Skocz do zawartości
Amfidiusz

[Sprzedam] Dożywotnia licencja DirectAdmin

Polecane posty

Witam,

 

Mam do zaoferowania dożywotnią (lifetime) licencję na panel DirectAdmin. Oddam ją już w cenie 150zł.

Możliwe jest wystawienie aukcji na Allegro celem zabezpieczenia transakcji od strony kupującego.

 

Zapraszam do kontaktu poprzez Prywatne Wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisz jaki to rodzaj licencji :) bo jak zapewne wiesz, nie masz prawa przenieść licencji na serwer poza aktualnym dostawcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnych rodzajów licencji, nie wiem także, co rozumiesz pod pojęciem jej przenoszenia.

Do licencji można przypisać dowolny adres IP - niekoniecznie u usługodawcy, u którego zakupiona została licencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnych rodzajów licencji, nie wiem także, co rozumiesz pod pojęciem jej przenoszenia.

Do licencji można przypisać dowolny adres IP - niekoniecznie u usługodawcy, u którego zakupiona została licencja.

 

Błąd.

 

Poczytaj o rodzajach licencji w DirectAdminie. Sprzedajesz napewno licencję internal, z której można korzystać tylko u jednego usługodawcy. (U tego, u którego ją kupiłeś)

Nie masz prawa jej odsprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja odkupiona została w tym dziale od innego użytkownika.

Licencja znajduje się na koncie ionic.pl.

Licencja przez pewien czas była podpięta pod VPS z oferty Polserwer.pl.

 

Nadal nie rozumiem, dlaczego chcecie odebrać mi moje prawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo masz ograniczona a nie pełną licencję a od pewnego czasu bardzo zwracamy na to uwagę tutaj żeby jasno było opisywane jaka to jest licencja.

 

DA ma kilka wariantów licencji

NA VPS

NA Dedyk

Wewnętrzna tylko u jednego operatora

Licencja którą możesz operować gdziekolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo zwracamy na to uwagę. Zwłaszcza po pewnej kłótni na forum odnośnie licencji.

Nagle wszyscy działają zgodnie z prawem i wytykają to, że licencji internal nie wolno odsprzedawać.

Zastanawiający jest fakt, że wcześniej nikomu to nie przeszkadzało i handelek szedł na lewo i prawo. Nagle się wszyscy nawrócili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puki nie wiedziałem jak to działa nie zwracałem, a jak tym zacząłem handlować to stwierdziłem że warto głośno i wyraźnie mówić kto leci w kulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie tłumacz się :) Żeby tak cała rzesza tych chorych polityków nawracała sie w jeden dzień...

Warunki licencji cały czas są na stronie DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×