Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
waito

reseller Sms

Polecane posty

czesc mam do was ytanie znacie jakies oferty gdzie moge zakupic konto reseller za sms jesl itak podajcie mi adresy fiorm hostujacych takie uslugi . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

za sms i za sms... Nie lepiej przejść się z kolegą do tej poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sporo tych smsów będziesz musiał nasłać, aby dostać resellera o jakichś normalnych parametrach. Taniej wyjdzie przelewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz, ale nieraz ktoś chce resellera nie tylko dla sprzedaży dla innych - np dla rozdzielenia kliku stron w html-u.

Dla takich zastosować jakiś reseller 1 gb pojemności i 5 transferu/mc mógłby być za sms-a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie no bez przesady... ;)

 

 

Jak by taka osoba mogła przejść się z rodzicem choćby nawet do PKO BP i założyć konto graffiti lub po prostu w mbanku i czekać na kuriera to by nie mieli problemów...

 

Ja korzystałem z rok może półtora z takiego konto i zawsze mogłem sobie szybko opłacić to co chciałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za pcją hosting za sms-a bo wiadomo z czym sie to kojarzy........

 

Ale skoro byly/są do kupienia vps-y to dlaczego resellery nie?

 

Kiedys freecast.pl srzedawało resellera "Start" za sms-a za 10,98 , a teraz za 17 przelewem mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zrobic skarbonke na stronie i niewazne czy kasa wyslana przelewem, paypalem czy sms. Tak jest w hostingach gier. Niestety w hostingach WWW czesto sie tego nie spotyka. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

A do czego bys potrzebowal tego resellera?

 

Mam vpsa w Vihost.pl, i jezeli potrzebujesz jakiegos malego (np. 5 Gb pojemnosc, 50-100 Gb transferu) resellera moge wzamian za np. linka pozycjonujacego na twojej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wystarczy zrobic skarbonke na stronie i niewazne czy kasa wyslana przelewem, paypalem czy sms. Tak jest w hostingach gier. Niestety w hostingach WWW czesto sie tego nie spotyka. Niestety...

 

Z tego co wiem to hitme.net.pl ma taką opcje. Tworzysz nową fakture jako doładowanie konta.

 

Tyle że tam nie ma kont resseler. Lecz możesz kupić VPSa z np. budgetvps i do tego panel directadmin i możesz sprzedawać nawet konta resseler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Sorry za OT, ale nie wszyscy rodzice chcą zakładać konta, nawet darmowe... Większość się boi. ;) więc się nie dziwcie, że za SMS kombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, że opłacać SMS-em, to nie musi się kojarzyć z dzieciakami...

 

Ja przez długi czas opłacałem (opłacam) VPS-a w hitme za pomocą SMS-a, gdyż posiadam telefon w mixie, a na koncie uzbierała mi się dość spora sumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zrobic skarbonke na stronie i niewazne czy kasa wyslana przelewem, paypalem czy sms. Tak jest w hostingach gier. Niestety w hostingach WWW czesto sie tego nie spotyka. Niestety...

Zrobienie takiej skarbonki podchodzi już pod zbiórkę publiczną... Powodzenia ;)

 

Sorry za OT, ale nie wszyscy rodzice chcą zakładać konta, nawet darmowe... Większość się boi. :) więc się nie dziwcie, że za SMS kombinują.

Czy do wpłaty na konto jest potrzebne konto? Przecież wpłatę gotówkową można zrobić na poczcie, można ewentualnie w obsługującym banku.

 

A co do "pozostających" środków - zawsze mnie zastanawiało, po co pchać się w takie umowy, których się raczej nie wykorzysta. Nie lepiej mniejszy plan taryfowy albo prepaid? No i druga sprawa - to zazwyczaj słyszę od znajomych, że "nie mają kasy na koncie", a rzadko, że mają jej nadmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do "pozostających" środków - zawsze mnie zastanawiało, po co pchać się w takie umowy, których się raczej nie wykorzysta. Nie lepiej mniejszy plan taryfowy albo prepaid? No i druga sprawa - to zazwyczaj słyszę od znajomych, że "nie mają kasy na koncie", a rzadko, że mają jej nadmiar...

 

Akurat ja wziąłem mixa tylko dla telefonu ( który po 3 miesiącach padł i do tej pory nie wstał) no i obecnie mam ~270 zł.

Jak byłem kawalerem to raczej nie miałem poblemów ze zbyt duzym stanem konta ale teraz to nie ma zbytnio gdzie dzwonić.

 

W unixstorm jest skarbonka, doładowujesz i kupujesz.

 

Zbyt duży pakiet by opłacać go sms-em. Gdyby mieli coś mniejszego to dlaczego nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to hitme.net.pl ma taką opcje. Tworzysz nową fakture jako doładowanie konta.

 

Tyle że tam nie ma kont resseler. Lecz możesz kupić VPSa z np. budgetvps i do tego panel directadmin i możesz sprzedawać nawet konta resseler :)

 

Resellery w Hitme pojawią się za pewien czas, na razie wystarczy email do Hitme z potrzebnymi parametrami pod reseller to wystawią rachunek, a po jego opłaceniu aktywują reseller.

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resellery w Hitme pojawią się za pewien czas, na razie wystarczy email do Hitme z potrzebnymi parametrami pod reseller to wystawią rachunek, a po jego opłaceniu aktywują reseller.

 

Tak, tylko że ja nie chce płacić w ciemno bo już kilka razy zapłaciłem, a później się zawiodłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×