Skocz do zawartości
PeterRiley

livenet - ostrzeżenie

Polecane posty

A tak na marginesie, wynajmujac mieszkanie w Niemczech jakiego prawo musisz przestrzegac ? Polskie ? A teraz przenies to na serwery i znasz moje nastepne pole popisu :( Jakie stanowisko mam tutaj w Niemczech musi byc juz tobie znane,  i tego niestety nikt nie zmieni :twisted:

Ale to nie ma nic wspólnego z ofertą po niemiecku, tu chodzi o fakt wynajęcia serwerów w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za uprzedzenie - dobrze wiedzieć co planuje konkurencja w czasach stagnacji firmowej

 

To nazywa sie biznes Panie Fujara. Jesli firma CP-cxc.pl posiada prawie 16-letnie doswiadczenie w biznesie to taki maly procesik nie jest problemem.

 

O sytuacje finansowa mojej firmy Pan nie musi martwic sie. Budzet na ochrone wlasnych interesow ze wzgledu na wyzsze zyski zostal zwiekszony.

 

Mam nadzieje, ze pewnosc siebie z Panskiej strony wynika z przeprowadzonych konsultacji z prawnikiem. Ja osoboscie nie mam nic do stracenia poza kilkoma tysiacami zlotych, ktore i tak zostana odpisane od dochodow, a Pan lub wlasciwie firma CP- cxc.pl ?

 

Tomasz Benert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie, że ktoś jest mocno zflustrowany tym, że traci rynek zbytu i chwyta się wszelkich sposobów. Prawda jest taka, że przesłuchanie odbędzie się po pół roku od złożenia papierków, a pierwsza "wokanda" odbędzie się przy dobrych wiatrach za jakieś 1 max. 1,5 roku.

 

Notabene też uważam, że nic nie zyskasz półki nie będziesz miał zarejestrowanej działalności w Polsce. Prawda jest taka, że prawo jest prawem, a życie życiem.

 

 

Pozdrawiam i Wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosze wrażenie, że ktoś jest mocno zflustrowany tym, że traci rynek zbytu i chwyta się wszelkich sposobów

Odnoszę podobne wrazenie

 

Panie Tomaszu prosze wybaczyc ale nie mam ochoty na, ze sie tak brzydko wyraze, pyskówkę z Panem ... Moja jedna linijka wypowiedzi spowodowala Pana wypowiedz liczącą sobie 3 akapity, mysle, ze to mowi samo za siebie ...

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciałbym zauwazyć, że jest to wątek o Livenet.pl, a nie o prawie... moglibyście prowadzić tę dyskusję na innym wątku, w sumie to nawet przydałoby się o tym ponawijać trochę... dziwi mnie, że żaden admin lub moderator nic nie robi z tą rozmową ("offtopicowe gadki")..

 

A co do Livenet.pl - znowu padła baza... to już chyba tradycja - średnio co tydzień! WRRRR..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bazy padają w związku z chwilowym obciążeniem, dziś w nocy razem z drugim administratorem zajmiemy się tym problemem. Btw, proszę już nie "wjeżdżać" na Pana fujare ... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tez mnie wyproszono z livenet. Zarzut byl taki, ze trzymam artykuły w bazie danych... To ich biznes. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio otrzymalem skarge prawnika tutaj w Niemczech, tylko z tego powodu ze sklep w j.niemieckim polskiego klienta istnieje wbrew niemieckiemu prawu. Oznacza to, ze jesli oferujesz uslugi w j.niemieckim musisz przestrzegac niemieckie prawo. Niestety taka jest zasada nie tylko w Niemczech ale rowniez w calej UE.

 

Czlowieku skąd ty się urwałeś ? :shock: Przecież to jest totalna bzdura. Widać kolego, że bijesz pianę nie mając absolutnie żadnego pojęcia o obowiązującym prawie :-D

Idąc twoim błędnym tokiem rozumowania, to gdybym stworzył sobie stronkę w języku chińskim to musiałbym przestrzegać prawa chińskiego ? Litości... :roll:

 

O sytuacje finansowa mojej firmy Pan nie musi martwic sie. Budzet na ochrone wlasnych interesow ze wzgledu na wyzsze zyski zostal zwiekszony.

No jasneeee... W necie to co drugi to Rockefeller :-D

Żeby zwiększyć wrażenie śmieszności to powinieneś jeszcze napisać, że za wygrane w procesach odszkodowania kupiłeś sobie drugie ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam moją drogą trzódkę.

Nie podoba mi się to co tu sie dzieje od dobrych 3 tygodni.

 

Załóżcie sobie temat: "tomasz.b pozywa do sądu Fujarę" i żyjcie długo i szczęśliwie. A tutaj tylko rozmawiamy o Livenet.pl

 

t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Xavi: jak byś zwrócił uwagę to ostatni post został napisany 13.01.2006, a to trochę dużo czasu (blisko 11 miesięcy). Wiele mogło się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u Rusel`a dedyka :) Dedyk świetnie chodzi, tylko jeszcze pare rzeczy zostało do wyjaśnienia, ale to napewno zostanie wyjaśnione.

 

Jeśli chodzi o serwery dedykowany uważam że to jedna z lepszych opcji ;) Co do hostingu to nie wiem, ale naprawde wątpie żeby coś było nie tak. Zawsze się znajdzie jakaś osoba która chce cudów, a cuda w hostingu to sprawa nierealna :D (to moje spostrzeżenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hosting ok, nic specjalnego sie nie dzieje

raz w tygodniu przestuj na około minutę, nic więcej.

Kontakt z administratorem dobry - choć na maile odpowiada po kilku godzinach, ale jest komórka i można go pogonić.

Ogólnie hosting do ceny bardzo dobry.

Polecam.

 

PS i gonic administratora jak coś :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×