem jest tłumaczenie innym prostej sytuacji to gratuluję ci samooceny.

 

Aha, słówko "wara" zachowaj dla rodziny pajacu.

Edytowano przez xxxanonimxxx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jezeli nie rozumiesz tego co napisales, nie moja sprawa :-) Tylko Twoja bo masz jakis problem.

 

Jezeli nie znam sie na czyms to nie pisze na ten temat. Widac ty robisz inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tego co napisałem? rozumiem doskonale, i powiedziałem Ci już, że jeśli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to tutaj nie pisz, do mnie piszesz, że leczę kompleksy pisząc na temat swoje opinie i doświadczenia a sam wylewasz się tutaj bezsensownym bełkotem?... poco to robisz?

Edytowano przez xxxanonimxxx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

No, to masz się czym chwalić mistrzu optymalizacji... mi sam minecraft zabiera jakieś niecałe 300mb na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxxaninimxxx to może prosto z mostu, tak zrozumiesz

 

ZACHOWUJ SIĘ

 

Cenimy tutaj wiedzę merytoryczną pod warunkiem że ktoś umie ją przekazać innym, zachowuje się jak na kulturalną osobę przystało, nie obraża innym tylko im pomagaj a jeżeli nie chcesz pomóc to siedzi cicho zamiast wyśmiewać!

 

Pokaż te swoje optymalizacje, jestem pewien że masa osób która trafi kiedyś do tego tematu z radością dowie się jak obciąć wymagania minecrafta do takiego poziomu i cieszyć się grą i wszyscy będą tobie wdzięczni. Pisać "mi sam minecraft zabiera jakieś niecałe 300mb na start" każdy potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

@Matmaxalez - pośmiewisko...

 

 

@anonim, kiedy uzylem slowa "posmiewisko" (To co napisales, brzmi jak dialog)

 

Jak widzisz, nie jestem jedyny ktory tak mysli...

 

--------

Koniec Off Topu

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GyniO chyba pisząc posta w jednym zdaniu ile twojemu znajomemu zjada miałeś jakieś założenie, więc przyjąłem, że chciałeś się pochwalić... 900MB na start to nie imponujący wynik jak bym chciał to bym tak ustawił, że by i 5GB zjadał na start ;]

 

W żadnym stopniu to nie była przechwałka, tylko zwykła informacja - nie pracowałem nad optymalizacjami tego.

Napisałem tylko jakie obciążenie obecnie ma mój vps dzięki tej aplikacji, a ty masz jakieś wąty do wypowiadających się w temacie.

 

Właściciel tematu będzie patrzył na każdy post, nie tylko na twoje Panie PRO ELO MIAZGA informatyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@theONE byłem kulturalny i miły na początku kiedy po prostu chciałem odpowiedzieć na temat, ale tutaj siedzi banda samolubnych zapatrzonych w siebie alf i omeg nieomylnych ludzi którym nie można nic powiedzieć. Optymalizacji... to miała być ironia, śmiechu warte wystarczy odpalić serwer z parametrami dla ramu mniejszymi niż podaje przeciętny poradnik i początkowe pobieranie ramu będzie mniejsze... proszę bardzo:

 

java -Xms300M -Xmx1400M -jar SNAPSHOT.jar nogui

 

Cała magia ;] jeśli już jesteś tak pilnie strzegącym porządku czlowiekiem to poczytaj co inni piszą albo w ogóle co tutaj robi Matmaxalez poza trolowaniem...

 

No i druga sprawa to jest forum na którym ludzie się dzielą ja się podzieliłem doświadczeniem praktycznym a tutaj mnie kłamcą nazwali? może jednak to forum nie posiada takiego poziomu, jaki sądziłem i mam doczynienia z bandą rodem z onetu...nie jestem tutaj długo i po tym co tutaj się dzieje poza tym tematem będę to forum omijał z daleka (tak tak odpisz mi któryś "dzięki bogu") że o szukaniu pomocy nie wspomnę...

Edytowano przez xxxanonimxxx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

to forum nie posiada takiego poziomu, jaki sądziłem i mam doczynienia z bandą rodem z onetu...

 

Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooby? przyjacielu pomyliłeś piaskownice... troll to w dzisiejszych czasach bardzo trafny eufemizm do twojego zachowania.

 

A wasze wspólne najazdy na nowego użytkownika bogu ducha winnego wypowiadającego swoje opinie i wymieniającego się doświadczeniem tylko mnie utwierdzają w tym stwierdzeniu.

Edytowano przez xxxanonimxxx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nikt cie tu nie trzyma. Jezeli chcesz "Wymieniac sie doswiadczeniem i wypowiadac swoje opinie" to rob to poprostu grzeczniej... bo ty najezdzasz a nie inni. Probujesz niektorych userow osmieszyc lub chcesz pokazac ze jestes lepszy... I nawet nie pros o przyklady tylko przeczytaj swoje wczesniejsze posty.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hdmagc

To prawda co piszesz, lecz dobrze zoptymalizowany serwer nie zżera tak dużo, ja mam VPS w hitme. Xen 512 z lekko zmodyfikowaną wielkością pamięci SWAP . I ja tam nic nie używam po za VT i czasami www. Dałem znajomemu aby odpalił sobie serwer do Minecraft i wcale tak przy 30 osobach dużo nie ciągnie, prawdą jest że transfer potrafi zassać dużo.

 

@xxxanonimxxx

Zgodzę się z tobą, że dobrze zoptymalizowany nie będzie pochłaniał, U mnie na VPS jeszcze inna komendą jest odpalony, zapytam się znajomego co on po wgrywał co i jak napiszę Tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×