Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam ostatnimi czasy wpadła mi na monitor oferta ze strony zyma.com za niewielkie pieniądze wydaje się że możemy mieć nawet fajny hosting. Nie chodzi mi tu o to że możemy mieć wszystko unlimited wiadomo jak z tym jest :) chciałbym zapytać czy ktoś testował hosting, support i jak jest z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około tygodnia temu kupiłem pakiet na ... 3 lata :) Razem z backupem (na wszelki wypadek) wyszło łącznie niecałe 86PLN. Jako, że dają ssh to postaram się trochę pomęczyć (w sensie użytkowo a nie mirror ubuntu :)) i zobaczyć co się z tego da uzyskać.

 

Ogólnie opinie na zagranicznych forach mają bardzo dobre.

 

Trochę koli w oczy ten ubogi cPanel, no ale wszystkiego mieć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około tygodnia temu kupiłem pakiet na ... 3 lata :) Razem z backupem (na wszelki wypadek) wyszło łącznie niecałe 86PLN. ...

Z codziennym backup'em przez 3 lata tylko 86zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z codziennym backup'em przez 3 lata tylko 86zl?

Z miesięcznym. Ogólnie dziwnie opisali te backupy i ja zrozumiałem, że dają codzienne i możesz dokupić opcję odzysku dziennego do X czasu wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałem założyć konto na Zymie, ale wydaję się to być tak korzystne, że aż podejrzane. Zobaczyłem, że pan Tomasz jakiś czas temu kupił tam serwer i chciałem się zapytać, czy jak na razie się sprawdza? Nie ma żadnych problemów z obsługą albo zbyt wolnym połączeniem?

Edytowano przez Michael (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj o 13-ej padło na długo, ale innym ponoć działało więc nie wiem kto zawinił - czy Zyma czy mój dostawca Internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wychodzi cena/jakość?

mam konto na darmwym: www.000webhost.com (100GB transferu)

i nie narzekam, faktem raczej mikrostronki jak i wszystkie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile działa to OK, support też fajny ; Tylko właśnie nie wiem, czemu mi dziś nie działało przez kilka godzin. A gdy zadzwoniłem na infolinię międzynarodową, to włączyła się poczta głosowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej chodziło mi o to czy działa szybciej niż: www.000webhost.com

pojemność i ilość transferu nie jest dla mnie, aż tak istotna bo wystarczająca na tym darmowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak działa 000webhost, ale tą samą stronę miałem na freecast.pl - z którego ogólnie byłem bardzo zadowolony, ale trzeba przyznać, że zyma.com jest o wiele szybsza. Ogólnie jak na razie (hosting na Zyma kupiłem 6 dni temu) jestem bardzo zadowolony. Tylko miałem jakiś problem z subdomenami - założyłem jedną wczoraj o 20 i dopiero dzisiaj rano była aktywna. Chociaż to pewnie ja coś przekombinowałem, bo mój znajomy też ma tam hosting od 2 miesięcy i mówi, że nie miał takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko szlag trafił. Przez tydzień hosting wydawał się być idealny. Tanio, rozbudowany cPanel, bardzo szybkie łącza ... ale teraz śmiało mogę stwierdzić, że jestem załamany tą firmą! Wiocha i tandeta! Zablokowali mi konto, bo (przy "nielimitowanym transferze") przekroczyłem transfer przez co "szkodę ponieśli pozostali klienci". Chciałem tylko zaznaczyć, że mój zużyty transfer po 8 dniach wynosił 600mb (według google analytics moja strona miała niespełna 400 wyświetleń z 30 różnych komputerów ). To jest jakiś cyrk! Do tego jeszcze pan z supportu pisze mi, że proponuje przeniesienie się na VPS, który może lepiej sprostać moim wyzwaniom. Te "wyzwania" to w moim przypadku 45mb zajętej powierzchni i 600mb tranfseru.

Smród, brud i ubóstwo!

Aktywowali mi z powrotem konto, dopiero kiedy napisałem, że chcę zwrotu pieniędzy - który jest gwarantowany w ciągu 30 dni. Ponadto pan z obsługi zachowywał się, jakby mi łaskę robił. Napisał, że "jako, że w moim przypadku zdarzyło się to pierwszy raz, to mogą mi dać jeszcze jedną szansę".

Zdecydowanie odradzam zyma.com. Zostałem oszukany i potraktowany w chamski sposób. Co to w ogóle jest za pomysł, żeby proponować mi VPS na stronę, która waży 45mb?

Tragedia.

Pozdrawiam,

Michał Skorupski

 

PS Do tego obsługi, która z tego co pisali na stronie - dostępna powinna być 24/dobę, nie było na chacie, a na maila odpisali mi po paru godzinach.

Edytowano przez Michael (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta, gdyby w Polsce był hosting w tych cenach co oni mają to by było, że lipa albo krzak, a jak anglicy albo amerykańce to musi być super : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie jest super. Jak się to sprawuje u Pana, Panie Tomaszu? Bo ja mam z nimi tylko coraz większe jaja. Chciałem z nich wcześniej zrezygnować, ale stwierdziłem, że skoro i tak mam wykupiony serwer, to już trudno. Niedługo jednak to wszystko dobiegnie końca. Wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×