Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fujara

cPanel w Polsce

Polecane posty

Witam

 

Chcialbym sie dowiedziec co sądzicie nt serwerow w Polsce z cPanelem jako panel administracyjny ...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym sie dowiedziec co sądzicie nt serwerow w Polsce z cPanelem jako panel administracyjny ...

A czym się rózni Cpanel zainstalowany na serwerze w Polsce od Cpanelu zainstalowanego na serwerze w Holandi czy USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cPanel w Polsce jest rzadkościa ,  dlatego jestem ciekaw Waszych opinii ...

Ale jakie to ma znaczenie, bo ja nie rozumiem. Co ma Cpanel do serwera ulokowanego w Polsce, będzie inaczej pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest w kontekście zainteresowania, co by go skłoniło kupić taki serwer i czy byłby zainteresowany kupnem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym sie dowiedziec co sądzicie nt serwerow w Polsce z cPanelem jako panel administracyjny ...

 

Jesli @fujara uważasz że cPanel na serwerach w Polsce znacznie sie różni od tego w DC w innych krajach, prosze wyjaśnij dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@fujara - nie pouczaj mnie, umiem czytać ze zrozumieniem i wiem o co pytałem.

Rozumiem że chcesz wejść w niszę rynkową i zacząć proponować serwery w DC w Polsce z cPanelem ? Opowiedz coś więcej o swoim problemie chętnie go wysłuchamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadna rewelacja Cpanel na serwerze w Polsce. Jesli WEBD przeniesie sie do Polski to na 99% bedzie uzywac Cpanela i pewnie tak samo zrobi wiekszosc innych budzetowych hostingow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie go wysłuchamy

 

moDell problemy z dorastaniem ? - niestety nie to forum

 

Moderatora prosze o skasowanie postow nie wnoszacych nic do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patryk zauwaz kto jest prowodyrem takich sytuacji ...

 

Robi? Z tego co zauwazylem od dobrych paru miesiecy jest taki stan rzeczy - administracja nie zbyt skora do działania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi? Z tego co zauwazylem od dobrych paru miesiecy jest taki stan rzeczy - administracja nie zbyt skora do działania ...

 

Ale w tym temacie to już "cuda niewidy", stopke Bartola pominę milczeniem..

 

Co do moderowania - Fobi szukał jakiś ludzi, ale jakoś wszystko rozeszło się po kościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Ale kto powiedzial, ze nie czytam tego watku? Czytam od chyba 3 postu, ale co mam zrobic? Ostrzegac? Banowac? Edytowac posty?

 

Moge was tylko prosic o zachowywanie sie na poziomie, nic wiecej.

 

moDell - wiesz, ze nie potrzebnie nabijasz sie z fujary i zaczales glupia rozmowe.

Bartol - uparles sie na fujare to ok, ale to nie uprawnia Cie do wypisywania takich rzeczy w sygnaturce.

 

Obu was (tyczy sie to wszystkich) prosze o przestrzeganie punktow regulaminu tj.

Zawsze trzymaj się tematu dyskusji

Nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

 

Temat oczyszcze na pewno.

 

patryk - nic sie po kosciach nie rozeszlo, "posady" sa przygotowane ale chce to zrobic na ipb gdyz mam podglad dzialalnosci moderatorow/adminow. W ten sposob latwiej jest dac jakis okres probny itd.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

fujara - a ja Ci odpowiem - myślę, że można spróbować! heh.. ja osobiście używałem cPanelu od zawsze.. kiedyś bardzo dawno temu czegoś jeszcze, ale nie pamiętam już nazwy..

 

myślę, że cPanel w USA bardzo może się różnić od cPanelu w Polsce.. tylko, że to nie jako "sam w sobie".. odpowiedzią na to pytanie raczej będzie "czym się różni serwer w USA od serwera w Polsce", a na to już było dużo odpowiedzi.. także heh ;)

 

moDell i bezsciemy - czepcie się nosa swojego? najlepiej nawzajem..heh

 

patryk - to ja się podłączę do tego milczenia a propos stopki :P

 

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

nie ma to jak lekko zejsc z tematu ;)

 

Cpanel jest najpopularniejszym panelem hostingowym i duzo osob sie do niego przywiazalo. Postawienie servera na cpanelu w polsce plus dobry marketing moze dac ladne zyski. Ja uwazam, ze byl by popyt na to i warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Patrickiem - warto postawic serwer w Polsce na cpanelu, nie tylko dlatego ze jest to najpopularnijeszy panel ale miedzy innymi dlatego ze cpanel w Polsce to "nowosc" i sadze, ze moze to przyciagnac klientow ktorzy potrzebuja szybkiego serwera w PL z dopracowanym panelem, a niezabardzo chca za kazdym razem dzwonic do BOKu zeby cos tam mu poustawiali.:>

 

Ale panel to niewszytko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cPanel jest panelem dobrym, szybkim i ładnym. Niestety, klienci często zwracają uwagę na tę ostatnią cechę.

Natomiast od strony administratora cPanel nie przypadł mi do gustu - wolę PLESK albo vhcs.

 

@fujara: polecam zainteresować sie tym "Nie kupujcie hostingu u IDIOTÓW (szczególnie u fujary)". Nie wiem czy Pan Bartol wie, ale to w Polsce jest karalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za opinie, mysle ze na pewno sie przydzadzą .

 

fujara: polecam zainteresować sie tym "Nie kupujcie hostingu u IDIOTÓW (szczególnie u fujary)". Nie wiem czy Pan Bartol wie, ale to w Polsce jest karalne...

 

Gdy znajde troche wolnego czasu mam zamiar uczynic pewne kroki by poskromic takie procedery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CPanel w polsce powiadasz.. Osobiście nie lubię go (z rvskinem, bo "na czysto" jak dla mnie jest ok). Ale sądzę że cieszyło by się to dość sporym zainteresowaniem, bo wielu ludzi lubi panele z masą niepotrzebnych dla nich opcji. A dodatkowo część się nauczyla że "cpanel jest trendy", i raczej umiejscowienie serwerów w polsce będzie dodatkowym czynnikiem dzięki któremu by się skusili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to prawda. Często ludzie wybierają cPanel, ponieważ kolega/wujek/babcia ma.... Moim zdaniem cpanel ma za dużo nie potrzebnych opcji. Na przykład Fantastico? Mi sie nie zdarzyło używać. Wolę sam wrzucić pliki via FTP.

Imho myślę że cPanel jest popularny, i klienci się skuszą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem cpanel ma za dużo nie potrzebnych opcji. Na przykład Fantastico?

 

Fantastico jest tylko dodatkiem do cPanelu. Ma innego producenta niz sam cPanel, a takze jest dodatkowo platny. 'Czysty' cPanel nie posiada standardowo czegos takiego jak pakiet Fantastico, czy wspomnianego w ktoryms z poprzednich postow RVskina :)

Nawiazujac do Twojego postu - Fantastico wcale nie jest koniecznoscia, a nawet jesli dostaniesz go z danej serwerowni w prezencie - zawsze mozesz go zdezaktywowac i problem z niechcianym softem bedzie rozwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×