Skocz do zawartości
theONE

Zbieram chętnych na zakupy

Polecane posty

Zebraliśmy już pewną grupę klientów i będziemy przeprowadzać w najbliższym czasie zakupy serwerów budżetowych:

 

Rack 1U

raile

procki x3440

2x HDD serwerowy 7200 500GB

8GB RAM

IPMI

HDD HS do 4 sztuk

gwarancja 3 lata D2D

 

Więcej nie podam bo prowadzimy rozmowy w kilku kierunkach i nie wiem dokładnie jaki sprzęt zostanie wybrany (producent itd). Jeżeli ktoś jest zainteresowany dołączeniem się zapraszam na mail lub skype, wszelkie ustalenia już w rozmowie. Możliwe jest dołożenie sobie HDD lub RAMu.

 

Zgadzam się na otrzymywanie ofert tylko nie wiem jak to ustawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A jak z łączem/ transferem ? Będzie trzeba osobno kupować czy będzie coś wliczone w cenę serwera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nie zrozumieliśmy, to jest serwer do kupienia w pudełku, po prostu większa partia = niższa cena, jak ktoś chce nie mam problemu żeby u nas sprzedać do tego kolokacje i dołożyć inny pakiet serwisowy on site z dobrym czasem reakcji gwarantowanym przez nas ale nie jest to wymóg ani nie zmieni to ceny za sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak cena będzie dobra moglibyśmy nabyć od 2 do 10 sztuk. Wszystko zależy od kwoty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to podeśle wam oferte, zgłoszenia do wtorku zbieram, we wtorek będę obdzwaniał chętnych razem z konfiguracją i ceną, transport z warszawy nie wchodzi w cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by był konkretny support to może parę sztuk także bym wziął zależy w jakiej cenie oczywiście . Nie interesuje mnie gwarancja NBD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×