Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Chcialbym sie dowiedziec od was czy na takim serverze VPS o parametrach, ktore podam nizej wytrzyma server TeamSpeak3 z 150/400 osob online.

 

Parametry:

 

- Procesor

Virtual Private Server - Dell PowerEdge

 

- Pojemność serwera

25 GB

 

- Gwarantowana prędkość procesora

3.000 MHz

 

- Gwarantowana pamięć

1.024 MB

 

- Pamięć Burst

2.048 MB

 

- Miesięczny ruch z/do sieci Internet

5000 GB

 

- Najwyższa przepustowość serwera

do 1000 Mbit/s

 

- Najwyższa przepustowość serwerowni

ponad 100 Gbit/s

 

Cos odemnie:

 

- Z ramem raczej jest dobrze bo TS3 duzo nie zjada.

 

- Procesor wedlog mnie tez raczej ok.

 

- Lokalizacja Niemcy co daje + ( co do pakietow itp... )

 

- Transfer 5tera co na pewno wystarczy bo na ts3 gdzie online wynosi 400 online 2 tera wystarcza.

 

Na tym wlasnie serverze VPS trzymac bede tylko server ts3. Nic, wiecej.

 

 

I oprocz odpowiedzi na moje powyzsze pytanie chcialbym sie jeszcze dowiedziec co mysliscie o tej wlasnie firmie serwerydlaciebie.pl (skad wlasnie jest ten VPS).

 

Jak jest tam z laczem, stabilnoscia serverow i supportem ?

 

 

Pozdrawiam www.teamspeak3.pl

Edytowano przez xxxanonimxxx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na tym VPS'ie postawiony serwer do TeamSpeaka i odradzam. Nie nadaje się :D

 

Aktualnie trzymam serwer na VPS w Hetzner.de i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz. Mówiłem ci że nici z tego. Spajder mógł byś opisać dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo sposób wirtualizacji jaki jest na VPS'ach od serwerydlaciebie.pl nie nadaje się do hostowania serwerów głosowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ci podam przyklady iz od 10 dni mam ts3 na serwerydlaciebie.pl i online jest 3-7 osob, pingi jak to na serwerze w de, pakiety gubi na poziomie 10% dla uzytkownika, czyli bardzo duzo, w ostatnich dniach zdarzylo sie w wciagu dnia kilka razy mnie wyrzucalo z ts i reconnect, co 2-3 noc wystepuja problemy z laczem, ping skacze do 200-250ms oraz 35-40% zagubionych pakietow, w tym samym czasie strona glowna serwerydlaciebie.pl nie dziala lub wczytuje sie 5min a nawet do ssh byl problem z polaczeniem

 

 

jezeli chcesz, moge ci udostepnic serwer ts3 na tym hoscie w celu zobaczenia jak to wyglada, bede wracal do pana Pawła z vihost.pl bo tam ts3 chodzi porządnie i tobie tez polecam

 

PS. sorry ze nie pisze po polsku tylko po polskiemu ale od 24godzin siedze w pracy i padam na pysk...

Edytowano przez kamil306 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam ci vihost.pl niby transferu mało,ale zawsze możesz się przenieść na wyższy pakiet (to już chyba indywidualnie) lub zakupić dodatkowy transfer. Wiec co chcieć więcej ? Ważne że ma straty pakietów nawet na serwerze zagranicznym. A w innych firmach są. Kamil gdzie masz serwer hetzner czy w PlusServer AG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaparszam na ONEVps.pl, znajdziesz coś w dobrej cenie a jeżeli będziesz potrzebował więcej transferu to jesteśmy otwarci.

 

Użytkownik nie zgadza się na otrzymywanie ofert od firm.

 

Wiec po co ta oferta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten server z sdc.pl. Mam tam postawinego TS3 i stoi juz prawie 3 dni. Ludzi jest po 100+ aktualnie. I nie ma zadnych lagow a pakiety jak narazie sa w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tez od paru dni chodzi jako tako ale wiem ze znow moga byc problemy a jak sie zaczna to ci wszyscy uciekną z ts-a. sanken nie mam zielonego pojęcia, nie patrzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×